ua en

20 жовтня у Чернігівській обласній державній адміністрації відбулась зустріч зі студентами, які виїздять для навчання за кордоном. На підставі наказу МОН № 991 від 25.08.11 р. та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011р. №411 "Питання навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном" та постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2011 р. №. 546 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для навчання, стажування, підвищення кваліфікації студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном" 8 студентів 6 курсу Чернігівського технологічного університету направляються на навчання в Глінвордський університет, м. Рексхем, Великобританія.

Це:
1. Верьовко Олександр Валерійович група МС-061.
2. Завальна Ірина В'ячеславівна група МЗВ-061.
3. Іванова Юлія Миколаївна група ММВ-061.
4. Камко Марина Володимирівна група ММА-061.
5. Мушкетик Іван Ігорович група МП-061.
6. Нестеренко Світлана Петрівна група МК061.
7. Лугина Наталія Сергіївна група ММА-061.
8. Тевкун Марія Вадимівна група МП061.

Вітаючи вісьмох кращих магістрів університету, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко зазначив, що такі прийоми обласна виконавча влада проводить для кращих – олімпійських чемпіонів, переможців універсіад, учнівських олімпіад.

«Ви перші їдете на навчання від усієї Чернігівської землі. Це, звичайно ж, не лише ваш особистий успіх, це також висока оцінка праці ваших викладачів – тих людей, які вас вчили. Ви вже досягли великого успіху у житті. Вчитись у Великобританії буде важко. Добре, що міністерство простимулювало стипендії і придбання підручників. Держава турбується про своє майбутнє. Ваша поїздка на навчання – цьому приклад, як, водночас, і висока оцінка роботи освітянського загалу Чернігівщини. З великою приємністю поздоровляю вас усіх з успіхом! Бажаю приємного і продуктивного навчання і повернення додому!» – наголосив у напутньому слові керівник області.

Зі словами подяки за підтримку від імені магістрантів до голови звернувся Іван Мушкетик. Учасники зустрічі отримали на згадку презентаційну книгу про інвестиційні можливості області «Чернігівщина».

Під час прийому були присутніми заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, проректор університету з наукової роботи Володимир Казимир, представники обласних ЗМІ.

ОГОЛОШЕННЯ