ua en

З глибоким сумом повідомляємо, що 4 березня 2012 року пішов від нас Валентин Юліанович Кондович.

Кондович Валентин Юліанович народився 17 квітня 1956 року в с. Домбровово Браславського району Вітебської області. У 1957 році сім’я переїхала в Латвію, до м. Бауска. У 1973 році закінчив Бауську середню школу і в тому ж році поступив на навчання до Харківського військового авіаційного училища, після закінчення якого проходив службу на різних посадах у Збройних Силах.

Остання посада - ст. викладач Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків, військове звання - підполковник. У 1985 році заочно закінчив Київський державний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Історія». В 1991 році поступив в адьюнктуру Військово-політичної академії за спеціальністю «Соціологія». Після закінчення академії, в 1995 році, захистив дисертацію та отримав вчений ступінь кандидата соціологічних наук.

Після звільнення з лав Збройних Сил, в 1996 році, працював на посаді доцента, завідувача кафедри в Чернігівському державному інституті економіки і управління, а з 2002 року – виконуючим обов’язки завідувача кафедри в Українсько-російському інституті (філія Московського державного відкритого університету), пізніше, у 2004-2005 р.р. - на посаді доцента в Європейському університеті (філія в м. Чернігові). З 1 вересня 2005 року по 17 жовтня 2011 року працював в Чернігівському державному інституті права, соціальних технологій та праці , спочатку в.о. зав. кафедри соціології та психології, пізніше – завідувачем цієї ж кафедри. У зв’язку з реорганізацією Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці шляхом приєднання до Чернігівського державного технологічного університету з 18 жовтня 2011 року по теперішній обіймав посаду зав. кафедри соціології та психології соціального та особистісного самовизначення Чернігівського державного технологічного університету.

Валентина Юліановича завжди надзвичайна цілеспрямованість, висока працездатність та наполегливість у досягненні поставленої мети. Він залишив про себе добру пам'ять у серцях багатьох людей.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, cвітла пам'ять про Валентина Юліановича Кондовича назавжди збережеться в серцях колег та друзів, усіх, хто його знав.

ОГОЛОШЕННЯ