ua en

Під таким гаслом 26 квітня 2013 року відбулась зустріч студентів ЧДТУ з представниками посольств Литовської та Словацької республік, яка була організована Інститутом Європейського Поступу і Центром інформації та документації НАТО в партнерстві з Центром зовнішньополітичних досліджень ОПАД та Чорноморською бізнес-лігою за сприяння кампанії «Євронаступ» в рамках реалізації «Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2013 рік», що схвалена на засіданні Кабінету Міністрів України 3 квітня 2013 року.

У заході взяти участь: Марюс Януконіс - заступник посла Литовської Республіки в Україні, Марек Шафін заступник посла Словацької Республіки в Україні, підполковник Міндаугас Квікліс – атташе з питань оборони Посольства Литовської Республіки в Україні, Світлана Ротаєнко – керівник проектів Центру інформації та документації НАТО в Україні, Едуард Ільїн - Директор Інституту Європейських Поступу та Михайло Колібабчук – президент Чорноморської бізнес-ліги.

Гості поділились досвідом своїх країн на шляху до євроінтеграції та відповіли на запитання студентів й журналістів щодо Євроатлантичного співробітництва та переваг асоціації України з ЄС.

«Якщо ЄС підпише угоду про асоціацію з Україною, то остання стане більш респектабельним, більш відповідальним партнером для НАТО». Про це заявив Марек Шафін. Він також додав, що одним з напрямків зовнішньої політики Словаччини, що є офіційно прописаний в документації щодо зовнішньої політики країни, є підтримка України.

«Ми дуже сподіваємося, що під час саміту Східного партнерства у Вільнюсі все таки буде підписано угоду про асоціацію між Україною і ЄС. Ми будемо завжди сприяти євроінтеграції України», – заявив заступник посла Литви Марюс Януконіс.

Більш детальну інформацію про захід можна переглянути на сайтах:
http://pivnich.info/
http://opad.org.ua/

ОГОЛОШЕННЯ