ua en

20 квітня 2012 року на базі Чернігівського державного технологічного університету відбулась зустріч з комісією з Міжнародного огляду національної молодіжної політики України, яка є щорічною програмою Директорату демократичного громадянства та участі Ради Європи щодо огляду національної молодіжної політики в державах-членах.

У жовтні 2010 року, Європейський керівний комітет з міжурядової співпраці у молодіжній сфері Ради Європи (CDEJ) прийняв та підтримав заявку Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту щодо проведення в 2012 році Огляду в Україні. Таким чином, Україна стала першою найбільшою країною – членом Ради Європи, у якій в 2012 році буде проведено вищезазначену програму. Огляд внесено до Плану дій Ради Європи для України.

За результатом проведення в Україні Огляду буде підготовлено Міжнародну доповідь щодо національної молодіжної політики України, презентація якої планується у 2012-2013 роках на всеукраїнському та міжнародному рівні. Міжнародну доповідь національної молодіжної політики України буде презентовано на всеукраїнському рівні під час проведення восени 2012 року Щорічних парламентських слухань з питань молоді.

Матеріали міжнародної доповіді будуть використані при підготовці Щорічної доповіді Президентові України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України про становище молоді в Україні за 2012 рік: «Участь молоді у суспільному житті: досвід, можливості, бар‘єри».

Напрацювання за результатами проведення Огляду в Україні будуть узагальнені Радою Європи та Державною службою молоді та спорту України та надіслані країнам-членам Ради Європи та всім зацікавленим установам та організаціям.

Програма сприяння проведенню Огляду в Україні здійснюватиметься Молодіжним відділом Департаменту демократичного громадянства та участі Ради Європи за підтримки Державної служби молоді та спорту України та за участі всеукраїнської молодіжної громадської організації «Клуб міжнародного співробітництва «Мандри».

ОГОЛОШЕННЯ