ua en

Чернігівський державний технологічний університет після дворічної перерви відновив прекрасну традицію - проведення конкурсу «Містер університету 2011».

Головними організаторами стали студенти 4 курсу Рочев Євгеній і Струц Катерина за підтримки адміністрації, Студентської ради та Профкому студентів ЧДТУ.

Цього року конкурс був приурочений мужньому святу – Дню збройних сил України. Подібний захід проходить вже протягом багатьох років і користується популярністю не тільки серед представників технологічного університету, а і всього міста, на підтвердження цього - квитки викуповуються за довго до початку заходу і охочих з кожним роком стає все більше і більше. Даний конкурс не тільки показує, які красиві, розумні і талановиті хлопці навчаються в університеті, а й захоплює особливим підходом до організації, починаючи від першого кастингу і підбору компетентного журі і закінчуючи підбором колірної гами кульок на прикрасу актового залу.

8 кращих представників сильної статі постали перед нами в досить несподіваних для всіх образах. Кожен продемонстрував своє вміння триматися на сцені, особливий талант, ерудованість, а також надав можливість за декілька хвилин проглянути всім присутнім чим живуть і захоплюються хлопці.

Отже, основні номінації розподілились серед хлопців таким чином:
«Містер ерудованість» – Безрученко Олександр
«Містер талант» – Муравейник Антон
«Містер оригінальність» – Кобизський Володимир
«Містер привабливість» – Атрощенко Іван
«Містер фотомодель» - Приступа Тарас
«Містер чарівність» – Сигута Ігор
«Містер посмішка» - Масалико Ростіслав
«Містер стиль» – Бородай Степан.

Перед початком конкурсу хлопці обирали між собою «Містера дружелюбність», котрим став Муравейник Антон, а також він завдяки своєму таланту завоював титул «Містера глядацьких симпатій».

Титул «Віце-містера» отримав Атрощенко Іван.

«Містером університету 2011 року» став конкурсант під номером 5 Приступа Тарас (студент 3 курсу факультету електронних та інформаційних технологій).

В нашому житті є багато моментів та речей, котрі проходять повз нас, а ми їх зовсім не помічаємо через повсякденність та безліч незрозумілих турбот, що живуть у наших головах. Прикладом того слугує відео представлене студентом 2 курсу факультету електронних та інформаційних технологій, учасником конкурсу «Містер університет 2011 року» Безрученком Олександром.
ОГОЛОШЕННЯ