ua en

Оголошується набір студентів для участі в осінньому навчальному візиті до Польщі.

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь успішні студенти вищих навчальних закладів, що беруть активну участь у громадському житті та відповідають наступним формальним вимогам:

18 червня на кафедрі інформаційних та комп'ютерних систем ЧНТУ був проведений конкурс студентських StartUp проектів в рамках проекту Tempus CABRIOLET.

На конкурсі були представлені 7 проектів студентами 2, 3, 4 і 5 курсів. Програма конкурсу та матеріали проектів представлені на сайті http://cs.stu.cn.ua/post/1382/. Конкурсна комісія відзначила інноваційність проектів, високий рівень професійних знань студентів та практичних навичок організації командної роботи.

Переможці конкурсу поїдуть у вересні в м. Миколаїв на фінал битви StartUp проектів.
Бажаємо їм успіхів та перемог!

Шановні колеги!

З 22 по 26 червня 2015 буде проходити десята міжнародна науково-практична конференція "Математичне та імітаційне моделювання систем. МОДС "2015".

22 червня в 15:00 відкриття конференції.

Пленарне засідання пройде в ауд 333. (I).

Вступне слово ректора Чернігівського національного технологічного університету, д.е.н., професора Шкарлета С.М.

Вітальне слово директора Інституту проблем математичних машин і систем НАН України, академіка НАН України Морозова О.О.

Студенти та аспіранти запрошуються на Літню школу "Будування миру та соціальної справедливоcті", що буде проходити з 3 по 12 серпня 2015 року у Карпатах - на базі туристичного комплексу "Горгани" в селі Яблуниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.

Участь у Літній школі 2015 безкоштовна. Організатори забезпечують учасників безкоштовним триразовим харчуванням та проживанням. Проїзд - за рахунок учасників.

Обов’язковою умовою участі в школі є добре знання англійської мови.

Запрошуємо Вас на навчання за престижною сьогодні спеціальністю 6.170103 «Управління інформаційною безпекою» (кваліфікація: фахівець із організації інформаційної безпеки).

Детальніше …
Студентам, які навчаються за напрямом підготовки 6.170103 «Управління інформаційною безпекою» надаються сучасні знання та навички з проектування і впровадження систем захисту інформації на підприємствах, установах і організаціях.

При цьому поглиблено вивчається правовий, організаційний, мережевий, а також програмний і технічний захист інформації.

Випускник минулих років Чернігівського національного технологічного університету,  волонтер «Єдиного волонтерського центру» 31-річний Єрко Віктор Миколайович, родом з с. Мрин, Чернігівської області, звертається з проханням допомогти у зборі коштів для проведення операції з трансплантації нирки.

Студент четвертого курсу факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення напрям підготовки «Товарознавство та торговельне підприємництво» Баклажко Вадим Андрійович потребує серйозного лікування. На нього чекає тривалий курс терапії та операція. Кафедра товарознавства та комерційної діяльності просить всіх небайдужих надати посильну допомогу коштами.

Чернігівський Політех не залишає своїх у біді! Допоможемо разом!

11 червня 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбулось  виїзне засідання Науково-експертної ради Державної інспекції навчальних закладів.

В рамках порядку денного було розглянуто наступні питання:

  • Про трансформацію системи державного нагляду (контролю) в сфері освіти;
  • Про пропозиції до законодавства у сфері освіти, як основи модернізації державної політики щодо державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів;
  • Про європейський досвід щодо контрольно-наглядової діяльності у сфері освіти.

Навчальна програма:

  • Можливості фінансування стажування за кордоном:  пошукові бази, міжнародні наукові фонди; стипендіальні та грантові програми;
  • Стажування у міжнародних міжурядових організаціях для молоді: ООН, ОБСЄ, ЄК
  • - Очікування грантодавців від кандидатів: як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів. Успішна співбесіда.
  • Система міжнародної вічливості:  ділова етика та  дрес-код.

Представники українських організацій та бізнесу можуть отримати підтримку від кластеру проектів EECA2HORIZON та EAST-HORIZON для участі у різних заходах з метою налагодження особистих контактів з потенційними партнерами, більш детального ознайомлення з тематикою конкурсів та навчання і консультацій щодо підготовки проектів.

На початку вересня очікується публікація інформації про тематику нових конкурсів за напрямом інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) у програмі Горизонт 2020.  Тематики конкурсів у значній мірі формується на основі пріоритетів діяльності європейських технологічних платформ.

19 червня в Києві відбудеться форум, присвячений кібербезпеці "Кібербезпека: Україна і світ" http://cybersecurity.pp.ua

В рамках форуму пройде конкурс White Hat UA Awards, для участі в якому запрошуються студенти всіх профільних вузів. Переможці отримують призи! Від студентів вимагається лише реєстрація. Участь може бути онлайн.

Літня Школа надає можливість молодим українцям задуматись над змінами і викликами, які стоять перед Україною в світлі реформ і трансформаційного досвіду Балтійських країн.

В Літній Школі візьмуть участь 30 студентів та випускників українських вузів і до 20 студентів, які навчаються в естонських вузах (включно з іноземними студентами).

Міністерство Iнфраструктури відкриває двері амбіційним молодим спеціалістам для проходження стажування.

Це – неймовірна можливість застосувати свої вміння на найвищому рівні та унікальний шанс отримати практичні навички від спеціалістів найвищого класу

Шановні студенти!

Повідомляємо Вас, що на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування 29 травня 2015 року рішенням Державної атестаційної комісії ліцензовано нову магістерську програму за спеціальністю 8.18010014 ,,Управління фінансово-економічною безпекою”.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування запрошує всіх бажаючих на навчання за означеною магістерської програмою, долучитися до якої мають змогу всі студенти, незалежно від спеціальності вже отриманої базової вищої (рівень бакалавра) та повної вищої (рівень спеціаліста, магістра) освіти.

Повідомляємо, що 11 червня 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться виїзне засідання Науково-експертної ради Державної інспекції навчальних закладів України.

Також відбудеться зустріч ректорів і директорів ВНЗ Чернігівської області з головою Державної інспекції навчальних закладів України Гураком Р.В.

Адміністрація ЧНТУ

Falling Walls Lab - це новий міждисциплінарний формат конференцій для молодих геніїв зі всього світу.

Ця лабораторія дає чудову можливість молодим вченим і фахівцям представити свої ідеї, науково-дослідницькі проекти та ініціативи. 

За 3 хвилини та за допомогою 3 слайдів презентації конкурсанти повинні представити свою ідею у будь-якій науковій, громадській, виробничій або бізнес-сфері.

До журналістів ставляться по-різному, але абсолютно всі погодяться, що без цієї професії не обійтися. Як брати до прикладу хоча б Чернігів, то кореспондентів,що мають відповідний фах можна перерахувати на пальцях.

Однак, якість медіа від цього аж ніяк не страждає. Мабуть, секрет криється у бажанні працювати та розвиватися. Про особливості створення та діяльності видання без залучення спеціалістів «Час Чернігівський поцікавився» у Марії Стронської, редактора газети Чернігівського національного технологічного університу «СтудДні».

Запрошуємо Вас на навчання за престижною сьогодні спеціальністю 6.170103 «Управління інформаційною безпекою» (кваліфікація: фахівець із організації інформаційної безпеки).

Студентам, які навчаються за напрямом підготовки 6.170103 «Управління інформаційною безпекою» надаються сучасні знання та навички з проектування і впровадження систем захисту інформації на підприємствах, установах і організаціях.

При цьому поглиблено вивчається правовий, організаційний, мережевий, а також програмний і технічний захист інформації.

Опис програми: програма ім. Гамфрі пропонує стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар'єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу. Програма пропонує можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті під час академічної програми (тривалість – 9 місяців), участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час обов’язкового стажування (тривалість – 3 місяці).

Приймаючі університети: Щороку вісімнадцять відомих університетів США приймають до себе  стипендіатів програми ім. Гамфрі. Відбір університетів здійснюється на підставі сукупності їхніх досягнень у конкретних галузях, ресурсів та підтримки, які вони можуть надати стипендіатам програми ім. Гамфрі.

4 червня 2015 року проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олег Олександрович Новомлинець привітав студентів, викладачів та співробітників університету з успішним складанням міжнародного іспиту з англійської мови IELTS, вручивши офіційні сертифікати Британської Ради – путівники в світ міжнародної мобільності – з подякою від імені університету за виявлення високого рівня знань та побажанням скористатися ними, відкриваючи двері міжнародного простору навчання, стажування та обмінів.

Науково-педагогічні працівники, аспіранти, здобувачі і студенти запрошуються взяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет конференції «Актуальні наукові дослідження в сучасному світі». Статті приймаються до 12 червня.

ОГОЛОШЕННЯ