ua en

Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям, які долають рак та розсіяний склероз, «Сильні духом» проводить благодійну акцію «Щастя на крилах». Метою акції є збір коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні.

Проект «Щастя на крилах» ініційований власне дітьми, які успішно пройшли реабілітацію, і його реалізація передбачає збір коштів для організації дитячого реабілітаційного центру «Будинок Казки» за адресою: Чернігівська обл., Бобровицький район, с. Рокитне, провулок Княжий.

Акція пройде з 10 вересня до кінця навчального року.

Реабілітація дітей в центрі здійснюватиметься безкоштовно!!!

Ті, кому не байдужа доля онкохворих дітей, можуть перерахувати кошти на р/р №26001307357 АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805, одержувач: Міжнародний Благодійний Фонд «Сильні духом», ЄДРПОУ 35488463, призначення платежу: Благодійний внесок від __________(факультет,назва учбового закладу, область, район, місто).

Додаткову інформацію можна отримати на сайті http://siladuha.org/, по e-mail: siladuha.org@gmail.comабо за тел. +38 (044) 360-02-45, (067) 340-18-33

Успішна реалізація цього проекту дасть змогу в майбутньому відкрити подібні Центри реабілітації в кожному регіоні України, що сприятиме створенню оптимального функціонування цілісної системи щодо захисту прав дітей в Україні.

ОГОЛОШЕННЯ