ua en

Чернігівське ЕКО запускає змагання ЕКО ідей «Будуймо ЕКО Україну разом!» та відраховує кошти на їх реалізацію!

Чернігівське – бренд номер один в Україні, який отримав екологічний сертифікат відповідності продукції екологічним критеріям, прагне звернути увагу громадськості до екологічних проблем, які існують в Україні та разом зі споживачами Чернігівське ЕКО зробити внесок у їх вирішення.

Топ 50 ЕКО ідей, що наберуть максимум голосів за результатами голосування на сайті  www.ecoukraine.com.ua , потраплять до фіналу. Серед них компетентне журі обере 10 ЕКО ідей-переможців, що будуть реалізовані. На реалізацію кожного з цих проектів виробник – організатор змагання планує зібрати близько 120 000 грн.

З нагоди Дня Європи 16 травня 2015 року у Чернігівському національному технологічному університеті відбувся Міжнародний науковий семінар «Україна-ЄС: інституційний механізм міжнародного співробітництва».

Метою семінару була дискусія щодо цінностей, виконання основних завдань та механізмів європейської інтеграції, що  застосовуються в регіоні Східного партнерства, а також виявлення основних перешкод і проблем, пов’язаних з євроінтеграцією України.

16 та 17 травня в Міському Парку культури і відпочинку відбулося маштабне свято, присвячене Дню Європи в Україні. Наші студенти-активісти також взяли в ньому участь. Протягом двох днів на сцені Міського парку культури виступали чернігівські міські зірочки - танцювальні колективи, ансамблі, вокалісти. Центр культурно-масової роботи представив рідний заклад україно-західними композиціями. Зі сцени лунали такі пісні "Rolling in the deep", " Вільний птах",  "Просто кохай", "Не питай", українське попурі та багато іншого.

Шановні науковці та аспіранти! Пропонуємо вашій увазі новий електронний ресурс "Бібліометрика української науки", який представлений в розділі "Web-БІБЛІОГРАФІЯ" на сайті Наукової бібліотеки ЧНТУ

Система "Бібліометрика української науки" призначена для надання суспільству цілісної картини стану вітчизняного наукового середовища.

Відповідно до рішення атестаційної колегії Міністерства від 06.05.2015 р. № 511 відкрита нова спеціальність 08.00.04.-економіка та управління підприємствами ( за видами економічної діяльності) в діючий докторантурі Чернігівського національного технологічного університету.

Запрошуємо Вас взяти участь в урочистих подіях, присвячених тижню навчально-наукового інституту технологій.

Тиждень проходитиме з 18 по 22 травня 2015 р. План заходів наведено нижче.

З повагою,
директор ННІТ С.Д. Цибуля

12 та 13 травня 2015 року, у рамках проекту технічної допомоги ЄС «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України», студенти факультету життєдіяльності, природокористування і туризму та студенти коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ взяли участь у курсах першої домедичної допомоги «Базова підтримка життя постраждалих в результаті ДТП».

Шановні колеги, студенти та аспіранти! Щиро вітаємо вас з Днем науки, який відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 1997 року № 145 щороку відзначається у третю суботу травня.

Бажаємо вам нових творчих пошуків і знахідок, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог на вашому нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху!

Хай ніколи не згасає ваш потяг до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення! Зичимо кожному з вас міцного здоров'я, щастя та благополуччя!

На Вас чекають цікаві заходи, приурочені до Дня науки

Адміністрація

В рамках проекту «UKRAINE – UKraine Replication, Awareness and INnovation based on EGNSS» програми Горизонт 2020 оголошується Конкурс інноваційних ідей, спрямований на розробку та популяризацію додатків з використанням систем супутникової навігації EGNSS (European Global Naviga-Satellite Systems) в Україні.

В конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранти, вчені та співробітники вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ, творчі спільноти науковців та підприємців, представники малих та середніх підприємств України, діяльність яких пов’язана з супутниковими навігаційними системами, а також інші фізичні особи.

З 22 по 27 квітня 2015 року студенти факультету соціальної роботи Жейко Всеволод та Стронська Марія відвідали міжнародну молодіжну зустріч "Майбутнє пам'яті" в Німеччині.

Студенти є волонтерами проекту «Cоціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова», котрий реалізується на базі факультету соціальної роботи, саме цей проект та весь університет загалом вони презентували на міжнародній зустрічі.

Здійснюється набір на постійні заняття з англійської мови на літній період, а саме з 1 червня 2015 по 31 серпня 2015 року.

ЗАНЯТТЯ БЕЗКОШТОВНІ!!!!!

Викладач - спеціаліст Молодіжного центру праці - Нестеренко Марина, з великим досвідом викладання англійської мови.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково–практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ», яка відбудеться 19 – 22 травня 2015 року в м. Чернігові на базі Чернігівського національного технологічного університету.

Запрошення
Програма

13 травня 2015 року студенти Чернігівського національного технологічного університету мали змогу поспілкуватися з Координатором Європейського офісу міжнародного освітнього співробітництва Мартіном Ройтером та менеджером проекту зі Східного Комітету німецької економіки Штефаном Кегебайном, які презентували Програму професійних стажувань.

В рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом в Європі запрошуємо усіх бажаючих 14 травня о 16:00 до великої зали Культурно-освітнього центру «Перемога» ЧНТУ (вул. Рокосовського, 2а) на перегляд фільму «Незламна» («Битва за Севастополь»).

«Незламна» (рос. «Битва за Севастополь», англ. «Battle for Sevastopol») – українсько-російський повнометражний історико-драматичний та біографічний фільм. В основу сюжету покладений життєвий шлях жінки-снайпера, майора Людмили Павличенко, а саме події 1937–1957 років.

Увага! Перегдяд фільму відбудеться за відсутності дощу.

На початку квітня в Чернігівському національному технологічному університеті за ініціативою творчої студії “Гаудеамус” до Дня Матері було оголошено конкурс творчих робіт (фоторобіт і малюнків).

На конкурс було представлено 28 робіт студентів різних факультетів університету.

Виставка-конкурс відкрилася 11 травня 2015 року у приміщенні корпусу №8 ЧНТУ (ННІ права і соціальних технологій) і триватиме з 18 по 22 травня у ННІ економіки, а завершиться у центральному корпусі університету. Студенти ІІІ курсу (гр. УП 121) Кірієнко Віталій та Козинець Юлія підготувати привітальний відеоролик до свята.

Напередодні Дня Перемоги кафедра соціальної роботи ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ за підтримки Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у місті Чернігові ради ініціювала проведення акції «Вшануймо ветеранів».

Студенти факультету соціальної роботи долучилися до акції в знак шани, поваги та пам’яті за усіма хто виборював перемогу у жорстких і нелегких боях. Організаторами акції виступили науково-педагогічні працівники кафедри соціальної роботи, зокрема доцент Шевченко Г. М. та Стех Є. О. Кожен зі студентів мав змогу взяти участь у даній ініціативі та привітати ветеранів Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у місті Чернігові ради листівкою з найтеплішими побажаннями міцного здоров'я, благополуччя та активного довголіття.

Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Мирного неба Вам та Вашим родинам! Зі святом Вас, шановні ветерани!

24-25 квітня на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка пройшла VI Міжнародна науково-практична конференція «Мова. Культура. Комунікація: Дослідження мови та літератури в глобалізованому світі».

Захід відбувся завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, Чернігівського національного технологічного університету, Національного технічного університету України „КПІ”.

Фізики чи лірики? Поки „технарі-фізики” виводять універсальну формулу, „гуманітарії-лірики” шукають заповітне слово.

6 травня 2015 р. у рамках святкування «Шевченківської весни» відбулось нагородження переможців Третього конкурсу літераторів Чернігівського національного технологічного університету, мета якого підтримувати і розвивати літературні таланти студентства.

Конкурс проводився за підтримки ректорату кафедрою філософії та соціально-гуманітарних дисциплін та літературною студією ЧНТУ «Пролісок». Більше 30-ти конкурсантів подали свої твори на розгляд журі.

Як стверджують організатори, метою конкурсу стало бажання підтримати творчо обдаровану молодь, сприяти розкриттю її таланту, підвищити роль естетичного виховання студентства, а завданнямвизначити кращих літераторів-початківців (поетів, прозаїків) серед студентів університету, які мають власні твори із оригінальним наповненням, яскраво вираженим авторським почерком.

Тарас Шевченко – «духовний батько» українців, символ честі, правди і безстрашності, символ великої любові до людини. Кожному народові Бог дав велику постать, котра є проявом його душі, його зорею… В українців такою постаттю є Тарас Григорович Шевченко – Велетень Духу, Пророк, Батько, Кобзар…

Дослідники творчості Шевченка часто звертають увагу на пророчість його слів. Тому не буде новиною, що кожна сучасна революційна подія знаходить своє відлуння в творах Кобзаря.

Протягом березня – травня 2015 року в ЧНТУ відбулась низка заходів, присвячених 201-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка.

Активісти Центру культурно-масової роботи привіталі ветеранів з День Перемоги. 9 травня на Алеї Героїв відбувся урочистий захід, в якому взяли участь наші студенти. Протягом години талановита молодь ЧНТУ співала пісні та вітала ветеранів за святом. В цей день пролунали такі твори "Эхо", "Журавли", "Вальс в миноре", "Тишина", "Ты помни", "Я не здамся без бою", українськє попурі та багато іншого. Ведуча свята, Вікторія Ременюк, наголосила, що ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. - "Дорогі ветерани, прийміть найтепліші побажання міцного здоров'я, затишку та благополуччя. Мирного неба Вам та Вашим родинам"!

7 травня біля к-ру "Перемога" відбулося свято вулиці Рокосовського приурочене до Дня Перемоги. Концертну програму організували активісти Центру культурно-масової роботи. Вони привітали ветеранів та жителів вулиці зі святом та побажали їм здоров'я та миру!

Під час концерту лунали пісні "Не стидайся-то твоя земля", " "Вільний птах", "Я не здамся без бою", "Україна-це ти", "Ты помни" та інші. Ведучою заходу була студентка факультету соціальної роботи Вікторія Ременюк.

ОГОЛОШЕННЯ