ua en

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. Щодня в Україні реєструється 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також в Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок. За оцінками експертів, до 2014 року загальна кількість ВІЛ-інфікованих громадян України становитиме від 479 до 820 тисяч.

Отже, якщо вам не байдуже наше спільне майбутнє, ви теж можете приєднатися до тих, хто активно бореться проти страшної загрози людству і прийняти участь у заходах, що відбудуться в університеті.

Лекція по запобіганню поширеності ВІЛ/СНІД серед молоді пройде:
07.12.2012 року о 12:50  в актовій залі головного корпусу
11.12.2012 року о 12:50 в актовій залі 8 корпусу

Також під час лекцій будуть роздаватись інформаційні буклети, червоні стрічки та засоби контрацепції.

ОГОЛОШЕННЯ