ua en

Підійшов до завершення тиждень, на якому викладачі та студенти кафедри ПЕ святкували 22-річчя своєї кафедри.

27 жовтня 2011 року в холі біля актового залу 1-го корпусу розгорнулась експозиція, на якій студенти напряму підготовки "Електронні пристрої та системи" демонстрували свої розробки. Так, Тительмаєр К., студент гр. ПЕ-081, зібрав пристрій динамічної фонової підсвітки монітора, аналог широко відомої системи Ambilight від Philips, яка візуально розширює зображення та зменшує напруження на зір при перегляді відео в затемненому приміщенні.

Студент гр. ПЕ-081 зібрав світлодіодний куб, який призначений для генерації різноманітних світлових ефектів. На моніторі ПК демонструвалось відеозображення з камери, розташованої на трикоптері розробки ст. гр. МЕ-061 Биська Р. Побачити місто з висоти пташиного польоту тепер можливо і без повітряної кулі, літака чи гелікоптера!

Студент гр. ПЕ-081 Хурса В. зібрав аналізатор спектру, що розширює можливості музичного обладнання.

По завершенні виставки голова профкому студентів ЧДТУ Туткевич К.В. вручила солодкі призи та грамоти переможцям всіх заходів, що відбулись під час цього святкового тижня.

Тиждень святкування річниці кафедри промислової електроніки пройшов весело, цікаво та спортивно, тому всі, хто приймав у ньому участь, побажали зробити таке свято щорічним. Зустрінемось на святкуванні наступної річниці кафедри ПЕ!

Колектив та студенти кафедри ПЕ дякують ст. гр. МЕ-071 Сурін Н. за організацію гри "Що? Де? Коли?" і за активну участь в проведенні святкування, кафедрі фізичного виховання ЧДТУ за можливість провести спортивні змагання, профкому студентів ЧДТУ - за надані солодкі призи, а всім учасникам - за участь і святковий настрій, який панував у ці дні!

Заступник завідувача кафедри ПЕ ЧДТУ, доц. Олександр Велігорський
ОГОЛОШЕННЯ