ua en

Діти – це гордість не лише своїх батьків, вони – гордість усієї країни! Їхні злети та падіння – це злети і падіння держави, у якій вони виховуються і зростають, здобувають освіту, формуються як особистості, патріоти, захисники. І визначити рівень розвитку держави, значною мірою можна по тому, як вона ставиться до дітей та молоді, і тим більше до дітей та молоді з особливими потребами.

До Всесвітнього дня інвалідів (3 грудня) на факультеті соціальної роботи Чернігівського державного технологічного факультету за ініціативи громадської організації «Чернігівської міської асоціації «Конкордія»» проведено науково-практичну конференцію «Інклюзивне виховання – інклюзивна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку».

У вітальному слові проректор з науково-педагогічної та виховної роботи О.О. Новомлинець акцентував увагу всіх учасників та слухачів конференції на актуальності та доцільності обговорення такої важливої для сталого розвитку нашого суспільства теми, побажав плідної роботи та цікавих ідей.

Яскравий діалог, велика кількість запитань, підвищений інтерес до порушеної проблеми як практиків, так і теоретиків, можливість глибше пізнати особливості майбутньої професії для студентства – так можна охарактеризувати цей освітній захід, що став відправною точкою в подальшій співпраці університету з ЧМА «Конкордія».

Маємо сподівання, що вектори запропонованого співробітництва розширяться, і кожен з нас докладе максимум зусиль для підтримки і допомоги своїм співвітчизникам, для створення міцного фундаменту розбудови майбутнього кожного українця в ім’я процвітання рідної України.

І. Троцька,
студентка 5 курсу факультету соціальної роботи
Н.С. Левицька,
асистент кафедри соціальної роботи
ОГОЛОШЕННЯ