ua en

10 листопада у міському Палаці культури пройшов регіональний етап конкурсу «Кращий студент України». Це подія зібрала багато талановитих студентів та їх палких вболівальників з усієї області. Фіналістами конкурсу стали:
•Руслан Стеченко (Чернігівський державний інститут економіки і управління);
•Лариса Лисогор (Чернігівський державний технологічний університет);
•Богдан Камерцель (Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права);
•Ольга Гузь (Ніжинський державний університет ім. М. В. Гоголя);
•Анастасія Єрмаченко (Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці);
•Володимир Бокач (Чернігівський національний педагогічний університеті м. Т.Г. Шевченка);
•Юлія Бережняк (Національний університет біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут»).

Першим конкурсом була відео-презентація учасника та його рідного ВНЗу. Глядачі та журі мали змогу стати учасниками міні-екскурсіі по ВНЗ конкурсантів, почути думки студентів та викладачів, зануритися у просте, але таке веселе життя молоді.

Далі – конкурс талантів. Ось тут всі і побачили, на що спроможні Кращі студенти! І вони виправдали сподівання публіки: Ольга розігріла зал піснею с запальним танцем, Богдан дивував вправними трюками с футбольним мечем, Анастасія за кілька хвилин намалювала в прямому сенсі блискучу картину, Володимир розважав глядачів веселими сценками, Лариса Лисогор зіграла чарівну пісню на синтезаторі, Юля допомогла побачити всю різноманітність осені у своєму монолозі і на завершення Руслан заспівав прекрасну ліричну пісню.

Наступним був конкурс ораторів. Тема виступу була «Моє місто – найкраще місто у світі». Якщо у залі ще був хтось, хто щиро не кохав Чернігів або Ніжин, то вийшов із залу він точно іншою людиною. Учасники вміло розповіли про своє рідне місто, звернувши увагу і на історію, і на архітектуру, культуру і людей.

Ще одним конкурсним завданням було написання соціального проекту, який журі оцінювало під час самого конкурсу. Переможець зобов’язаний виконати свій проект і представити результати на всеукраїнському конкурсі «Кращий студент України 2011 року».

Переможницею конкурсу стала Ольга Гузь з Ніжинського державного університету ім. М. В. Гоголя.

Також були нагороджені переможці у таких номінаціях:
Кращий студент-науковець – Мартиненко Катерина з Чернігівського державного інституту економіки і управління
Кращий студент-спортсмен – Новик Олена з Чернігівського національного педагогічного університету м. Т.Г. Шевченка
Кращий студент-програміст – перемогли 3 студенти: Нікітенко Олексій, Мокрогуз Андрій, Карпачов Ігор, які розробили програмний продукт «MOBILE-RADA». Всі представники Чернігівського державного технологічного університету.
Кращий студент-громадський діяч – Кукуюк Ольга з Чернігівського національного педагогічного університету м. Т.Г. Шевченка
Кращий студент-медійник – Кошелєва Юля, з Чернігівського філіалу Київського славістичного університету

Переможців вибирало компетентне жюрi, а саме: Iванова Юлiя, керівник представництва компанiї People.net в Чернiговi, Соломко Екатерина, методист комунального позашкiльного закладу «Центр по роботi з дiтьми та молоддю за місцем проживання» при вiддiлі у справах сiм'ї та молодi мiської ради, Данилова Тетяна Миколаївна, провiднийспецiалicт вищих навчальних закладiв, науки та кадрової роботи управління освіти i науки ОДА, Приходько Антон, голова Чернiгiвського обласного осередку ВМГО «Студентська республiка», Зевако Максим директор з розвитку Центру танцю та фiтнесу «Вiкторiя dance», Ткач Юрiй Володимирович, заступник начальника управлiннястратегiчного розвитку та туризму Чернiгiвської міської ради, Щерба Олександр Cтепанович, голова ЧОО Народна-демократична Ліга Молодi.

Організатор конкурсу: Чернігівський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка». Спонсори програми: People.net, ВАТ «Базис», ТРК «Мегацентр», мережа магазинів квітів «Гранд флора», ВАТ "Ясень", Центр танцю та фітнесу «Вікторія-денс». За підтримки: Відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, Управління у справах сім’ї та молоді Чернігівської ОДА.

Що ж, конкурс на Кращого студента України видався на славу.

Залишається лише побажати всім вам нових успіхів та перемог. Удача – вірна супутниця старання і наполегливості, то ж вперед, до зірок!

ОГОЛОШЕННЯ