ua en

23 квітня в великому читальному залі бібліотеки відбулася науково-практична конференція "Планета Земля – наш спільний дім", до Міжнародного дня Землі. Всесвітній день Землі – це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження природних ресурсів. 

Учасники конференції  наголошували на тривожних наслідках впливу людини на навколишнє середовище, особливо на порушення природних угрупувань й ландшафтів. У розв’язанні цього завдання важливу роль повинна відіграти екологічна освіта та виховання всього населення, особливо молоді. Наш університет приєднався до вирішення цих проблем і першим кроком є відкриття магістратури "Промислова екологія" в рамках проекту TEMPUS.

   На конференції виступили викладачі Чернігівського державного технологічного університету: Дерій Жанна Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент, завідуюча кафедри економічної теорії і економіки підприємства та Буяльська Наталія Павлівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри харчових технологій, хімії та безпеки життєдіяльності, які розповіли про екологічну освіту у вищій школі та європейський досвід Швеції, Іспанії, Голландії.

В обговоренні питань екології та екологічної освіти також прийняв участь Крук Олександр Іванович, завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, який порушив проблеми захисту оточуючого середовищв та існування людства. Виступи наших викладачів отримали схвальні відгуки в учасників конференції.   

ОГОЛОШЕННЯ