ua en

18-21 квітня 2016 року на базі кафедр промислової електроніки та біомедичних радіоелектронних апаратів і систем Чернігівського національного технологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Електронні пристрої та системи».

Учасникам пропонувалися оригінальні задачі з енергетичної електроніки, мікропроцесорної техніки, аналогової та цифрової схемотехніки, засобів вимірювань, твердотілої електроніки.

До складу журі були запрошені науково-педагогічні працівники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Херсонського національного технічного університету, Сумського державного університету та Чернігівського національного технологічного університету. За результатами перевірки робіт були визначені переможці.

В особистому заліку:

  • І місце виборов Соловйов Валерій Сергійович, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»;
  • ІІ місце виборов Матюшкін Олександр Олександрович, Чернігівський національний технологічний університет;
  • ІІІ місце виборов Породько Тарас Вікторович,Чернігівський національний технологічний університет.

У командному заліку:

  • І місце здобула команда Чернігівського національного технологічного університету у складі: Породько Тарас Вікторович, Матюшкін Олександр Олександрович, Яценко Сергій Ігоревич;
  • ІІ місце здобула команда Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» в складі: Крилов Артем Вадимович, Слушинський Богдан Миколайович, Соловйов Валерій Сергійович;
  • ІІІ місце здобула команда Сумського державного університету в складі: Литвиненко Іван Юрійович, Євдокименко Владислав Сергійович, Тарасенко Арсеній Ігоревич.

Крім того, спеціальними грамотами були нагороджені:

  • Соловйов Валерій Сергійович (НТУУ України «Київський політехнічний інститут») – за краще розв’язання задачі з енергетичної електроніки та за краще розв’язання задачі з аналогової схемотехніки;
  • Матюшкін Олександр Олександрович (ЧНТУ) – за краще розв’язання задачі з цифрової схемотехніки;
  • Породько Тарас Вікторович (ЧНТУ) – за краще розв’язання задачі з метрології;
  • Батаченко Сергій Миколайович (НТУ «Харківський політехнічний інститут») та Яценко Сергій Ігоревич (ЧНТУ) – за краще розв’язання задачі з мікропроцесорної техніки;
  • Литвиненко Іван Юрійович (Сумський державний університет) – за краще розв’язання задачі з твердотілої електроніки.

Переможці отримали цінні призи (плати Arduino з аксесуарами) від партнера олімпіади IEEE Ukraine Section (Українська Секція ІЕЕЕ)

Вітаємо всіх призерів олімпіади і бажаємо подальших успіхів у навчанні та нових перемог!

Більш докладну інформацію про олімпіаду, включаючи фотозвіт, можна отримати на сайті олімпіади http://inel.stu.cn.ua/olympiad/index2016.html

ОГОЛОШЕННЯ