ua en

На базі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ 23 лютого 2016 року проведено обласний етап VІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-І рівнів акредитації Чернігівської області, в якому взяли участь кращі студенти 16 вищих навчальних закладів.

За рішенням журі, яке складалося із 12 досвідчених викладачів ВНЗ, переможцями стали:

  • І місце – Красноштан Соломія, студентка Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ;
  • ІІ місце – Бондаренко Тетяна, студентка Чернігівського кооперативного технікуму;
  • ІІ місце  - Моховик Олена, студентка Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького;
  • ІІІ місце – Завацька Мілена, студентка Остерського коледжу будівництва та дизайну;
  • ІІІ місце – Смаглюк Аліна, студентка Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку;
  • ІІІ місце – Повисша Катерина, студентка Ніжинського агротехнічного коледжу. 

Вітаємо переможців!

Фото можна переглянути за посиланням http://photo.i.ua/user/1645626/467038/

Про засідання обласного методичного об’єднання  викладачів української мови та літератури, світової літератури ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Чернігівської області

В рамках засідання ОМО викладачі української мови та літератури визначили переможців обласного конкурсу на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» в номінації «Українська література». На конкурс надійшло 13 методичних розробок.

  • І місце – Попружна О.В., викладач Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ, за  методичну розробку заняття «Тематика та проблеми новел Галини Пагутяк».
  • Далі місця розподілилися таким чином:
    • ІІ місце – Недашківська Я.В., викладач Новгород-Сіверського медичного училища;
    • ІІ місце – Лисенко О.В., викладач Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;
    • ІІ місце – Антошина Л.В., викладач Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького;
    • ІІІ місце – Нестеренко А.В., викладач Прилуцького медичного училища;
    • ІІІ місце – Терещенко К.В., викладач Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку;
    • ІІІ місце – Михайленко І.І., викладач Чернігівського базового медичного коледжу;
    • ІІІ місце – Грицан Л.О., викладач Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД.   

Вітаємо переможців!

ОГОЛОШЕННЯ