ua en

24 листопада у міському палаці культури «Хіміки» відбувся Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України 2012».

Феєричне дійство вразило аудиторію чотирьох вузів: ЧДТУ, ЧНПУ, ЧДІЕіУ та Ніжинського агротехнічного інституту. Свої вузи представляли найкращі студенти, які протягом кількох років відмінно навчалися, займалися громадською, науковою та творчою діяльністю.

Студентів нагороджували у різноманітних номінаціях, дарували книги, грамоти, кубки, шоколадні призи та квіти. На даному конкурсі було нагороджено студентів ЧДТУ у таких номінаціях:
«Найкращий Студент – Громадський діяч» – Анна Буднік та
«Найкращий Студент-медійник» - Ілона Троцька.

Очевидно, що доброю традицією стало нагородження студентів факультету Соціальної роботи, де, як відомо, навчається чимало яскравих, креативних особистостей! Тож і цього року, студенти вибороли перемогу власними зусиллями і безперервною участю у житті рідного вузу та міста!

Сам конкурс подарував учасникам чимало вражень, конкурсанти-переможці, у інших номінаціях, теж презентували своїм вузам заслужені призи і грамоти.

Як учасниця даного конкурсу можу із впевненістю сказати, що хвиля емоцій, яка накрила усіх нас від початку самої підготовки до проекту, й досі не дозволяє відпочити, а навпаки - спонукає мчатися вперед, здобувати нові перемоги, знайомитися з прекрасними людьми, дарувати щастя і радість тим, хто на них так чекає!

Розфарбуйте і свої студентські будні, усі мрії і сподівання здійсняться, потрібно лише докласти зусиль і розпочати нелегкий шлях до вершини. Успіху Вам!

Ілона Троцька
Студентка факультету
“Соціальна робота”
ОГОЛОШЕННЯ