ua en

Співпраця Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» з навчальними закладами України триває вже більше трьох років і має значні досягнення. Головною метою такої взаємодії є розповсюдження ідеї сталого розвитку суспільства та координація спільних дій для якісних змін, як на місцевому, так і на загальнодержавному рівні.

А 31 січня 2013 року в Чернігівському державному технологічному університеті відбулась робоча зустріч міжнародного менеджера Проекту доктора Джейсінга Саха з представниками університету та Чернігівської обласної адміністрації.

Присутні на даному заході проректор з науково-педагогічної та виховної роботи О.О. Новомлинець, декан факультету соціальної роботи Т.І. Сила та координатор Проекту від університету Н.С. Левицька обговорювали з доктором Дж. Сахом результати трирічної співпраці, досягнуті показники та вже освоєні напрямки, а також можливості подальшої спільної роботи.

Життя сучасної людини залежить від наявних у неї ресурсів, уміння їх раціонально використати або відновити. Саме про інноваційні технології енергозбереження та виробництва, що розробляються в університеті, розповів О.О. Новомлинець, що викликало неабиякий інтерес з боку представників Проекту.

Т.І. Сила запропонувала ідею дослідницького проекту щодо дослідження впливу привнесених змін від запровадження методології мобілізації людських ресурсів для місцевого розвитку з подальшим навчанням на досвіді представників громади, місцевої влади та управління. Представники проекту відзначили актуальність та висловили щиру зацікавленість у продовженні співпраці.

Маємо сподівання, що досягнуті результати та успіхи є лише початком, а подальші ініціативи розвитку сприятимуть укріпленню співпраці Чернігівського державного технологічного університету з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» заради створення міцного фундаменту розбудови майбутнього для кожного українця!

Н.С. Левицька,
асистент кафедри соціальної роботи
ОГОЛОШЕННЯ