ua en
VII Науково-технічна конференція
молодих вчених та спеціалістів
"Зварювання та споріднені технології"

22-24 травня 2013 р. на базі санаторію "Ворзель" Національної академїї наук України проходила VII науково-технічна конференція молодих вчених та спеціалістів "Зварювання та споріднені технології".

В роботі конференції приймали участь більше 100 провідних фахівців зі зварювання з різних наукових та вищих навчальних закладів України, Росії, Білорусії, Сербії та Канади.

Основні напрямки роботи конференції:
1. Прогресивні технології зварювання та з'єднання матеріалів.
2. Міцність, надійність та довговічність зварних конструкцій.
3. Технології наплавлення, нанесення покриттів і обробки поверхні.
4. Процеси спеціальної електрометалургії.
5. Нові конструкційні та функціональні матеріали.
6. Технічна діагностика та неруйнівний контроль.
7. Автоматизація процесів зварювання та споріднених технологій.
8. Фізико-хімічні процеси: термодинаміка, кінетика, фазові перетворення, корозія та захист матеріалів від корозії, дослідження мікроструктури.
9. Математичне моделювання та інформаційні технології в зварюванні і споріднених процесах.

На конференції були розглянуті результати досліджень в галузях розробки наднових матеріалів, ремонту та відновлення деталей машин, розробки зварювального обладнання, нових технологій зварювання, контролю якості та надійності конструкцій, в математичному моделюванні технологічних процесів та інших актуальних напрямках. Учасники мали змогу поділитися своїми результатами та набутим досвідом, налагодити спілкування зі своїми колегами.

Чернігівський державний технологічний університет був представлений на конференції доповідями співробітників кафедри технологій зварювання та будівництва:

  • Олексієнко С.В., Новомлинець О.О., Прибитько І.О., Ющенко С.М. Спосіб прецизійного з'єднання алюмінію та його сплавів;
  • Руденко М.М., Болотов Г.П. Моделювання теплових потоків при імпульсному нагріві в процесі дифузійного зварювання.
ОГОЛОШЕННЯ