ua en

11 червня 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбулось  виїзне засідання Науково-експертної ради Державної інспекції навчальних закладів.

В рамках порядку денного було розглянуто наступні питання:

  • Про трансформацію системи державного нагляду (контролю) в сфері освіти;
  • Про пропозиції до законодавства у сфері освіти, як основи модернізації державної політики щодо державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів;
  • Про європейський досвід щодо контрольно-наглядової діяльності у сфері освіти.

Навчальна програма:

  • Можливості фінансування стажування за кордоном:  пошукові бази, міжнародні наукові фонди; стипендіальні та грантові програми;
  • Стажування у міжнародних міжурядових організаціях для молоді: ООН, ОБСЄ, ЄК
  • - Очікування грантодавців від кандидатів: як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів. Успішна співбесіда.
  • Система міжнародної вічливості:  ділова етика та  дрес-код.

Представники українських організацій та бізнесу можуть отримати підтримку від кластеру проектів EECA2HORIZON та EAST-HORIZON для участі у різних заходах з метою налагодження особистих контактів з потенційними партнерами, більш детального ознайомлення з тематикою конкурсів та навчання і консультацій щодо підготовки проектів.

На початку вересня очікується публікація інформації про тематику нових конкурсів за напрямом інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) у програмі Горизонт 2020.  Тематики конкурсів у значній мірі формується на основі пріоритетів діяльності європейських технологічних платформ.

19 червня в Києві відбудеться форум, присвячений кібербезпеці "Кібербезпека: Україна і світ" http://cybersecurity.pp.ua

В рамках форуму пройде конкурс White Hat UA Awards, для участі в якому запрошуються студенти всіх профільних вузів. Переможці отримують призи! Від студентів вимагається лише реєстрація. Участь може бути онлайн.

Літня Школа надає можливість молодим українцям задуматись над змінами і викликами, які стоять перед Україною в світлі реформ і трансформаційного досвіду Балтійських країн.

В Літній Школі візьмуть участь 30 студентів та випускників українських вузів і до 20 студентів, які навчаються в естонських вузах (включно з іноземними студентами).

Міністерство Iнфраструктури відкриває двері амбіційним молодим спеціалістам для проходження стажування.

Це – неймовірна можливість застосувати свої вміння на найвищому рівні та унікальний шанс отримати практичні навички від спеціалістів найвищого класу

Шановні студенти!

Повідомляємо Вас, що на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування 29 травня 2015 року рішенням Державної атестаційної комісії ліцензовано нову магістерську програму за спеціальністю 8.18010014 ,,Управління фінансово-економічною безпекою”.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування запрошує всіх бажаючих на навчання за означеною магістерської програмою, долучитися до якої мають змогу всі студенти, незалежно від спеціальності вже отриманої базової вищої (рівень бакалавра) та повної вищої (рівень спеціаліста, магістра) освіти.

Повідомляємо, що 11 червня 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться виїзне засідання Науково-експертної ради Державної інспекції навчальних закладів України.

Також відбудеться зустріч ректорів і директорів ВНЗ Чернігівської області з головою Державної інспекції навчальних закладів України Гураком Р.В.

Адміністрація ЧНТУ

Falling Walls Lab - це новий міждисциплінарний формат конференцій для молодих геніїв зі всього світу.

Ця лабораторія дає чудову можливість молодим вченим і фахівцям представити свої ідеї, науково-дослідницькі проекти та ініціативи. 

За 3 хвилини та за допомогою 3 слайдів презентації конкурсанти повинні представити свою ідею у будь-якій науковій, громадській, виробничій або бізнес-сфері.

До журналістів ставляться по-різному, але абсолютно всі погодяться, що без цієї професії не обійтися. Як брати до прикладу хоча б Чернігів, то кореспондентів,що мають відповідний фах можна перерахувати на пальцях.

Однак, якість медіа від цього аж ніяк не страждає. Мабуть, секрет криється у бажанні працювати та розвиватися. Про особливості створення та діяльності видання без залучення спеціалістів «Час Чернігівський поцікавився» у Марії Стронської, редактора газети Чернігівського національного технологічного університу «СтудДні».

Запрошуємо Вас на навчання за престижною сьогодні спеціальністю 6.170103 «Управління інформаційною безпекою» (кваліфікація: фахівець із організації інформаційної безпеки).

Студентам, які навчаються за напрямом підготовки 6.170103 «Управління інформаційною безпекою» надаються сучасні знання та навички з проектування і впровадження систем захисту інформації на підприємствах, установах і організаціях.

При цьому поглиблено вивчається правовий, організаційний, мережевий, а також програмний і технічний захист інформації.

Опис програми: програма ім. Гамфрі пропонує стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар'єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу. Програма пропонує можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті під час академічної програми (тривалість – 9 місяців), участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час обов’язкового стажування (тривалість – 3 місяці).

Приймаючі університети: Щороку вісімнадцять відомих університетів США приймають до себе  стипендіатів програми ім. Гамфрі. Відбір університетів здійснюється на підставі сукупності їхніх досягнень у конкретних галузях, ресурсів та підтримки, які вони можуть надати стипендіатам програми ім. Гамфрі.

4 червня 2015 року проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олег Олександрович Новомлинець привітав студентів, викладачів та співробітників університету з успішним складанням міжнародного іспиту з англійської мови IELTS, вручивши офіційні сертифікати Британської Ради – путівники в світ міжнародної мобільності – з подякою від імені університету за виявлення високого рівня знань та побажанням скористатися ними, відкриваючи двері міжнародного простору навчання, стажування та обмінів.

Науково-педагогічні працівники, аспіранти, здобувачі і студенти запрошуються взяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет конференції «Актуальні наукові дослідження в сучасному світі». Статті приймаються до 12 червня.

До уваги студентів! Продовжено дедлайн подачі заявок на програму стажувань Східноко комітету німецької економіки. Заповнити свою заявку на сайті http://www.ost-ausschuss.de/ua можуть студенти починаючи з 3-го курсу навчання з технологічних та економічних спеціальностей зі знанням англійської або німецької мов. Заявки приймаються до 14 червня.

Для підвищення готовності до свідомого вибору професії у вересні 2014 Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді на базі Чернігівського національного технологічного університету за ініціативи викладача кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування і аудиту Сизоненко О.В. було відкрито гурток для учнів 8-9 класів "Моя майбутня професія – інтелектуальна діяльність".

До уваги викладачів та студентів ЧНТУ!

Міжнародний відділ повідомляє про вихід літнього випуску грантових пропозицій для викладачів та студентів.

29-30 травня 2015 року представники молодіжних об’єднань Чернігівського національного технологічного університету: Гайдай Ганна, Завгородня Наталія та Мельник Владислав прийняли участь у Всеукраїнській акції, спрямованій на забезпечення інтелектуального розвитку молоді «Дні європейської інтеграції» в Харківській області. Також участь приймали представники Харківської, Донецької, Луганської, Полтавської і Київської областей.

Традиційно наприкінці кожного навчального року Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представляє академічний рейтинг університетів. В цьому році вже вдев’яте опубліковано чергові результати проекту «Топ-200 Україна» за показниками діяльності вузів у 2014 році.

Необхідно відмітити, що ЧНТУ за рік підвищив свій інтегральний індекс та піднявся у рейтингу на 8 місць.

Доводимо до відому деканів факультетів та студентів, що у Департаменті соціальної політики та Департаменті промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відкрито стажування для студентів.

1.Департамент промисловості та розвитку підприємництва (вул. Терещенківська, 11-А, м. Київ)

2. Департамент соціальної політики (просп. Комарова, 7, м. Київ)

Кафедра Информационных и компьютерных систем ЧНТУ проводит конкурс студенческих StartUp проектов, который направлен на поддержку креативных IT-бизнес идей и разработок, базирующихся на научных исследованиях, выявление научного и творческого потенциала студентов ЧНТУ.

Для участия в конкурсе приглашаются команды студентов IT-направлений (до 4 человек в команде).

Конкурс проводится при поддержке проекта TEMPUS «CABRIOLET».

Победители конкурса поедут в г. Николаев на финал битвы StartUp проектов студенческих команд за счет проекта TEMPUS «CABRIOLET».

ОГОЛОШЕННЯ