ua en

10 грудня в усьому світі відзначається День прав людини. Напередодні цієї дати — 4 грудня 2012 року о 15.00 в лекційній залі №3 корпусу 8 Чернігівського державного технологічного університету (вул. 50 років ВЛКСМ, 1б) відбудеться круглий стіл на тему «Соціально-правовий механізм захисту прав людини в Україні».

Організаторами заходу виступили Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та кафедра трудового права та права соціального забезпечення ЧДТУ.

В засідання круглого столу візьмуть участь представники Головного управління юстиції у Чернігівській області, Прокуратури Чернігівської області, Української Гельсінської спілки з прав людини, Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, Молодіжної спілки юристів та науковців з різних навчальних закладів області та інші.

Під час обговорення планується підняти питання захисту прав і свобод людини за допомогою Європейського суду з прав людини; роль і місце Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в юридичному механізмі закріплення прав людини; «Прокуратура України у системі захисту прав людини; «Адвокатура в юридичному механізмі захисту прав людини»; «Правові основи закріплення трудових прав в Україні»; «Місце соціальних прав в системі прав людини: міжнародно-правовий досвід і законодавство України», «Конституційні гарантії соціально-економічних прав людини і громадянина в Україні» тощо.

Контактні телефони:
72-40-77 (кафедра трудового права та права соціального забезпечення ЧДТУ)
95-42-07 (підприємство “Навчально-методичний центр” Федерація профспілкових організацій Чернігівської області).

Програма круглого столу >>

ОГОЛОШЕННЯ