ua en

12 грудня 2014 року в приміщенні юридичного інституту Національного Авіаційного Університету відбувся суперфінал Всеукраїнського ВІП турніру з правознавства, що був організований Координаційною радою молодих юристів при Міністерстві юстиції України за підтримки Мінюсту.

У суперфіналі зустрілись команда юридичного факультету ЧНТУ – переможець фіналу Турніру та команда провідних київських правників-практиків, організована КРМЮМЮУ.

За підсумками гри, беззаперечну перемогу одержала команда нашого університету, яка з рахунком 2-1 обіграла команду суперників.

З метою покращення умов для самопідготовки студентів, наукової роботи аспірантів та викладачів в читальному залі №1 наукової бібліотеки ( 1 корпус університету) збільшено кількість робочих місць користувачів для роботи в Wi – Fi зоні. Запрошуємо всіх бажаючих!

Зимова школа в Кракові: "Демократія, компетентність і влада: роль експертів у сучасному європейському суспільстві" запрошуэ з 7-15 лютого 2015 року.

Проект підтримується грантами Ірландії, Ліхтенштейну і Норвегії та співфінансується польськими фондами.

Хто може прийняти участь: Зимова школа запрошує магістрантів, аспірантів, а також випускників та учасників, зацікавлених тематикою з усіх країн.

Витрати: Учасники покривають лише витрати на проїзд до Кракова. Витрати на проживання покриваються організаторами програми. Організатори програми також забезпечують учасників необхідними навчальними матеріалами.

Університет Тарту (Естонія) пропонує магістерські стипендії з оплатою навчання і всіх витрат.

Університет Тарту, за участю Університету Uppsala, Університету Claude Bernard Lyon 1 і Університету Abo Akademi запустили нову 2-річну магістерську програму Erasmus Mundus в галузі аналітичної хімії Excellence in Analytical Chemistry (EACH).

Програма готує фахівців з аналітичної хімії і надає кваліфікацію для роботи в промисловості (харчовій, фармацевтичній, матеріалознавства, енергетики тощо), а також в лабораторіях хімічного аналізу (в галузях охорони навколишнього середовища, продовольства, охорони здоров'я і т.і.) по всьому світу.

Міністерство освіти і науки України оголошує про початок прийому заявок на участь у другому етапі стипендіальної програми Уряду Республіки Польща «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік.

Другий етап передбачає навчання 400 студентів та 50 аспірантів у польських вищих навчальних закладах протягом двох семестрів. Мова навчання – польська. У разі якщо студент/ка не володіє польською мовою, він/вона зараховуються до центрів вивчення мови при університетах терміном на один семестр та розпочинають безпосереднє навчання з наступного семестру, після успішного завершення мовної підготовки. Володіння англійською мовою є бажаним, але не обо’язковим.

Дорогі співробітники, студентки. До ЦКМР ЧНТУ звернулися за допомогою - давайте разом допоможемо дівчині!!!
Детальні інформація: Стучиловой Алине Владимировне! https://vk.com/id9667014 всего 28 лет! 20 ноября поставили диагноз : "Периоптическая менингиома с интракраниальным компонентом" вот заключение МРТ http://vk.com/alina_vse_bydet_xorowo?zhoto-81617957..

Время идет против Алины! Опухоль увеличивается каждый час! Алина УЖЕ ТЕРЯЕТ ЗРЕНИЕ! ЗАБОЛЕВАНИЕ СМЕРТЕЛЬНО!!!! СРОЧНО НУЖНА ОПЕРАЦИЯ !!! Стоимость операции 15,5 тыс.евро!

Самостоятельно собрать деньги не реально! Очень короткие сроки!
Алина работает врачом-хирургом- стоматологом в г.Чернигове, Украина
Она дружелюбный, добрый и открытый человек! Всю жизнь ведет здоровый образ жизни!
Вот ее номер телефона +38 066 606 08 60, +38 093 97 054 97, +38 096 933 7018

Будем благодарны за ЛЮБУЮ финансовую помощь!!!

16 грудня 2014 року у ЧНТУ розпочала роботу ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ «Інноваційний розвиток і транскордонна безпека: економічні, екологічні, правові та соціокультурні аспекти».

Бажаємо учасникам конференції плідної роботи!

Центр культурно-масової роботи ЧНТУ запрошує всіх бажаючих мешканців міста 20 грудня о 14:00 (магазин Мегацент) завітати на благодійну передноворічну концертну програму від студентів ЧНТУ "Подаруй дитині казку!"

Всі зібрані подарунки та гроші будуть передані дитячому інтернату!

Центр культурно-масової роботи вітає команду КВК «Подай паtрон» з успішним завершенням сьомого сезону Відкритої чернігівської ліги КВК!

Навряд чи хтось міг подумати, що створена з першокурсників на початку 2014 року команда КВК ЧНТУ "Подай паtрон", менш ніж через рік виступатиме у фіналі Відкритої чернігівської ліги КВН і змагатися не просто з дорослими і досвідченими КВНщиками, що мають за плечима безліч КВНівських перемог, а з чемпіонами України.

Впродовж двох тижнів активісти ЦКМР вирішували якій саме дитині перерахувати зібрані, під час благодійної акції "Обійму за гривню", кошти, і прийшли до висновку, що хочуть допомогти маленькому Саші, який після вакцінації перестав ходити. Зібрані 970 грн - не велика сума, проте активісти ЦКМР сподіваються, що ці кошти, зможуть хоч трішки зменьшити градус напруги в родині малюка...

Нагадаємо, що 1 грудня, в День боротьби зі СНІДом, активісти ЦКМР провели благодійно-інформаційну акцію, де кожен студент, викладач зміг отримати інформаційні буклети, календарі, контрацептиви та можливість підзарядитись гарним настрієм, завдяки акції Обійму за гривню". В акції взяли участь переможці конкурсів "Міс та Містер ЧНТУ", а також активісти центру культурно-масової роботи. Майже три години студенти дарували піднесений настрій та міцні обійми усім бажаючим, а взамін отримували невеличку фінансову допомогу як від студентів, так і від викладачів. Завдяки спільним зусиллям було зібрано майже 1000 грн. ,які вже перерахували на картковий рахунок матері маленького Саші.< /p>

Твіннінг має багаторічну традицію в Європі в якості ефективного інструменту для нарощування потенціалу.

Головною метою дії твіннінгу є підвищення взаємонавчання, посилення співпраці між країнами ЄС та країнами Східного Партнерства для заснування стійких науково-технічних та інноваційних проектів ЄС-СП.

Ідея полягає в тому, щоб кинути виклик дослідним командам ЄС і СП, що мають досвід в області зміни клімату, охорони здоров'я та енергетики і зацікавленим у підготовці нових спільних пропозицій для проекту HORIZONT 2020.

Програма є спільною ініціативою Східного комітету німецької економіки, Федерального міністерства економічного співробітництва й розвитку Німеччини та Торгово-промислової палати України, яка  надає   можливість  стажування з фахової дисципліни у відомих німецьких компаніях та організаціях.

Програма передбачена для студентів старших курсів та випускників з невеликим досвідом роботи віком до 30 років.

Аналітична агенція «Українська марка» оголошує IX Всеукраїнський молодіжний конкурс «НОВІТНІЙ ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»

КОНКУРС СКЛАДАЄТЬСЯ З 3-Х КОНКУРСНИХ НОМІНАЦІЙ:

  1. Конкурс прикладних досліджень із соціально-економічної тематики (на задані організаторами теми).
  2. Конкурс соціальних проектів.
  3. Конкурс наукових робіт «Спудейські есеї».

У рамках програми стипендії ЮНЕСКО-Кейзо Обучі-2015 оголошено конкурс для проведення досліджень молодими науковцями у таких сферах:

  • - навколишнє середовище (з акцентом на дослідженнях води та водних ресурсів);
  • - міжкультурний діалог;
  • - інформаційно-комунікаційні технології;
  • - мирне розв’язання конфліктів.

Відповідно до цієї програми, на 2015 рік Уряд Японії виділяє 20 стипендій розміром від 6 до 10 тис. дол. США кожна.

9 грудня в Чернігівському національному технологічному університеті відбулась презентація мобільного додатку «НАТО-квест», яку анонсували автор розробки президент Українсько-Словацького Центру Партнерства Михайло Колібабчук та радник Міністра освіти і науки Сергій Пархоменко.

Цей додаток є принципово новим видом соціальної мережі і при цьому дозволяє брати участь в інтерактивній вікторині про Північно-Атлантичний Альянс. Проект реалізовується за ініціативи ГО «Чорноморська бізнес-ліга», Українсько-Словацького Центру Партнерства та за сприяння Центру інформації та документації НАТО.

Протягом 1-6 грудня 2014 року на базі Віденського економічного університету (Австрія) відбулась координаційна нарада і кваліфікаційний семінар у рамках проекту Європейського Союзу Tempus «Набуття професійних і підприємницьких навичок шляхом виховання підприємницького духу і консультації підприємців-початківців» у якому партнером є Чернігівський національний технологічний університет.

У роботі координаційної наради та семінару взяли участь ректор ЧНТУ, д.е.н., професор Шкарлет С.М., д.е.н., професор, директор ННІ економіки ЧНТУ Гонта О.І., декан фінансово-економічного факультету, к.е.н., доцент Ремньова Л.М. ,декан факультету менеджменту, к.е.н., доцент Пономаренко С.І. та завідувач кафедри економічної теорії, к.е.н., доцент Кирилюк Ю.В.

З 1 по 5 грудня 2014 року в ННІ права і соціальних технологій проходив тиждень інституту, в рамках якого була проведена і виставка творчих робіт студентів.

Творчості, як і будь-якій діяльності, можна навчитися – вважав відомий учений, автор теорії вирішення винахідницьких завдань – теорії розвитку технічних систем, теорії розвитку творчої особистості Г. Альтшуллер. Саме це завдання є одним із провідних у діяльності творчої мистецької студії “Гаудеамус” ЧНТУ, що працює з 2005 року.

Студенти, які відвідують заняття з батіку, вчаться творити, розвивають творчі здібності, уяву, фантазію, намагаються художніми засобами фарби і пензля передати свої враження від спілкування з оточуючим світом: природою, людьми, “вихлюпнути” на полотні свої думки і враження від цього спілкування.

Викладачі, студенти і представники громадськості сьогодні зібралися знову за круглим столом, щоб продовжувати боротьбу із корупцією, яка набула масштабних розмірів у ВНЗ України і області зокрема.

Зустріч відбулася у рамках проекту «Відношення до корупції студентів / викладачів / адмінапарату, визначення її видів та розробка механізмів її подолання». Проект реалізується громадською організацією «Громадський центр «ЧАС» за фінансового сприяння Міжнародного фонду «Відродження» та за експертної підтримки ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень».

Запрошуємо Вас взяти участь у дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, який пройде з 26 грудня по 26 січня 2015 року.

Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.

Надійшло запрошення взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Особливості формування законодавства України: філософсько-правові, історичні та прикладні аспекти»,яка відбудеться 27 березня 2015 року в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького.

ОГОЛОШЕННЯ