ua en

Саме під таким гаслом відбувся урочистий концерт, присвячений Дню захисників Вітчизни, який відбувся 21 лютого 2013 року в ЧДТУ в корпусі №8. Даний захід мав більше виховний характер аніж розважальний. Адже на сцені для студентів виступав народний аматорський хор ветеранів війни та праці при Чернігівському міському палаці культури. Організацією даного дійства займалися волонтери студентської соціальної служби спільно з активістами факультету соціальної роботи.

Концертна програма дуже відрізнялася від звичних для сучасної молоді попсово-розважальних заходів. Усі виступи були наповнені душевною теплотою, щирістю та мудрістю. Крім пісень на воєнну тематику, глядачі прослухали гуморески, ліричні вірші. Кожен виступ колективу викликав шквал емоцій залу, бурхливі овації та сльози на очах. Студенти охоче підспівували ветеранам знайомі пісні.

Народний аматорський хор ветеранів війни та праці існує вже 53 роки. Колектив налічує 28 осіб, найстаршому учаснику 84 роки. Хор виконує народні пісні, пісні відомих авторів про війну, дружбу, сім’ю та кохання. Коли дивишся на цей колектив, то перехоплює дихання. Адже люди, які вже давно на заслуженому відпочинку, продовжують активно приносити користь суспільству. Своєю творчістю вони виховують нове покоління, яке завдяки їм не знає трагедії війни, але має про це пам’ятати. Їх груди сяють орденами і медалями, а очі і досі світяться, як у 20-річних студентів. Це люди, якими можна пишатися, їх треба поважати та наслідувати.

Тацоха Анастасія та Волковницька Т.М
ОГОЛОШЕННЯ