ua en

Підведено підсумки фінального етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Цього року за результатами фінального етапу Конкурсу серед студентів ВНЗ IІІ – IV рівнів акредитації негуманітарного профілю студенти факультету електронних та інформаційних технологій Журко Дмитро і Ткачук Надія зайняли ІІІ місце.

Вітаємо студентів і Гаценко Ірину Олександрівну, доцента кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, яка їх готувала, й бажаємо подальших творчих здобутків!

У рамках дисципліни «Соціальна робота на підприємстві» студенти 3 курсу груп СР-121-124 факультету соціальної роботи разом з викладачем Ревко Альоною Миколаївною відвідали Чернігівське відділення компанії «САН ІнБев Україна».

Студенти мали змогу поспілкуватися з фахівцем з питань управління персоналом, ознайомитися зі структурою підприємства; умовами праці; практичними аспектами надання працівникам пільг та компенсацій соціального пакета; особливостями адаптації, перекваліфікації та формування системи безперервного професійного зростання робітників; основами організації зворотного зв’язку з робітниками підприємства шляхом проведення опитування працівників; процесом оцінювання працівників за матрицею навичок, що дало змогу закріпити набуті теоретичні знання.

Шановні студенти, викладачі та всі бажаючі!

23 травня 2015р. буде проведено Фестиваль водних видів туризму, в якому візьмуть участь студенти ННІ Управління та адміністрування, факультету життєдіяльності, природокористування і туризму.

В програмі фестивалю:

  1. Парад плавзасобів;
  2. Рибна юшка від організаторів;
  3. Безкоштовне катання бажаючих;
  4. Показові виступи спортивних колективів;
  5. Активні заходи;
  6. Концертна програма.

Місце проведення: м. Чернігів, база відпочинку «Хімік» (за пішохідним мостом)
Початок: 12:00

11-16 травня 2015 року в межах реалізації проекту № 544202-ТЕМРUS-1-2013-1-АТ-ТЕМРUS-JPHES «Здобуття професійних та підприємницьких навичок шляхом виховання підприємницького духу і консультування підприємців» (ВUSEEG-RU-UA), спрямованого на розробку та реалізацію концепції «підприємницької освіти протягом життя» в Україні відбувся кваліфікаційний семінар і координаційна нарада учасників проекту у Віденському економічному університеті (м. Відень, Австрія).

В проекті брали участь партнери з Австрії, Німеччини, Угорщини, України та Росії. Зокрема, Чернігівський національний технологічний університет на заході представляли директор ННІ економіки, д.е.н., професор О. І. Гонта, директор ННІ управління та адміністрування, к.держ.упр., доцент М. І. Стрілець, декан фінансово-економічного факультету ННІ економіки, к.е.н., доцент Л. М. Ремньова, завідувач кафедри економічної теорії ННІ економіки, к.е.н., доцент Ю. В. Кирилюк.

Відповідно до частини сьомої статті 7 Закону України «Про вищу освіту» Кабінет міністрів України прийняв постанову від 31 березня 2015 р. № 193 «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка» у відповідності до якої буде сформовано вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка.

В перший день тижня навчально-наукового інституту технологій на базі оздоровчого табору "Фортуна" відбулося урочисте відкриття навчально-геодезичної практики студентів інженерно-будівельного факультету.

Геодезичний майстер клас для студентів провів старший викладач кафедри "Геодезія, картографія та землеустрій" Новик Петро Петрович.

Чернігівське ЕКО запускає змагання ЕКО ідей «Будуймо ЕКО Україну разом!» та відраховує кошти на їх реалізацію!

Чернігівське – бренд номер один в Україні, який отримав екологічний сертифікат відповідності продукції екологічним критеріям, прагне звернути увагу громадськості до екологічних проблем, які існують в Україні та разом зі споживачами Чернігівське ЕКО зробити внесок у їх вирішення.

Топ 50 ЕКО ідей, що наберуть максимум голосів за результатами голосування на сайті  www.ecoukraine.com.ua , потраплять до фіналу. Серед них компетентне журі обере 10 ЕКО ідей-переможців, що будуть реалізовані. На реалізацію кожного з цих проектів виробник – організатор змагання планує зібрати близько 120 000 грн.

З нагоди Дня Європи 16 травня 2015 року у Чернігівському національному технологічному університеті відбувся Міжнародний науковий семінар «Україна-ЄС: інституційний механізм міжнародного співробітництва».

Метою семінару була дискусія щодо цінностей, виконання основних завдань та механізмів європейської інтеграції, що  застосовуються в регіоні Східного партнерства, а також виявлення основних перешкод і проблем, пов’язаних з євроінтеграцією України.

16 та 17 травня в Міському Парку культури і відпочинку відбулося маштабне свято, присвячене Дню Європи в Україні. Наші студенти-активісти також взяли в ньому участь. Протягом двох днів на сцені Міського парку культури виступали чернігівські міські зірочки - танцювальні колективи, ансамблі, вокалісти. Центр культурно-масової роботи представив рідний заклад україно-західними композиціями. Зі сцени лунали такі пісні "Rolling in the deep", " Вільний птах",  "Просто кохай", "Не питай", українське попурі та багато іншого.

Шановні науковці та аспіранти! Пропонуємо вашій увазі новий електронний ресурс "Бібліометрика української науки", який представлений в розділі "Web-БІБЛІОГРАФІЯ" на сайті Наукової бібліотеки ЧНТУ

Система "Бібліометрика української науки" призначена для надання суспільству цілісної картини стану вітчизняного наукового середовища.

Відповідно до рішення атестаційної колегії Міністерства від 06.05.2015 р. № 511 відкрита нова спеціальність 08.00.04.-економіка та управління підприємствами ( за видами економічної діяльності) в діючий докторантурі Чернігівського національного технологічного університету.

Запрошуємо Вас взяти участь в урочистих подіях, присвячених тижню навчально-наукового інституту технологій.

Тиждень проходитиме з 18 по 22 травня 2015 р. План заходів наведено нижче.

З повагою,
директор ННІТ С.Д. Цибуля

12 та 13 травня 2015 року, у рамках проекту технічної допомоги ЄС «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України», студенти факультету життєдіяльності, природокористування і туризму та студенти коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ взяли участь у курсах першої домедичної допомоги «Базова підтримка життя постраждалих в результаті ДТП».

Шановні колеги, студенти та аспіранти! Щиро вітаємо вас з Днем науки, який відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 1997 року № 145 щороку відзначається у третю суботу травня.

Бажаємо вам нових творчих пошуків і знахідок, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог на вашому нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху!

Хай ніколи не згасає ваш потяг до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення! Зичимо кожному з вас міцного здоров'я, щастя та благополуччя!

На Вас чекають цікаві заходи, приурочені до Дня науки

Адміністрація

В рамках проекту «UKRAINE – UKraine Replication, Awareness and INnovation based on EGNSS» програми Горизонт 2020 оголошується Конкурс інноваційних ідей, спрямований на розробку та популяризацію додатків з використанням систем супутникової навігації EGNSS (European Global Naviga-Satellite Systems) в Україні.

В конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранти, вчені та співробітники вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, творчі спільноти науковців та підприємців, представники малих та середніх підприємств України, діяльність яких пов’язана з супутниковими навігаційними системами, а також інші фізичні особи.

З 22 по 27 квітня 2015 року студенти факультету соціальної роботи Жейко Всеволод та Стронська Марія відвідали міжнародну молодіжну зустріч "Майбутнє пам'яті" в Німеччині.

Студенти є волонтерами проекту «Cоціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова», котрий реалізується на базі факультету соціальної роботи, саме цей проект та весь університет загалом вони презентували на міжнародній зустрічі.

Здійснюється набір на постійні заняття з англійської мови на літній період, а саме з 1 червня 2015 по 31 серпня 2015 року.

ЗАНЯТТЯ БЕЗКОШТОВНІ!!!!!

Викладач - спеціаліст Молодіжного центру праці - Нестеренко Марина, з великим досвідом викладання англійської мови.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково–практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ», яка відбудеться 19 – 22 травня 2015 року в м. Чернігові на базі Чернігівського національного технологічного університету.

Запрошення
Програма

13 травня 2015 року студенти Чернігівського національного технологічного університету мали змогу поспілкуватися з Координатором Європейського офісу міжнародного освітнього співробітництва Мартіном Ройтером та менеджером проекту зі Східного Комітету німецької економіки Штефаном Кегебайном, які презентували Програму професійних стажувань.

В рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом в Європі запрошуємо усіх бажаючих 14 травня о 16:00 до великої зали Культурно-освітнього центру «Перемога» ЧНТУ (вул. Рокосовського, 2а) на перегляд фільму «Незламна» («Битва за Севастополь»).

«Незламна» (рос. «Битва за Севастополь», англ. «Battle for Sevastopol») – українсько-російський повнометражний історико-драматичний та біографічний фільм. В основу сюжету покладений життєвий шлях жінки-снайпера, майора Людмили Павличенко, а саме події 1937–1957 років.

Увага! Перегдяд фільму відбудеться за відсутності дощу.

На початку квітня в Чернігівському національному технологічному університеті за ініціативою творчої студії “Гаудеамус” до Дня Матері було оголошено конкурс творчих робіт (фоторобіт і малюнків).

На конкурс було представлено 28 робіт студентів різних факультетів університету.

Виставка-конкурс відкрилася 11 травня 2015 року у приміщенні корпусу №8 ЧНТУ (ННІ права і соціальних технологій) і триватиме з 18 по 22 травня у ННІ економіки, а завершиться у центральному корпусі університету. Студенти ІІІ курсу (гр. УП 121) Кірієнко Віталій та Козинець Юлія підготувати привітальний відеоролик до свята.

ОГОЛОШЕННЯ