ua en

До Дня науки – 2015 Державний фонд фундаментальних досліджень продовжує серію наукових семінарів за пріоритетною тематикою.

13 травня 2015 року о 16-00 відбудеться семінар на тему «Мораль і політика».

Запрошуються вчені, молоді науковці, студенти.

22 квітня в Міському палаці культури відбувся благодійний культурно-мистецький захід пам’яті Андрія Кузьми. В заході взяли участь різні творчі колективи міста, серед яких була і наша випускниця, аспірантка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Христина Штирхун. Кристина виконала дуже енергійну, патріотичну пісню "Cам собі країна" під дефіле чарівних дівчат з Профтехучилища побутового обслуговування.

Загалом атмосфера вечора була дуже теплою, але з великою долею смутку...Музика Андрія торкнулася кожного і дійшла до самого серця. Митці вшанували память Андрія Скрябіна та наголосили: "Поки ми співаємо його пісні, Андрій буде жити. Пам'ятаймо"!

ЦКМР ЧНТУ

23 квітня 2015 року у Чернігівському національному технологічному університеті розпочинає роботу Міжнародна студентська науково-практична конференція «Юність науки – 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

Пленарне засідання:
Час початку роботи: 23 квітня 2015 року, 11.00-12.30.
Місце проведення: читальний зал наукової бібліотеки, ауд. 200, 2-й поверх. Корпус 11, вул. Стрілецька,1

Програма конференції >>

Команда ЧНТУ у складі Євтушенка Віталія, Чередінова Бориса, Піцевича Кирила посіла 1 місце у вправі ПП-3 та 2 місце у вправі МП-6 Чемпіонату України серед студентів в програмі ХІІ літньої Універсіади України з кульової стрільби.

Шахісти ЧНТУ теж відзначились і команда посіла 1 місце в змаганнях з шахів за програмою ХІІ літньої Універсіади України.

Вітаємо переможців та бажаємо успішних виспупів у нових змаганнях!

У період з 22 по 30 квітня 2015 року в спортивному залі Фізкультурно-оздоровчого комплексу ЧНТУ (просп. Перемоги, 143а) проходитимуть змагання за Кубок ЧНТУ з міні-футболу серед збірних команд факультетів та коледжів.

Турнір проводиться за ініціативи Студентської ради ЧНТУ та підтримки Первинних профспілкових організацій студентів ЧНТУ з метою пропаганди активного способу життя, підвищення ролі фізичної культури та спорту, організації активного відпочинку та зміцнення здоров’я студентів.

В цьому році заявки до участі подали 11 команд з усіх факультетів та коледжів ЧНТУ.

Приходьте та вболівайте за улюблені команди!

Команда ЧНТУ у складі Завертанний Б.С, Шульга В,С, Матвеєнко А.В. стала переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади серез ВНЗ IV рівня акредитації зі спеціальності "Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування" і отримала диплом ІІІ ступню. Науковий керівник: к.т.н. Бакалов В.Г.

Вітаємо з досягнутим успіхом і бажаємо нових перемог!

21 квітня Чернігівський національний технологічний університет мав за честь стати частиною офіційної зустрічі міністрів закордонних справ формату «Вишеградська Четвірка+Україна».

Почесні гості ознайомилися з виставкою «Досягнення університету: освіта, наука, спорт» та зустрілися зі студентами. Зустріч відкривав ректор університету С.М. Шкарлет. З вітальним словом звернулися голова Чернігівської обласної державної адміністрації В.П. Куліч та голови делегацій.

Ключова ідея, що звучала протягом зустрічі, ще раз підкреслила українські євроінтеграційні прагнення. «Україна не повинна складати жодного іспиту для вступу до ЄС та підтверджувати свою європейську приналежність. Україна – це ЄС» - промова Конрада Павліка, заступника міністра з питань розвитку співробітництва, польської діаспори та Східної політики, викликала схвальні оплески серед студентської аудиторії.

Карла Вурстерова, виконуючий директор Міжнародного Вишеградського Фонду, підкреслила вагомість студентської мобільності, висвітлила основні стипендіальні програми Міжнародного Вишеградського Фонду та відповіла на запитання студентів щодо перспектив та пріоритетів навчання в країнах Вишеградської Четвірки.

Серед почесних гостей був також присутній директор Центру Україно-Словацького партнерства М. Колібабчук, який у грудні презентував в ЧНТУ мобільний додаток «Нато-квест», реєстрація на який є наразі відкритою, що дає змогу здобути поїздку до Брюсселю.

Підсумком заходу є висновок закордонних гостей про те, що основою всіх євроінтеграційних процесів в Україні повинні стати провідні вищі навчальні заклади, які готують освічених та активних громадян, висококваліфікованих фахівців, відкритих до змін та інновацій.

Студенти IT-спеціальностей ЧНТУ запрошуються до участі у вебінарах, присвячених практичним аспектам розробки програмного забезпечення у проектній діяльності. Вебінари проводяться за підтримки проекту Темпус «Інноваційна гібридна стратегія ІТ-аутсорсингового партнерства з підприємствами».

Теми вебінарів:

22.04.2015
Специфіка створення/формулювання вимог при розробці веб-систем. Типова модель залучення замовника в процес створення вимог і керування змінами.
Аутсорсінг для програміста.

24.04.2015
Основні тренди в розробці клієнт-серверних застосувань під Андроід.

13.05.2015
Розробка корпоративних веб-застосувань на базі платформи Java EE 7.
Обговорення питань по відеозапису "Архітектура програмного забезпечення".

13.05.2015
Capability Maturity Model для програмного забезпечення.

Початок о 16:00 в аудиторії 301 першого корпусу.

Науковці, аспіранти, молоді вчені, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями, запрошуються до участі в Міжнародних науково-практичних заочних конференціях. Ознайомитися з напрямками для участі можна в інформаційному листі.

Конференція «Інновації у вищій освіті – комунікація та співпраця у сучасному університетському середовищі за допомогою специфічних цифрових інструментів» відбудеться 23 – 24 червня 2015 р.

Тематичні напрямки конференції:

  • досвід впроваждення дистанційного, електронного та змішаного навчання для дисциплін різноманітних напрямів;
  • технологічна інфраструктура систем управління навчальним процесом;
  • інформаційно-комунікаційні компетенції викладача і студента;
  • інформаційно-комунікаційні технології в організації наукової діяльності;
  • юридичний, психологічний, мотиваційний аспекти створення і підтримання електронного навчального середовища.

З 20.04. по 20.06.2015 року відкрито тестовий доступ до повних текстів журналів бази даних Wiley Online Library. onlinelibrary.wiley.com/browse/publications.

Шановні співробітники та студенти ЧНТУ!!!!!!!!!!!

В  2015 році, в рамках Проекту "Університет в житті міста",  в Чернігівському національному технологічному університеті планується створення краєзнавчого музею –  скарбничка декоративно-ужиткового мистецтва Чернігівщини.

Запрошуємо Вас прийняти участь у формуванні фонду музею: якщо Ви маєте українські рушники,  народне   вбрання,  старовинні ткацькі верстати, прялки, кросна, жорна,  меблі, посуд, інше кухонне начиння, вироби із дерева тощо та бажаєте  представити їх в музеї, заповніть, будь-ласка, Реєстраційну карту, фотографуйте майбутні експонати та надсилайте на адресу  museum_stu@ukr.net. Всі надані експонати будуть обов’язково представлені із зазначенням ПІБ власника та року надання.

Відвідувати музей зможуть всі бажаючі. Він буде відкритий для жителів та гостей нашого міста.

Навчально-науковий інститут права і соціальних технологій, Факультет соціальної роботи проводить тиждень «Протидії торгівлі людьми». Заходи триватимуть 20-24 квітня 2015.

Запрошуємо ознайомитись з програмою тижня та прийняти активну участь.

В рамках проекту "Форум Громадянської освіти" на базі Академії навичок www.skillsacademy.com.ua в Україні стартує серія телемостів між Україною та країнами ЄС, США та Канади.

24 квітня о 14-00 відбудеться перший Телеміст "Україна - ЕС", в рамках якого будуть висвітлені конкретні програми, механізми та інструменти Європейського Союзу, які вже доступні для студентів та викладачів українських вищих навчальних закладів.

Участь безкоштовна, але кількість місць обмежена!

15 квітня 2015 року в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка пройшла підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Менеджмент».

У конкурсі приймала участь і студентка факультету проектного менеджменту та управління якістю Д’ЯЧУК Наталія (гр. МЕН-111), робота якої була високо оцінена конкурсною комісією і отримала диплом ІІІ ступеню.

Науковий керівник – КУНДЕНКО Аліна Володимирівна, доцент кафедри менеджменту.

Вітаємо Наталію та її керівника та бажаємо нових наукових досягнень!

Студентка гр. ТК-111 факультету управління та життєзабезпечення ЧНТУ Рябець Тетяна зайняла ІІ місце у ІІ етапіВсеукраїнської студентської олімпіади «Товарознавство і комерційна діяльність», що проводилась в Київському національному торговельно-економічному університеті.

Керівник – доцент кафедри товарознавства і КД Денисенко Т.М.

Вітаємо з високим результатом і бажаємо нових досягнень!

Усі, кому цікаві таємниці нашого древнього міста, зможуть взяти участь у краєзнавчому проекті «Моя Батьківщина – Чернігів», який стартує 18 квітня на Красній площі (збір біля сходинок Драмтеатру)

Програма квесту:

  • 11:00 збір учасників краєзнавчого квесту, відкриття заходу та отримання завдань.
  • 14:30 – фініш команд в урочищі Ялівщина на території Чернігівського міського центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю, підбиття підсумків.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ з 15.04 по 24.04.15. приймає участь у декаді фінансово-економічного факультету із тематичними заходами:

15.04.15 - 25.04.15, Конкурс фото-робіт: «Наука, навчання, дозвілля”. Початок: 15.04.15, понеділок о 10:00.

20.04.15, понеділок,  Інтелектуальна економічна гра з  9:35-10:55. корпус , ауд. 302

21.04.15, вівторок,  Конкурс студентських наукових робіт, з 10:00, корпус 1, хол, 2 корпус.

23.04.15, четвер,   Конкурс емблем та логотипів фінансово-економічного факультету з 10:00, корпус 1, хол, 2 корпус.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі фото-робіт: «Наука, навчання, дозвілля» в рамках заходів декади Навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету.

До участі у конкурсі запрошуються студенти економічних спеціальностей всіх форм навчання.

Конкурс проводитиметься у трьох номінаціях: «наука» та «навчання», «дозвілля».

Початок конкурсу: 15 квітня 2015р.

Шановні студенти!

З 15.04.2015 по 25.04.2015 в нашому університеті буде проходити декада Навчально-наукового інституту економіки.

В рамках декади оголошується конкурс студентських стінних газет, що відображатимуть всі сторони студентського життя, а саме: навчання в університеті, відпочинок, спорт, участь у громадських заходах університету та міста (конкурси, флешмоби, акції, велопробіги, еко-форуми), наукова діяльність (конференції, стажування), гумор, хоббі тощо.

Конкурс стінгазет відбудеться 21.04.2015 о 10:00, 2-й поверх 1 копусу ЧНТУ.

Всім творчого натхнення та успіхів!

ОГОЛОШЕННЯ