ua en

Викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування Роговою О.В. та кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Забаштанською Т.В. за сприяння Громадської організації «Чернігів Європейський» виграно грант на реалізацію проекту соціальної дії «Чернігів Віртуальний» у рамках програми Британської Ради в Україні «Активні громадяни».

Проект спрямований на створення інформаційної зони для організації дозвілля громади, просування бренду міста Чернігів, виховання патріотизму мешканців та сприяння сталому розвитку.

Шановні колеги, шановне наукове товариство,
шановні співробітники Чернігівського національного технологічного університету!

Трудовий колектив Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій вітає вас з професійним святом – Днем працівників освіти ! Навчання та виховання ніколи не було легкою справою, тож дозвольте побажати вам великого терпіння, невичерпних сил, натхнення, енергії, наукових здобутків та задоволення від роботи. Бажаємо щедрих врожаїв на науково-педагогічній ниві та талановитих студентів, здоров’я, добробуту вам та вашим родинам !

05 жовтня 2015 року в аудиторії 333 головного корпусу ЧНТУ з 10.00 до 11.30 відбудеться зустріч з командою молодих експертів із Німеччини, Польщі та України проекту "Європа у валізі".

Мета проекту: нформування української молоді про наявні освітні та культурні програми в Європі.

Запрошуються всі!

Чернігівський національний технологічний університет запрошує до участі у Ярмарок вакансій «Осінь-2015», який відбудеться 12 листопада 2015 року за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху. Початок о 10 год. 30 хв.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів-випускників університету.

Шановні колеги!!!

Вітаємо Вас з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек.
Прийміть наші щирі побажання міцного здоров‘я, невичерпної енергії і творчої наснаги.

Ректорат

28 вересня 2015 року на спортивному майданчику біля корпусу 22 (вул. Бєлова, 4) відбувся фінальний матч Кубку факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення з футболу, в якому зустрілись збірні команди - 2 курсу та 5 курсу.

В цікавій боротьбі впевнену перевагу здобула команда 5 курсу, яка і стала володарем почесного трофею. Кубок переможцям вручив декан факультету С.І.Пономаренко.

Деканат та студрада факультету бажає спортсменам подальших успіхів та звершень!!!

Факультет проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення запрошує всіх бажаючих студентів взяти участь у тренінгу «Сучасний конкурентоздатний університет».

Місце проведення тренінгу – кор. № 22 (вул., Бєлова, 4), ауд. 301.

Дата проведення – 8 жовтня 2015 р.

За додатковою інформацією звертатись за тел. 097-250-11-60.

29 жовтня 2015 року в ЧНТУ відбувся семінар на тему "Пошук міжнародних партнерів: напрями, передумови, техніки".

Організатор заходу Петраков Я.В. поділився з науковцями університету власним досвідом залучення партнерів до міжнародних проектів.

Увага! 6 жовтня 2015 року о 12.40 в аудиторії 333 (І корпус) відбудеться зустріч з директором німецької служби академічних обмінів (DAAD) та координатором Європейського офісу та міжнародного освітнього співробітництва Мартіном Ройтером.

Запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці, а також координатори міжнародної діяльності факультетів.

З нагоди проведення Тижнів Німеччини в ЧНТУ до уваги науковців, студентів та аспірантів пропонується збірка "Навчання та дослідження в Німеччині".

Науковці, студенти та аспіранти запрошуються до участь у ІІ МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ ФОРУМІ «New economics», який відбудеться 1-11 листопада 2015 р. (Краків-Париж-Відень) з місією розвитку міжнародного наукового та ділового співробітництва, обміну ідеями, науковим і практичним досвідом, створення спільних проектів.

Тема Форуму – «ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА РЕФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ»

26 вересня 2015 року представники студентського активу університету відвідали мальовниче містечко на Черкащині – м. Канів.

Метою подорожі стали відвідини музею та місця поховання на Чернечій горі відомого на весь світ діяча української культури Тараса Григоровича Шевченка.

Європейський Інститут Інновацій та Технологій (European Institute of Innovation and Technology - EIT) опублікував нову презентацію конкурсів Knowledge and Innovation Сommunities - КІС на 2016.

Презентація включає ключові дати конкурсу та іншу інформацію.

Новий досвід в галузі інформаційно-комп`ютерних технологій отримали студенти ЧНТУ факультету електронних та інформаційних технологій Альона Шепель, Олексій Кисіль та Андрій Потапенко протягом тижневої практики в Польщі на факультеті електротехніки, електроніки, інформатики та автоматики в рамках програми обміну з Лодзінським технічним університетом. Групу інформатиків окрім чернігівських студентів доповнили студенти Київського національного авіаційного університету. У практиці також приймали участь майбутні екологи Харківського національного університету ім. Каразіна.

Програма практики була насиченою: включала лекції та практикуми, презентації, ознайомчі візити, знайомство з лабораторіями та потужностями Лодзінського технічного університету, а також програму культурного розвитку.

Викладачі навчально-наукового інституту економіки прийняли участь у Міжнародній конференції «ЄС як на долоні: як угода про Асоціацію може працювати на Вас», яка відбулась 21 вересня 2015 р. Конференція проводилась Інститутом європейської політики (ІЄП) та Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень.

З ключовою доповіддю «Як Асоціація з ЄС може працювати на Вас?» виступив доповідями виступив пан Вольфганг Біндзаль, постійний заступник Посла, Радник Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. Доповіді до панельної дискусії проголосили пані Наталія Гнидюк, заступник Міністра Кабінету Міністрів України – директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції при Кабінеті Міністрів України; доктор Матіас Йопп, директор Інституту європейської політики (м. Берлін); пан Геннадій Максак президент Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень.

Ці доповіді дали підставу провести ґрунтовну панельну дискусію за темою міжнародної конференції.

21 вересня Чернігів святкує 72-гу річницю визволення міста від німецько-фашистської окупації. Така подія є вагомою не тільки для нашого славного міста, оскільки остаточна перемога у Великій Вітчизняній війні складалась із цілої низки малих і великих перемог.

У низькому поклоні та в пошані чернігівці схилять голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя в тій війні, перед ветеранами, яких із кожним роком залишається з нами все менше. Тож нехай пам’ять нам ніколи не зрадить по дорозі до священного вогню…

ГО «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб» у рамках багаторічної програми «Фінансова грамотність країни» проводитиме в усіх містах України черговий Всеукраїнський конкурс «Кращий бухгалтер України»

Запрошуємо Вас підтримати 3-й Всеукраїнський конкурс «Кращий бухгалтер України», який проводитиметься в період з 1 вересня до 30 листопада 2015 року у вигляді онлайн-тестування на сайті http://ua-award.org/, а також масштабної рекламної кампанії.

У конкурсі візьмуть участь близько 5 000 учасників, а інтерактивний інформаційний потік охопить 30 000 учасників - бухгалтерів і фінансових директорів. Сама подія висвітлюватиметься на сайті конкурсу, сайтах партнерів і в ЗМІ.

12 вересня 2015 року на території бази відпочинку «Юність» в с.Шестовиця була проведена посвята в студенти усіх першокурсників ЧНТУ.

Наймолодші представники університетської родини поклялися у вірності студентському богу, подолали смугу перешкод, представили факультетські девізи та продемонстрували свої численні таланти. Хороший настрій підтримали запальними піснями та влучними жартами старшокурсники і випускники, що завітали на посвяту. Після святкового концерту усі учасники заходу дружньо насолоджувались приємним спілкуванням та відпочинком на природі.

Вітаємо усіх наших першокурсників та бажаємо їм незабутніх студентських років!

Наукова бібліотека ЧНТУ запрошує всіх бажаючих на відкриття виставки живопису Надії Мартиненко, яке відбудеться 22 вересня о 12.40 в виставковій галереї ім. В.Багіна (вул. Шевченко 95, І корпус, к.137, читальний зал №1 ) .

Довідки за тел. 3-03-30, 3-40-79

ОГОЛОШЕННЯ