ua en

Загальні збори І курсу юридичного факультету та факультету соціальної роботи відбудуться 30.08.15р., об 11:00 у лекційному залі №2, навчального корпусу №8 ЧНТУ за адресою: вул. 50р. ВЛКСМ, 1а.

Запрошуються першокурсники та їх батьки.

Адміністрація навчально-наукового інституту
права і соціальних технологій ЧНТУ

Шановні вступники!

На сайті університету оприлюднені накази про зарахування за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями. В наказах, на відміну від проектів, що раніше оприлюднювалися, відбулися окремі зміни, які стосуються розподілу у групи. Просимо вас ознайомитися з остаточними версіями для запобігання непорозумінь 1 вересня.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у 15−й науково-технічній конференції “Створення та модернізація озброєння і військової техніки в сучасних умовах“, яка відбудеться 17−18 вересня 2015 року у Державному науково-випробувальному центрі Збройних Сил України.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ:

Оцінка сучасного стану робіт щодо створення та модернізації ОВТ і відпрацювання пропозицій по подальшим напрямам модернізації та шляхам рішення проблемних питань.

Запрошуємо на зустріч з директором ННІ управління та адміністрування, деканом факультету, завідувачами випускових кафедр, кураторами груп, яка відбудеться після урочистої лінійки з нагоди Дня знань 1 вересня 2015 року в читальному залі головного корпусу університету (вул. Шевченка, 95).

Адреси навчальних корпусів ЧНТУ:
1, 2, 3, 4 корпуси – вул.Шевченко, 95
11 корпус – вул.Стрілецька, 1
20 корпус – проспект Миру, 44
22, 23 корпуси – вул.Белова, 4

30.08.2015 року відбудуться загальні збори батьків та студентів першого курсу факультету за напрямами підготовки та адресами :

Туризм
Агрономія
Лісове і садово-паркове господарство
Час проведення 11.00,
ауд. 211
вул. Стрілецька 1,
корпус № 11 ЧНТУ;
Здоров’я людини
Маркетинг
Управління персоналом та економіка праці
Управління інформаційною безпекою
Час проведення 13.00,
лекційний зал № 2
вул. 50 років ВЛКСМ 1-А
корпус № 8 ЧНТУ.
Запрошуються всі бажаючі !

Національний контактний пункт програми «Горизонт 2020» в Україні при НТУУ «КПІ» видав корисні публікації українською мовою щодо основних аспектів участі у програмі Горизонт 2020.

Рекомендації, що містяться у цих публікаціях, мають за мету ознайомлення наукової громадськості України з принципами підготовки проектних пропозицій в рамках програми «Горизонт 2020» та містять поради, дотримання яких сприятиме збільшенню кількості успішних проектних заявок від України.

Шановні науковці!

В червні 2015 року Європейський Союз оголосив додатковий (другий) конкурс на організацію навчальних кредитних мобільностей (стажування, навчання, підвищення кваліфікації, викладання) між навчальними закладами країн-членів та країн-партнерів програми Еразмус+.

В рамках оголошеного конкурсу українські вищі навчальні заклади можуть створювати партнерства по обміну студентами та співробітниками з такими країнами-членами програми, як: Австрія, Данія, Франція, Хорватія, Угорщина, колишня республіка Македонія, Мальта, Нідерланди, Словенія, Великобританія (передбачається двосторонній обмін на основі між-інституційних договорів).

Шановні науковці!

Державний університет Акакія Церетелі (м. Кутаїсі, Грузія) запрошує на першу міжнародну конференцію «Economic, Legal and Social Problems of Modern Development – 2015», яка проходитиме 13 – 14 листопада 2015 р. у рамках Міжнародного Наукового Фестивалю, організованого Міністерством освіти і науки Грузії.

"Шановні студенти та викладачі ЧНТУ!

До вашої уваги дайджест довгострокових та короткострокових міжнародних програм на 20115/2016 рр."

Шановні студенти, викладачі та співробітники Чернігівського національного технологічного університету!

Прийміть щирі вітання із визначним святом, що є символом відродження народу, його свободи – Днем незалежності України!

Нехай ваші серця наповнюються любов’ю до рідної землі, прагненням єдності та гордості від усвідомлення власної причетності до розбудови держави, а плідна праця буде надійною запорукою гідного життя для кожного.

Здоров’я, щастя, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.

Зі святом Вас!

Адміністрація університету

Цікаві пропозиції для участі в конференціях від партнера ЧНТУ - Господарської Академії ім. Д.А. Ценова (Болгарія):
1) Ювілейна міжнародна наукова конференція на тему:
«Соціальні науки і розвиток суспільства - теоретичні та практичні вимірювання»
30-31 жовтня 2015 р.
Тематичні напрямки:

  1. Філософські та соціологічні проблеми суспільства
  2. Соціальні науки і соціально-економічна практика
  3. Публічні політики в сучасному суспільстві
  4. Досягнення та перспективи господарсько-історичного знання
  5. Соціальні науки в сучасному економічному освіті
  6. Сучасна гуманітаристика

До уваги випускників ЧНТУ вакансія інженера-лаборанта-техніка-електроніка в Університеті Назарбаєва в Астані, Казахстан. Заробітна плата від 1000$. Посада передбачена для випускників - бакалавра/спеціаліста/магістра.

Цікавитись і вирішувати треба терміново, оскільки робота починається з вересня. Всі питання та резюме можна відправляти за наданими контактами.

Cпівбесіду можна пройти по Скайпу англійською мовою.

Спілка ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща запрошують взяти участь у продовженні ініційованого Польсько-Українським академічним форумом проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація».

Партнер ЧНТУ - Батумський державний університет Шота Руставелі - проводить міжнародну студентську наукову конференцію, яка присвячена 80 - річчю Університета.

Конференція проходитиме 25-27 вересня 2015 року

Дедлайн реєстрації – 25 серпня 2015 року

Чернігівський національний технологічний університет, Громадська організація “Всеукраїнський інститут євразійських досліджень та сходознавства”, Euro Mediterranean Akademy of Arts and Sciences, Limited Liability Company “Greek Group”, Hаціональний університет “Oстрозька Aкадемія”, Iнститут глобальних стратегій управління, Limited Liability Company “Sp Trust” та Limited Liability Company “Greece Medtour” запрошують взяти участь у роботі І міжнародної науково-практичної конференції “Глобальне управління: теорія та практика”, яка відбудеться 23-28 вересня 2015 року в Греції (Афіни – Лутраки – Коринф).

Партнер ЧНТУ – Лодзінський технічний університет (Польща) - надає можливість безкоштовного навчання в аспірантурі на факультеті інженерії процесів та охорони навколишнього середовища за спеціальностями:

  • ChemicalandProcessEngineering
  • EnvironmentalEngineering

Партнери ЧНТУ пропонують освітній проект Preply.com, який створений задля європейської інтеграції викладачів та студентів. Для участі в проекті на освітній платформі, Ви можете зареєструватися на сайті Preply.com. Викладачам і студентам реєстрація безкоштовна!

Нагадуємо, що абітурієнти які вступають на базі диплому молодшого спеціаліста та на програми Спеціаліста і Магістра, згідно з Правилами прийому, повинні до 8 серпня визначитися зі спеціальністю і формою навчання і укласти договір (для тих хто рекомендований на контракт).

Чекаємо на вас!

Шановні вступники на програми Спеціаліста і Магістра!

Згідно з Правилами прийому, вам необхідно до 4 серпня визначитися зі спеціальністю і формою навчання і повідомити про свій вибір Приймальну комісію. Радимо не зволікати з прийняттям рішення, оскільки від нього часто залежить доля ваших майбутніх одногрупників.

Про свій вибір ви можете повідомити Приймальну комісію і в неділю. 2 серпня ми працюємо з 9-00 до 17-00.

Чекаємо на вас! 

В рамках проекту Tempus "Інноваційна гібридна стратегія ІТ-аутсорсингового партнерства з підприємствами"(IHSITOP) 24 - 26 червня в Технічному університеті Вільдау (Німеччина) відбулася зустріч українських партнерів - університетів з Харкова, Одеси, Києва, Чернігова з виконання пілотного проекту. На прикладі співробітництва з компанією "Малібу-Спорт" (м. Харків) партнери продемонстрували готовність університетів спільно виконувати замовлення на виготовлення IT-продукції.

Студенти Чернігівського національного технологічного університету представили розробку, яка поєднує у собі повнофункціональний веб-сайт інтернет-магазину та мобільний додаток під Android для роботи з ним. Технічні рішення у мобільному додатку викликали загальну зацікавленість.

ОГОЛОШЕННЯ