ua en

У Чернігівському державному технологічному університеті традиційно розпочалася „Шевченківська весна”, присвячена 199-й річниці від дня народження Кобзаря. З нагоди свята в університеті відбувається низка заходів, одним з яких є акція „Одягни вишиванку”, ініціаторами якої виступила Cтудентська рада ЧДТУ. Організатори акції переконані, що наступного року у вишиванки вберуться всі студенти університету і згодом їх ініціативу підтримає молодь з інших навчальних закладів Чернігова.

„Ми впевнені, що подібні заходи стануть надзвичайно важливими для популяризації національної символіки, бо українська вишиванка – споконвічний символ духовності української нації”, – наголошує голова Студентської ради ЧДТУ Наталія Завгородня.

Запам’ятаються цьогорічні свята ще однією цікавою подією – 4 березня стартував Перший конкурс літераторів Чернігівського державного технологічного університету, за підсумками якого будуть визначені переможці у номінаціях „Проза” та „Поезія”.

У виставковій галереї бібліотеки до річниці народження Тараса Шевченка проходять виставка творчих робіт студентів та співробітників університету „З Україною в серці” та фотовиставка „Я – українець. Моя країна – Україна”.

Серед інших заходів варто відзначити тематичну виставку «Його пісня, його дума повік не загине», яка відкрита у бібліотеці університету.

Лейтмотивом Шевченківських свят стала зустріч студентів університету з відомим кобзарем, народним артистом України, лауреатом Національної премії імені Т.Г.Шевченка В.Нечепою, який виступив зі своєрідною сповіддю „Уклін тобі, Тарасе!”

Упродовж тижня в університеті проходитимуть тематичні кураторські години «Невідомий Шевченко».

9 березня студенти нашого університету долучаться до загальноміських заходів з нагоди Дня народження Кобзаря, під час яких візьмуть участь в урочистій ході та покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

ОГОЛОШЕННЯ