ua en

29 листопада відбувся безкоштовний кіносеанс на великому екрані фільму «Дивовижна легкість». Зустріч відбулась у рамках проекту «Рівний рівному світ відкриває» (http://vk.com/club23771109). Захід відбувся за адресою вул. 50 років ВЛКСМ, 1А (Корпус № 8 ЧДТУ). Проект реалізує ЧОМГО «Світанок» (http://vk.com/club44191344 ) за фінансової підтримки Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина» (http://bhfoundation.com.ua/). Також партнерами заходу виступають соціальна служба Чернігівського державного технологічного університету та Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

На зустрічі були актуалізовані наступні питання:

  • Чи не права людина тільки тому, що її думку підтримує меншість?
  • Чи є особистісний успіх заслугою однієї людини або команди?
  • Що є більш пріоритетним в житті: швидка гарантована нажива нечесним шляхом або чесна довгострокова перспектива в професійній сфері

Чому був обраний цей фільм? В фільмі розповідається про боротьбу проти рабства в найбільшій колоніальній державі – Великобританії. Що дивовижно, що лідером цього руху був ЧЛЕН ПАРЛАМЕНТУ цієї країни, аристократ, який по суті сам залежав від цих доходів.

За результатами зустрічі, учасниками було написано 2 есе. З одним із них ви маєте можливість ознайомитися:

Всі, хто досяг успіху можуть собою пишатися. Але чи міркували вони про те, де вони були, якщо б не батьки, друзі, вороги, знайомі. Людина, котра говорить, що якійсь певний результат – це тільки її заслуга, вона просто не вміє виражати вдячність.  Завжди на шляху під назвою «життя» були ті, хто в процесі обміну думками привносили в твій світ нове, змінювали погляди.

На мою думку, треба дякувати і поважати той вклад, що в вас робить світ. Навіть, якщо цей вклад просто увага, знайомство, посмішка, ідея. Вдячність – це не бути винним. Адже вина пов’язана з порушенням чогось, а що ти порушив просто живучи і дихаючи? Вдячність - це поважати все те, що вас створило таким яким ви є. Звісно твоя наполегливість і сила воля тобі теж допомогли – тож вчися бути вдячним, починаючи з вдячності собі.

І ще дуже важливо усвідомлювати, що ТИ, так ТИ для когось є тим повітрям, дороговказом або ямою. Насправді завжди коли ви щось робите, слід усвідомити, що це може вплинути на присутніх. Тож слідкуйте за своїми вчинками і словами. Щасти!

Есе учасника дискусії : Анонімно
За детальною інформацією звертайтеся до
координатора проекту Анни Палькової

ОГОЛОШЕННЯ