ua en

Оголошено конкурс студентських робіт до Дня Європи в Україні під загальною назвою «Вчимося бути європейцями» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації м. Чернігова за підтримки Сергія АНДРОСА та депутатів Чернігівської міської ради.

Конкурсні роботи з 18 квітня до 18 травня 2013 року будуть доступні до вивчення, обговорення та голосування на сайті http://stydent.org.ua/.

Мета конкурсу: формування і осмислення молоддю власної позиції у розвитку громади і суспільства загалом; популяризація у студентської молоді європейських цінностей та знань про відзначення Дня Європи в Україні; залучення молоді до діалогу щодо проблем та перспектив євроіндеграції України.

Умови проведення: у конкурсі беруть участь роботи, надіслані з 18 квітня до 12 травня 2013 року включно. Надіслані роботи по мірі надходження будуть розміщуватися нижче.

З 1-го по 18-те травня відбудеться онлайн-голосування (http://stydent.org.ua), за результатами якого будуть визначені дві кращі роботи на «Призи глядацьких симпатій». Учасники конкурсу можуть рекламувати свої роботи в соціальних мережах, на сайтах, форумах і т.д. Голосувати і залишати коментарі на сайті можуть тільки зареєстровані користувачі.

Забороняється використовувати будь-які програмні засоби для штучного збільшення рейтингу. Всі надіслані роботи будуть перевірятися на унікальність.

Всього будуть визначені 7 кращих робіт (5 за рішенням журі і 2 за результатами онлайн-голосування), автори яких отримають грошову винагороду.

Нагородження переможців відбудеться у рамках міських заходів з нагоди Дня Європи в Україні (орієнтовно – 20 травня).

Роботи надсилати на адресу електронної пошти novosti@stydent.org.ua. У роботі обов’язково вказувати прізвище, імя, по батькові автора, мобільний телефон, назву вищого навчального закладу, факультет (Інститут) та номер групи.

Вимоги до змісту: робота повинна бути виконана у формі твору-есе (есе – невеликий за обсягом прозовий твір, що має довільну композицію і висловлює індивідуальні думки та враження з конкретного приводу чи питання, не претендує на вичерпне і визначальне трактування теми). Тематика творів може стосуватися проблем і перспектив євроінтеграції України, ставлення українців до європейських цінностей тощо.

Обсяг – 1–2 сторінки, формат А4, інтервал – 1,5, шрифт – Times New Roman, кегль – 14, мова – українська, російська.

Учасники конкурсу: студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації м. Чернігова. Конкурсант, який подає роботу для участі в конкурсі, погоджується, що організатори залишають за собою право публікації та поширення кращих творів з урахуванням авторських прав конкурсанта

Конкурс відбувається за підтримки Сергія АНДРОСА та депутатів Чернігівської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ