ua en

Повідомляємо, що 11 червня 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться виїзне засідання Науково-експертної ради Державної інспекції навчальних закладів України.

Також відбудеться зустріч ректорів і директорів ВНЗ Чернігівської області з головою Державної інспекції навчальних закладів України Гураком Р.В.

Адміністрація ЧНТУ

Falling Walls Lab - це новий міждисциплінарний формат конференцій для молодих геніїв зі всього світу.

Ця лабораторія дає чудову можливість молодим вченим і фахівцям представити свої ідеї, науково-дослідницькі проекти та ініціативи. 

За 3 хвилини та за допомогою 3 слайдів презентації конкурсанти повинні представити свою ідею у будь-якій науковій, громадській, виробничій або бізнес-сфері.

До журналістів ставляться по-різному, але абсолютно всі погодяться, що без цієї професії не обійтися. Як брати до прикладу хоча б Чернігів, то кореспондентів,що мають відповідний фах можна перерахувати на пальцях.

Однак, якість медіа від цього аж ніяк не страждає. Мабуть, секрет криється у бажанні працювати та розвиватися. Про особливості створення та діяльності видання без залучення спеціалістів «Час Чернігівський поцікавився» у Марії Стронської, редактора газети Чернігівського національного технологічного університу «СтудДні».

Запрошуємо Вас на навчання за престижною сьогодні спеціальністю 6.170103 «Управління інформаційною безпекою» (кваліфікація: фахівець із організації інформаційної безпеки).

Студентам, які навчаються за напрямом підготовки 6.170103 «Управління інформаційною безпекою» надаються сучасні знання та навички з проектування і впровадження систем захисту інформації на підприємствах, установах і організаціях.

При цьому поглиблено вивчається правовий, організаційний, мережевий, а також програмний і технічний захист інформації.

Опис програми: програма ім. Гамфрі пропонує стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар'єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу. Програма пропонує можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті під час академічної програми (тривалість – 9 місяців), участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час обов’язкового стажування (тривалість – 3 місяці).

Приймаючі університети: Щороку вісімнадцять відомих університетів США приймають до себе  стипендіатів програми ім. Гамфрі. Відбір університетів здійснюється на підставі сукупності їхніх досягнень у конкретних галузях, ресурсів та підтримки, які вони можуть надати стипендіатам програми ім. Гамфрі.

4 червня 2015 року проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олег Олександрович Новомлинець привітав студентів, викладачів та співробітників університету з успішним складанням міжнародного іспиту з англійської мови IELTS, вручивши офіційні сертифікати Британської Ради – путівники в світ міжнародної мобільності – з подякою від імені університету за виявлення високого рівня знань та побажанням скористатися ними, відкриваючи двері міжнародного простору навчання, стажування та обмінів.

Науково-педагогічні працівники, аспіранти, здобувачі і студенти запрошуються взяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет конференції «Актуальні наукові дослідження в сучасному світі». Статті приймаються до 12 червня.

До уваги студентів! Продовжено дедлайн подачі заявок на програму стажувань Східноко комітету німецької економіки. Заповнити свою заявку на сайті http://www.ost-ausschuss.de/ua можуть студенти починаючи з 3-го курсу навчання з технологічних та економічних спеціальностей зі знанням англійської або німецької мов. Заявки приймаються до 14 червня.

Для підвищення готовності до свідомого вибору професії у вересні 2014 Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді на базі Чернігівського національного технологічного університету за ініціативи викладача кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування і аудиту Сизоненко О.В. було відкрито гурток для учнів 8-9 класів "Моя майбутня професія – інтелектуальна діяльність".

До уваги викладачів та студентів ЧНТУ!

Міжнародний відділ повідомляє про вихід літнього випуску грантових пропозицій для викладачів та студентів.

29-30 травня 2015 року представники молодіжних об’єднань Чернігівського національного технологічного університету: Гайдай Ганна, Завгородня Наталія та Мельник Владислав прийняли участь у Всеукраїнській акції, спрямованій на забезпечення інтелектуального розвитку молоді «Дні європейської інтеграції» в Харківській області. Також участь приймали представники Харківської, Донецької, Луганської, Полтавської і Київської областей.

Традиційно наприкінці кожного навчального року Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представляє академічний рейтинг університетів. В цьому році вже вдев’яте опубліковано чергові результати проекту «Топ-200 Україна» за показниками діяльності вузів у 2014 році.

Необхідно відмітити, що ЧНТУ за рік підвищив свій інтегральний індекс та піднявся у рейтингу на 8 місць.

Доводимо до відому деканів факультетів та студентів, що у Департаменті соціальної політики та Департаменті промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відкрито стажування для студентів.

1.Департамент промисловості та розвитку підприємництва (вул. Терещенківська, 11-А, м. Київ)

2. Департамент соціальної політики (просп. Комарова, 7, м. Київ)

Кафедра Информационных и компьютерных систем ЧНТУ проводит конкурс студенческих StartUp проектов, который направлен на поддержку креативных IT-бизнес идей и разработок, базирующихся на научных исследованиях, выявление научного и творческого потенциала студентов ЧНТУ.

Для участия в конкурсе приглашаются команды студентов IT-направлений (до 4 человек в команде).

Конкурс проводится при поддержке проекта TEMPUS «CABRIOLET».

Победители конкурса поедут в г. Николаев на финал битвы StartUp проектов студенческих команд за счет проекта TEMPUS «CABRIOLET».

На початку квітня 2015 року за ініціативою студії “Гаудеамус” спільно з науковою бібліотекою ЧНТУ було оголошено виставку-конкурс творчих робіт (фоторобіт і малюнків) до Дня Матері.

Виставка-конкурс відкрилась 11 травня 2015 року у приміщенні корпусу №8 ЧНТУ (ННІ права і соціальних технологій) і тривала з 18 по 22 травня у ННІ економіки, а завершилась у центральному корпусі університету. На конкурс було представлено 31 творчу роботу.

Свої думки щодо представлених робіт висловили 263 студенти, викладачі та співробітники університету. Враховуючи результати голосування, журі визначило переможців конкурсу творчих робіт до Дня Матері.

Уряд КНР виділяє громадянам України стипендії для навчання в магістратурі та докторантурі у вищих навчальних закладах Китайської Народної Республіки.

Студенти 4 та 5-го курсів спеціальності «Електричні системи і мережі» та 2-го курсу спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» разом з викладачами кафедри ЕСіМ відвідали Седнівську ГЕС, яка знаходиться поряд з історичною архітектурною пам’яткою – садибою Лизогуба, де писав свої картини найталановитіший поет-українець – Тарас Григорович Шевченко.

Студенти ознайомилися з особливостями роботи ГЕС та її роллю в структурі ПАТ «Чернігівобленерго» та електроенергетиці Чернігівського регіону.

Вітаємо доцента кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту ГОГОЛЬ Тетяну Анатоліївну з успішним захистом докторської дисертації!

Бажаємо нових наукових досягнень и натхненної роботи!

Ректорат

Визначено переможців Дев’ятого конкурсу 2014/2015 – Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Це загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Стипендіати програми відбираються щорічно на відкритому всеукраїнському конкурсі.

Наш університет є партнером Програми з 2008 року. Учасниками цьогорічних змагань стали 12 студентів університету.

Перемогу вибороли МИТЬКО АНАСТАСІЯ (науковий керівник – доцент кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Скосир Юрій Миколайович) і КУСЛІЙ ІРИНА (науковий керівник – доцент кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Акименко Олена Юріївна).

Щиро вітаємо студентів та їх керівників і бажаємо подальших успіхів у навчанні, науковій роботі та нових перемог!

Цього року вперше активістів центру культурно-масової роботи запросили взяти участь у фестивалі водних видів туризму "Десна Туристична-2015". Хоч i наближається лiтня сесiя,студенти, з радістю пiдтримали iнiцiативу. Вони пiдготували концертну програму та протягом години дарували всім присутнім гарний настрій та позитивні емоції.

Доречi,співали студенти прямо "на воді" - такого в їх практиці ще не було!

Вітаємо професора кафедри менеджменту ТКАЛЕНКО Наталію Валеріївну з успішним захистом докторської дисертації!

Бажаємо нових успіхів та натхненної праці!

Ректорат
ОГОЛОШЕННЯ