ua en

Запрошуємо студентів останнього курсу бакалаврату та студентів магістратури (4-6 курси) прийняти участь Міжнародному конкурсі кейсів КПМГ 2012. Організатор конкурсу - KPMG - міжнародна мережа фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги.

Подати заявку на участь можна командно або індивідуально. Для участі в конкурсі вам необов’язково спеціалізуватись у будь-якій конкретній галузі. Тим не менш, ви повинні:
Проявляти інтерес до бізнесу;
Мати хороші лідерські якості та досвід вирішення складних завдань;
Зберігати спокій та зосередженість у складних ситуаціях;
Вміти швидко сприймати різноманітну інформацію та надавати готові рішення.

Також ви маєте бути готовими критично оцінювати власні ідеї та зуміти заохотити інших учасників до того, щоб вони зробили все, що від них залежить. Для того, щоб бізнес-рішення були дійсно інноваційними та актуальними, вам також знадобиться вміння бути гнучкими та працювати в команді.

У вас з’явиться шанс позмагатись у дійсно глобальному діловому середовищі, розширити свої знання у сфері бізнесу, розвинути навички роботи в команді та вміння проводити презентації. Ви також зможете продемонструвати свої таланти та набути досвіду, спілкуючись зі світовими експертами КПМГ.

Застосуйте свої знання, аналітичні здібності та вміння працювати у команді, щоб знайти найкраще рішення кейсу та виграти подорож до Міжнародного фіналу у Гонконзі! Ваша команда представлятиме Україну та СНД і змагатиметься з найкращими студентами з більш ніж 20 країн світу.

Детальніше про конкурс >> Правила та вимоги до учасників >>
ОГОЛОШЕННЯ