ua en

Активісти центру культурно-масової роботи ЧНТУ долучилися до благодійної акції "Надійний тил", що проводиться "Єдиним волонтерським центром". Мета акції - зібрати продукти харчування для наших бійців, що перебувають в АТО та кошти для сімей загиблих військовослужбовців з Чернігова.

Студенти протягом суботи стояли біля магазинів та пропонували покупцям допомогти нашим хлопцям, що знаходяться в АТО.

Активісти результатами задоволені, проте наголошують, що потрібні ще волонтери, адже людей не вистачає!

Центр культурно- масової роботи виражає подяку НК "Richmond" за подарунок - репітер, завдяки якому, з понеділка в актовій залі буде wi-fi !!!

Норвезький центр міжнародної співпраці у вищій освіті повідомляє про гранти Уряду Норвегії студентам для навчання в норвезьких вузах (Quota Scheme, державна програма квот).

Мета державної програми квот - інтернаціоналізація норвезької вищої освіти та допомога іноземним студентам в отриманні освіти, яка корисна для їхніх рідних країн.

Програма передбачає підтримку студентів, які навчаються за програмами бакалаврата, магістратури й аспірантури.

Оголошено конкурс заявок представників молоді України для участі у Молодіжному форумі Економічної і соціальної ради ООН (ECOSOC) щодо ролі молоді у програмі розвитку після 2015 року, що відбудеться 2-3 лютого 2015 року (м. Нью-Йорк, США).

Форум буде присвячено ролі молоді у формуванні та визначенні пріоритетів розвитку після 2015 року.

17 листопада 2014 року, студенти кафедри Програмної інженерії, прийняли участь (online) в науково-практичній конференції для молодих вчених та студентів «Захист інформації в комп’ютерних та телекомунікаційних системах і мережах».

Захід відбувся на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка .

Від ЧНТУ зі своїми доповідями виступили:

 • ст. III курсу, Вітер В.О. – «Сучасне ПЗ та новітні засоби захисту інформації в комп’ютерних системах і мережах»
 • ст. II курсу, Баришполь В.В. – «Вероятные угрозы безопасности передачи данных по протоколу tcp/ip».

Оголошується конкурс на створення емблеми (герба) Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

На переможців чекають цінні подарунки.

Роботи (ескізи) Ви можете надсилати за адресою tarodi_volk@mail.ru . Контактна особа – Децюк Тетяна Миколаївна.

Білефельдська аспірантська школа з історії та соціології (BGHS) щорічно запрошує аспірантів з-за кордону на 4-місячне перебування у аспірантській школі з метою підтримки наукового та культурного обміну з іншими країнами. Стипендіати отримують можливість під час перебування у BGHS інтенсивно працювати над дисертацією, взяти участь у аспірантській програмі аспірантської школи та встановити контакти з науковцями, які працюють у аспірантській школі.

До 5 грудня 2014 року студенти та науковці в галузі гуманітарних, соціальних наук та права з України можуть подавати заявки на навчання та дослідження в Європейському університеті Віадріна. В рамках проекту HERMES (Erasmus Mundus Action 2) кожне перебування забезпечується повною стипендією.

Шановні студенти!

Центр культурно-масової роботи запрошує студентів приєднатися до нашого волонтерського центру!

41 чернігівському батальйону потрібна Ваша допомога по збору продуктів харчування!
Якщо Вам:

 • - не байдуже,
 • - ви хочете допомогти,
 • - маєте вільний час у вихідні дні,
 • - долучайтеся до команди волонтерів ЧНТУ!

ЗІБРАННЯ: четвер ( 20.11), актова зала ЧНТУ, 14.10

Довідки за тел. 093 90 991 97 Руслана Леонардівна

Цього року студенти Чернігівського національного технологічного університету вирішили з користю відсвяткувати своє професійне свято – Міжнародний день студента.

17 листопада біля головного корпусу університету розташувалися 5 ярмаркових вулиць благодійного студентського ярмарку «СИЛА В ЄДНОСТІ».

Кульмінацією ярмарку став фінал наймасштабнішої благодійної акції «СИЛА В ЄДНОСТІ». Студенти, викладачі та працівники Чернігівського національного технологічного університету, а їх зараз близько 12000 осіб, протягом вересня-листопада збирали по 1 металевій гривні.

Представники 13 факультетів та 2 коледжів під час урочистої та символічної церемонії зсипали зібрані металеві гривні до спільного мішечку, який виявився, до речі, вагою більш ніж 100 кг.

Дорогі студенти!

Центр культурно-масової роботи запрошує активну та небайдужу молодь долучитися до проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом!

Хто має ідеї, пропозиції, або просто може чимось допомогти, запрошуємо до актової зали в ЧЕТВЕР (завтра) о 14.10!
Довідки: 093 90 991 97 Руслана Леонардівна.

Крайній термін подачі заявок на отримання стипендії - 31 січня 2015 року.

Коледж Європи заснований у 1949 році в Брюгге (Королівство Бельгія) і в 1992 році в Натоліні (Варшава, Республіка Польща), є найстарішим і найпрестижнішим вищим навчальним закладом Європейського Союзу.

Кандидати, які є громадянами України, можуть подати заявку на повну стипендію. Ця стипендія покриває академічні витрати, проживання, харчування та транспортні витрати.

Центр культурно-масової роботи вітає переможців щорічного конкурсу "Містер ЧНТУ-2014", що відбувся в нашому університеті 13 листопада.

За підсумками журі, переможцями стали:

 • "Містер ЧНТУ -2014" - Степанян Армен
 • "Віце-Містер ЧНТУ" Гапоненко Владислав
 • "Містер глядацьких симпатій - Фокін Руслан

Вітаємо учасників з гарним виступом!

Нагадуємо, що завершується строк подачі документів на конкурс Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» - «Стипендіальна програма «Завтра.UA».

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно пройти реєстрацію в електронному вигляді на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua та подати електронний пакет документів на CD-диску в кім. 227 (2 поверх) першого корпусу ЧНТУ (вул. Шевченка, 95) до 30 листопада 2014 року.

Умови проведення конкурсу та вимоги до конкурсних робіт розміщені на сайті Програми www.zavtra.in.ua та в прикріплених файлах.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» від 21.10.2014 р. за №1193 та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.02.2012 № 202, проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

За підсумками І туру будуть відібрані кращі наукові роботи студентів, які будуть надіслані в базові ВНЗ для участі у ІІ турі Конкурсу.

Програма Л. Кіркланда - це двосеместрове післядипломне навчання. Стипендіальна програма триває 9,5 місяців та починається з орієнтовно-ознайомчої програми. Її метою є підготовка стипендіатів до перебування у Польщі через освоєння мови та наближення до повсякденного життя, а також згуртування учасників з різних країн, з різним досвідом, освітою та поглядами.

Після закінчення орієнтовної програми стипендіати проводять два семестри в одному з п'яти академічних центрів, реалізуючи індивідуальну науково-освітню програму. Невід'ємним елементом академічної програми є також курси польської мови, організовані в окремих містах.

Відкрито дедлайн для подачі заявок для отримання грантів НАТО “Наука заради миру та безпеки”:1 березня 2015 року.

Пріоритетні напрямки програми:

 • - протидія тероризму,
 • - енергетична безпека,
 • - кібернетична оборона,
 • - безпека навколишнього середовища та ін.

Шановні колеги!

Компанія ROST Publishing запрошує до участі у міжнародній науково-практичній конференції WORLD Science «Наука і освіта – наше майбутнє» (24 – 26 листопада 2014 р.). До публікації наукових робіт у збірці, яка видається за результатами конференції, запрошуються як досвідчені вчені, так і аспіранти, магістранти і студенти. Збірка включається у наукометричну базу даних Russian Science Citation Index – RSCI.

Детальніше про конференцію можна дізнатися на сайті www.ws-conference.com.

29 листопада в театрі ім.Т.Г.Шевченка відбудеться IV загальноміський конкурс краси серед студенток вишів міста "Miss University2014".

Студентки нашого навчального закладу: Марина Надточей, Альона Дарнопих, Наталія Полтавець та Ганна Іванцова, успішно пройшли кастинг та представлятимуть ЧНТУ на конкурсі в Драмтеатрі.

Центр культруно-масової роботи звертається до всіх студентів, викладачів - давайте підтримаємо наших учасниць!
Квитки в центрі культурно-масової роботи та в студраді!

29 листопада, Драмтеатр, початок о 18.10!

Шановні студенти! Щиро вітаємо вас з професійним святом - Міжнародним днем студента!

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Від вашої небайдужої громадянської позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента.

Бажаємо вам успіхів у навчанні, творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років.

Щастя вам, злагоди й любові!

АДМІНІСТРАЦІЯ

13-15 листопада 2014 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) відбулась Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – 2014», в якій прийняли участь понад 160 вищих навчальних закладів України та міжнародних організацій, а також ВНЗ Великої Британії, Французької Республіки, Федеративної Республіки Німеччини, Швейцарської Конфедерації, Республіки Польща, Чеської Республіки, Республіки Кіпр, Держави Ізраїль, Австрії, Японії, Канади, Республіки Ірландія та Грецької Республіки. Серед учасників виставки був і Чернігівський національний технологічний університет.

ОГОЛОШЕННЯ