ua en

10 листопада 2012 року ЧДТУ гостинно відкрив двері для своїх майбутніх студентів. Відбулася зустріч учнів 10-11 класів Чернігівського педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді з викладачами та студентами Чернігівського державного технологічного університету.

Більше двохсот ліцеїстів та їх батьків на чолі з директором ліцею Анною Коломієць завітали до нашого університету.

З привітальним словом виступив проректор з науково-педагогічної роботи, д.т.н., професор Кальченко Володимир Віталійович.

Лейтмотивом зустрічі було співробітництво ліцею та університету в різних галузях науки і техніки в рамках програми Малої академії наук України. Адже ЧДТУ зацікавлений у залученні талановитої учнівської молоді до наукових досліджень, щоб через співпрацю з МАН в майбутньому отримати професійно зорієнтованих, озброєних відповідним науковим, дослідницьким інструментарієм студентів, які вже у школі знають своє призначення, спрямування, наукове покликання.

Проректор з наукової роботи, д.т.н., професор Казимир Володимир Вікторович ознайомив учнів з напрямками наукової діяльності університету.

Найкращі студенти факультетів в цікавій і доступній формі презентували напрямки, спеціальності та основні наукові розробки своїх факультетів.

Гостей вітали лауреати Всеукраїнських естрадних студентських конкурсів Руслана Яковлева, Віталіна Лисенко та оркестр-шоу «Черешенька».

Чекав на них і солодкий подарунок - чудові торти, вишукані тістечка та правила сервіровки столу представляли студенти та викладачі колледжу Економіки та Технологій, який входить до структури університету.

Автор фото Є.Дубенець
ОГОЛОШЕННЯ