ua en

В 2012 році було продовжено програму Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з навчання та стажування студентів, аспірантів та науково-технічних працівників в провідних закордонних вищих навчальних закладах. Викладачі ЧДТУ к.т.н., доцент Бойко С.В.,к.т.н., доцент Приступа А.Л. і к.т.н., доцент Горбатко О.О. у жовтні-грудні 2012 р. проходили стажування в Університеті Гліндор, м.Рексем, Уельс, Великобританія.

 Програма стажування включала: курси академічної англійської мови, семінари і тренінги з трансферу новітніх технологій, зустрічі з науковцями Університету Гліндор.

Викладачі Чернігівського державного технологічного відвідали лабораторії компанії Airbus, дослідний центр з електронно-оптичних технологій OpTIC, центр професійної орієнтації студентів, центр креативної індустрії та навчальну телестудію BBCWales, лабораторію симуляції польотів на літаках і гвинтокрилах, лабораторію 3D сканування зразків і відтворення 3D прототипів зразків, наукові лабораторії Університету Гліндор (напрями електротехніка, машинобудування, матеріалознавство).

К.т.н., доцентом Бойко С.В. під керівництвом професора Університету Гліндор Елісон Мак Міллан проводилися дослідження шляхів автоматизації підготовки одиничного і дрібносерійного виробництва за допомогою методу зворотного інжинірингу.

К.т.н., доцент Приступа А.Л. під керівництвом доктора Юрія Вагапова проводив дослідження в області інформаційно-вимірювальних систем електроенергетичного комплексу.

К.т.н., доцентом Горбатко О.О. під керівництвом професора Річарда Дея проводилися дослідження властивостей текстильних композиційних матеріалів і наноматеріалів в лабораторії композитів при компанії AirBus.

Викладачі, які проходили у 2012 р. стажування в Університеті Гліндор, висловлюють щиру подяку керівництву ЧДТУ й особисто ректору Шкарлету Сергію Миколайовичу за підтримку, поради і допомогу в організації поїздки, а також Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України та Уряду України за можливість обміну досвідом з провідними закордонними навчальними закладами, проведення наукових досліджень і опанування новітніми, унікальними технологіями в різних галузях науки і техніки.

ОГОЛОШЕННЯ