ua en

13 квітня, в ході проведення засідання Конференції Всеукраїнської студентської ради на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, відбулись вибори Голови ВСР.

В голосуванні взяли участь делегати з усіх регіонів України, які представляли органи студентського самоврядування своїх вищих навчальних закладів. Від Чернігівського державного технологічного університету в голосуванні приймала участь голова Студентської ради ЧДТУ – Завгородня Наталія. Вибори проводились шляхом таємного голосування і були здійснені згідно до Положення ВСР та демократичних цінностей.

За результатами підрахунків, зроблених лічильною комісією, більшість делегатів підтримали кандидата Олександра Тура (87%).

З перемогою новообраного Голову відразу привітали присутні на Конференції начальник відділу гуманітарної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Вікторович Храпатий, голова ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, ректор ПолтНТУ Володимир Олександрович Онищенко та помічник голови київської міської державної адміністрації Роман Валерійович Лелюк.

Нагадаємо, що згідно з Положенням Всеукраїнської студентської ради, найвищим органом управління Ради є Конференція, яка збирається не менше ніж один раз на рік і, в свою чергу, обирає Голову Ради, заслуховує звіт та дає оцінку діяльності Голови та керівних органів Ради.

Чернігівський державний технологічний університет приєднується до привітань та бажає Олександру Туру і його команді легкої, плідної та успішної роботи в подальшому.

Інформація з сайту Всеукраїнської студентської ради http://vsr.com.ua/

ОГОЛОШЕННЯ