ua en

29 вересня 2011року до Міжнародного дня людей похилого віку Центром волонтеріату «Довіра», що діє під керівництвом викладачів кафедри соціальної роботи Скорик Тамари Володимирівни, Волковницької Тетяни Миколаївни, Лєскової Любові Федорівни було організовано та проведено святковий концерт у Чернігівському геріатричному пансіонаті.

Концертна програма включала виступи викладачів та студентів нашого вузу, запрошених колективів: колектив спортивно-бального танцю «Талісман», спортивно-циркова студія «Тріумф». Під час заходу лунали пісні у виконанні: Хименко О.А., Матвієнко І., Бабець А., Калініченко Т., Дяченко Р., Довгорук Ю., Пьоришкової М. та декламувалися вірші Покришко І. Активну участь в організації концертної програми взяли студенти-волонтери Буднік Ганна та Шемендюк В'ячеслав.

Працівники, а особливо мешканці Геріатричного пансіонату дуже тепло зустріли нас, з посмішкою на обличчі та іскорками щастя у своїх знедолених очах. Та коли починала лунати мелодія, вони на мить поринали у ті дні, де була робота, сім’я та впевненість у своїх силах, а може…про все це вони згадували з сумом і сльозами на очах. Життя у цих людей було нелегке, їх скроні вкрила сивина. Але не зважаючи ні на що, вони вітали виступаючих бурними оваціями і обдаровували їх квітами. Після закінчення концертної програми лунали лише слова подяки та захоплення. Люди довго не покидали зали, адже хотіли поспілкуватися з гостями і попрохати…попрохати тільки про одне: «приїздіть до нас обов’язково ще», «дітки такі талановиті», «а коли ми знову вас побачимо» , «ми чекати будемо вас».

Життя людини, як і рік має свої пори року: весна, літо, зима і осінь. Старість – це «осінь» нашого життя, вона прийде до кожного із нас: бідного, багато чи розумного, її не зупиниш…Тому дуже важливо, щоб у цей період життя з людьми похилого віку були поруч їхні рідні та близькі або просто небайдужі люди , які би змогли подарувати їм свою турботу і любов.

ОГОЛОШЕННЯ