ua en

6 грудня, актовий зал Чернігівського державного технологічного університету знову зібрав глядачів. Причина - запланований спеціально до свята Дня української армії, конкурс «Містер Університет 2012».

На цей раз за титул Містера змагались шестеро: Антон Бабенко, Дмитро Байрак, Владислав Мельник, Олексій Старовєров, Іван Дворник і Максим Гаркуша.

О 18:00 ведучі проекту Павло Вечерський і Катерина Струц привітали всіх зі святом, представили спонсорів, членів журі та оголосили конкурс відкритим.

Початок виявився несподіваним. Під оплески шість дівчат модельної зовнішності пронесли через весь зал великі портрети претендентів і боротьба за титул почалася.

Переможця члени журі визначали для себе за кількома параметрами: презентація себе, домашнє відео-завдання «Я - українець», спортивний вихід, демонстрація особистого таланту і вихід у фраках.

Додатковим імпровізованим завданням стали питання від членів журі.

Однією з родзинок шоу «Містер Університет» став танець головних героїв в костюмах українських козаків, в модних сонячних окулярах, під популярний шлягер «Gangnam Style».

Другий сюрприз для глядачів - ще одна танцювальна постановка з трейсерськими елементами і польотом «Бетмена» (його роль зіграв Іван Дворник) зі сцени в зал для глядачів.

Через дві з половиною години члени журі визначили «хто є хто» і шість номінацій знайшли своїх власників.

Після вручення дипломів та подарунків від спонсорів настав і головний момент вечора.

Першим оголосили «Містера глядацьких симпатій ЧДТУ». Ним став студент факультету соціальної роботи Владислав Мельник.

Титул «Віце-містер ЧДТУ» отримав Олексій Старовєров (факультет електронних та інформаційних технологій).

Після цього на сцену з головним Кубком вийшов «Містер ЧДТУ-2011» Тарас Приступа.

Потім урочиста пауза і довгоочікуване оголошення переможця: «Містером ЧДТУ - 2012» став Іван Дворник (факультет електронних та інформаційних технологій).

Автор фото: Є.Дубенець
ОГОЛОШЕННЯ