ua en

1 лютого 2013 року в Державній службі молоді та спорту України відбулися національні слухання Міжнародної доповіді про стан молодіжної політики України.

У квітні 2012 року Чернігівський державний технологічний університет приймав міжнародних оглядачів в своїх стінах. Зустріч з керівниками ВНЗ, молодіжними лідерами, представниками молодіжних громадських організацій відбулась також у Житомирській, Вінницькій областях, АРК та  м. Києві. Попередній візит допоміг визначити найбільш пріоритетні галузі для молодіжної політики: працевлаштування, охорона здоров’я та патріотичне виховання.

Участь у заході взяли Голова, голова Департаменту молоді Міністерства освіти та досліджень Естонії Енн Ківімае, член Європейського керівного комітету молоді Ради Європи (CDEJ), голова Команди міжнародних оглядачів Говард Вільямсон (Естонія), координатор проведення міжнародних оглядів, дослідник молодіжних питань університету Гламорган Ева Кжаклевська (Великобританія) та представники областей, в яких проводились попередні зустрічі комісії.

Відкриваючи засідання, Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін зазначив, що основна мета, яку ставить перед собою Україна у подоланні проблем молоді, - навчити кожну молоду особистість бути відповідальною за своє життя.

Голова Служби також висловив впевненість у тому, що напрацювання за результатами огляду в подальшому будуть використані в реалізації державної молодіжної політики України, а також в процесі проведення заходів, які заплановані на 2013-2014 рр.. спільно з Радою Європи та іншими міжнародними організаціями, зокрема в рамках реалізації Рамкової програми співпраці у сфері молодіжної політики між Радою Європи та Державною службою молоді та спорту України.

Координатор проведення міжнародних оглядів, дослідник молодіжних питань університету Гламорган Ева Кжаклевська повідомила, що Україна є 19-ю країною, яка отримала оцінку експертів і найбільшою з тих, які були оцінені.

За результатом проведення в Україні огляду експертами було підготовлено Міжнародну доповідь, основні завдання якої - забезпечення подання «конструктивно-критичної» зовнішньої точки зору щодо національної молодіжної політики України, обмін досвідом з іншими країнами-членами Ради Європи та Європейської культурної конвенції щодо найкращих практик впровадження молодіжної політики України, виявлення в Україні нових критеріїв реалізації молодіжної політики, орієнтованих на досягнення молоддю необхідних можливостей, з метою додавання таких критеріїв до системи реалізації молодіжної політики Європи.

Студентська рада ЧДТУ
ОГОЛОШЕННЯ