ua en

Виставка «Освіта в Канаді» - ексклюзивна подія, вдруге організована Посольством Канади в Україні. Відвідати виставку запрошуються учні шкіл та їх батьки, студенти, представники освітніх закладів та усі бажаючі дізнатись про світні можливості в Канаді та по спілкуватись із представниками кращих канадських шкіл, коледжів та університетів.

Під час роботи виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватись із представниками навчальних закладів та отримати актуальну інформацію щодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді. Разом з основними курсами бакалаврату, магістратури та докторантури, на виставці будуть презентовані підготовчі програми (Foundation, Pathway тощо), курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних іспитів та інше.

Даний захід спрямований на ознайомлення української молоді із освітніми можливостями Канади та пошук шляхів налагодження та розширення партнерства між українськими та канадськими учбовими закладами.

Реєстрація для участі проводиться на сайті виставки: www.fair.educanada.com.ua

Унікальні можливості для відвідувачів:
-Знайомство з системою освіти Канади;
-Індивідуальні консультації від представників провідних канадських учбових закладів;
-Безпосереднє спілкування із співробітниками Посольства Канади;
-Широкий вибір освітніх програм для різних вікових категорій;
-Професійні консультації щодо необхідного пакету документів для отримання дозволу на навчання, робота під час та по завершенню навчання. імміграційні програми для випускників;
-Змога отримати інформацію стосовно програми «Міжнародний досвід Канади» безпосередньо від представника даної програми Посольства Канади в Україні;
-20-хвилинний відео-семінар «Освітні можливості Канади».

Візовий семінар

Зареєстровані відвідувачі матимуть ексклюзивну нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства.

На семінарі будуть висвітлені питання щодо умов для отримання дозволу на навчання або візи для короткострокових програм, переліку необхідних документів для подачі у візовий відділ Посольства, можливостей працевлаштування для студентів та інші питання, зазначені відвідувачами у момент реєстрації на візовий семінар.

Кількість місць обмежена! Попередня реєстрація обов’язкова!

ОГОЛОШЕННЯ