ua en

З 10.04.2013 по 14.04.2013 У Рогові, Польща проходила Конференція Програми Балтійських Університетів для студентів  «Управління в інтересах сталого розвитку». Участь у конференції взяли 56 студентів – представники 12 країн та 32 університетів, серед яких була студентка магістратури факультету соціальної роботи Ганна Рейваховська. Ганна охоче ділиться досвідом, знаннями та враженнями, отриманими на конференції.

Варто зазначити, що конференція проходила виключно англійською мовою. BUP Students’ Conference складалася з трьох частин: теоретичної, практичної та дозвіллєвої. Лекційний матеріал, що містив тези про значення сталого розвитку, викладався професорами з Німеччини, Польщі, Білорусії.  Найбільшу цікавість у студентів  викликала практична частина конференції, яка розкривала потенціал кожного з учасників конференції та збагачувала їх досвід.

Першим практичним завданням було конструювання «Піраміди сталого розвитку». Всі учасники поділялись на 3 групи шляхом попереднього жеребкування та отримували одну з тем: «Університет», «Бізнес» та «Суспільство». В рамках кожної з тем необхідно було вирішити завдання: з позицій сталого розвитку покращити функціонування кожної системи (університет, бізнес, суспільство). Для вирішення завдання кожна група поділялась на 4 секції: соціальну, екологічну, економічну та етичного спрямування. Успішно виконане завдання подавалось на розгляд журі у вигляді презентації.

Другим практичним завданням  стали дебати на тему «Демократія для сталого розвитку».

Після кожного плідного дня навчання студенти мали змогу відпочити, насолоджуючись прогулянками містом Рогов. Неповторне враження учасники конференції отримали від екскурсії до музею кінематографії, де мали змогу ознайомитися з шедеврами польського кіно.

Значення міжнародної конференції  у м. Рогов важко переоцінити, оскільки студенти отримали нові знання, досвід, позитивні емоції та потужний заряд творчого та наукового натхнення.

ОГОЛОШЕННЯ