ua en

Спілка ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща запрошують взяти участь у продовженні ініційованого Польсько-Українським академічним форумом проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація».

Партнер ЧНТУ - Батумський державний університет Шота Руставелі - проводить міжнародну студентську наукову конференцію, яка присвячена 80 - річчю Університета.

Конференція проходитиме 25-27 вересня 2015 року

Дедлайн реєстрації – 25 серпня 2015 року

Чернігівський національний технологічний університет, Громадська організація “Всеукраїнський інститут євразійських досліджень та сходознавства”, Euro Mediterranean Akademy of Arts and Sciences, Limited Liability Company “Greek Group”, Hаціональний університет “Oстрозька Aкадемія”, Iнститут глобальних стратегій управління, Limited Liability Company “Sp Trust” та Limited Liability Company “Greece Medtour” запрошують взяти участь у роботі І міжнародної науково-практичної конференції “Глобальне управління: теорія та практика”, яка відбудеться 23-28 вересня 2015 року в Греції (Афіни – Лутраки – Коринф).

Партнер ЧНТУ – Лодзінський технічний університет (Польща) - надає можливість безкоштовного навчання в аспірантурі на факультеті інженерії процесів та охорони навколишнього середовища за спеціальностями:

  • ChemicalandProcessEngineering
  • EnvironmentalEngineering

Партнери ЧНТУ пропонують освітній проект Preply.com, який створений задля європейської інтеграції викладачів та студентів. Для участі в проекті на освітній платформі, Ви можете зареєструватися на сайті Preply.com. Викладачам і студентам реєстрація безкоштовна!

Нагадуємо, що абітурієнти які вступають на базі диплому молодшого спеціаліста та на програми Спеціаліста і Магістра, згідно з Правилами прийому, повинні до 8 серпня визначитися зі спеціальністю і формою навчання і укласти договір (для тих хто рекомендований на контракт).

Чекаємо на вас!

Шановні вступники на програми Спеціаліста і Магістра!

Згідно з Правилами прийому, вам необхідно до 4 серпня визначитися зі спеціальністю і формою навчання і повідомити про свій вибір Приймальну комісію. Радимо не зволікати з прийняттям рішення, оскільки від нього часто залежить доля ваших майбутніх одногрупників.

Про свій вибір ви можете повідомити Приймальну комісію і в неділю. 2 серпня ми працюємо з 9-00 до 17-00.

Чекаємо на вас! 

В рамках проекту Tempus "Інноваційна гібридна стратегія ІТ-аутсорсингового партнерства з підприємствами"(IHSITOP) 24 - 26 червня в Технічному університеті Вільдау (Німеччина) відбулася зустріч українських партнерів - університетів з Харкова, Одеси, Києва, Чернігова з виконання пілотного проекту. На прикладі співробітництва з компанією "Малібу-Спорт" (м. Харків) партнери продемонстрували готовність університетів спільно виконувати замовлення на виготовлення IT-продукції.

Студенти Чернігівського національного технологічного університету представили розробку, яка поєднує у собі повнофункціональний веб-сайт інтернет-магазину та мобільний додаток під Android для роботи з ним. Технічні рішення у мобільному додатку викликали загальну зацікавленість.

Викладачі кафедри ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ взяли участь у дискусії та тему «Реформи з децентралізації: кроки, перспективи, очікувані результати», що відбулась у м. Чернігові 16 липня 2015 року.

Даний захід проведено в рамках проектної діяльності DESPRO (швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні»). Головною його метою було обговорення конституційних змін у розрізі реформування місцевого самоврядування, впливів адміністративно-територіальної реформи на розвиток місцевого самоврядування, урахування думки та позиції місцевого самоврядування у процесі впровадження реформ, включення пропозицій від різних рівнів влади.

20-22 липня за ініціативи ГО «Чернігів Європейський» відбувся тренінг «Активні громадяни» у рамках програми Британської Ради в Україні для небайдужих мешканців Чернігівщини, які зацікавлені питаннями сталого розвитку та готові до соціальних дій у напрямку його забезпечення.

Організатори висловлюють велику подяку надійному партнеру – Чернігівському національному технологічному університету – сучасному освітньому осередку, що приймає активну участь у житті громади та підтримує соціальні ініціативи. Особлива подяка – Остапенко Людмилі Анатоліївні - директору Навчально-наукового інституту права та соціальних технологій ЧНТУ за надання приміщення для проведення заходу та факультету соціальної роботи, викладачі, співробітники та випускники якого власне і виступили організаторами та фасилітаторами програми – Силі Тетяні, Децюк Тетяні, Вербицькій Анні, Количевій Ользі, Гайдай Ганні, Ревко Альоні.

Відповідно до листів Міністерства фінансів України № 31-09010-09-8/21023 від 24.06.2015 р., №31-07010-07-5/21877 від 03.07.2015 р. та листа Міністерства освіти і науки України №1/9-327 від 14.07.2015 р. проведення у поточному році індексації грошових доходів населення має здійснюватися після прийняття Кабінетом Міністрів України проекту постанови «Про особливий порядок індексації грошових доходів населення у 2015 році та внесення змін до Порядку проведення індексації грошових доходів населення».

На підставі рішення Конкурсної комісії Міністерства освіти і науки від 21 липня 2015 року, Чернігівському національному технологічному університету було додатково виділені місця держзамовлення:

на ПЕРШИЙ курс денної форми навчання

6.080101 – Геодезія, картографія та землеустрій — 10 місць,
6.170103 – Управління інформаційною безпекою — 20 місць;

на ОКР МАГІСТР

8.05010301 – Програмне забезпечення систем — 15 місць

Вітаємо старшого викладача кафедри трудового права і права соціального забезпечення Селецького Олексія Вікторовича, з успішним захистом дисертації на здобуття вченого ступеню кандидата юридичних наук. Захист дисертації відбувся 03.07.15р. на базі Дніпропетровського національного університету внутрішніх справ.

Бажаємо плідної наукової роботи та нових досягнень!

5 червня студенти магістратури факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування» Моротченко Б., Солошин О., Ганжа І., Хухра Ю. та випускник ЧНТУ за спеціалістю «Електричні системи і мережі» Ганжа М. взяли  участь у Студентській міжнародній науково-практичній конференції, проведеній факультетом економіки та бізнесу Сухумського державного університету (Грузія).

«Навчальні візити до Гдині» - проект, в рамках якого молоді люди з України, Білорусі та Молдови можуть відвідати Гдиню (Поморське воєводство, Польща) у форматі двотижневої навчальної поїздки.

Мета проекту - показати делегатам розвиток Польщі від моменту падіння комунізму до перетворення на повноцінну європейську країну.

Чернігівський національний технологічний університет (ЧНТУ) звертає увагу роботодавців на нову форму диплома на додатка до нього випускників університету 2015 року.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про вищу освіту» вищі навчальні заклади самостійно виготовляють та видають документи про вищу освіту.

Отже, питання пов’язані із визначенням технічного опису бланків документів про вищу освіту (наукові ступені), їх дизайну, способу та місця виготовлення, визначаються вищими навчальними закладами самостійно. 

Громадська організація «Чернігів Європейський» у партнерстві з Чернігівським національним технологічним університетом та «Інститутом інноваційного розвитку суспільства» запрошує жителів міста Чернігова на тренінг у рамках програми Британської Ради в Україні «Активні громадяни». Проект орієнтований на розбудову мережі активних лідерів, соціальні зміни та забезпечення сталого розвитку.

Відповідно до правил прийому у 2015 році Чернігівський національний технологічний університет запрошує на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст, магістр більш ніж за 40 напрямами і спеціальностями.

Більше інформації >>>

8 липня 2015 року в ЧНТУ відбулася публічна лекція на тему «Сталий розвиток в Україні: міф чи реальність?». Захід відбувся у рамках мережевого навчального візиту за програмою Британської Ради «Активні громадяни» за ініціативи Громадської організації «Чернігів Європейський» у партнерстві з Британською Радою в Україні, Чернігівським національним технологічним університетом, Чернігівським ОПВ проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», Громадською організацією «Інститут інноваційного розвитку суспільства».

Захід об`єднав представників мережі «Активні громадяни» за програмою Британської Ради з усієї України; науковців Чернігівського національного технологічного університету; активістів студентського самоврядування; громадські організації міста Чернігова (Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Ліга ділових та професійних жінок, «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та ін.) представників місцевої влади, яку представляли директор Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Кот А.А., начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму Атрощенко Б.Ф., начальник управління з питань розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Полторацька С.І., заступник начальника управління з питань зовнішніх зносин, торгівлі та цінової політики Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Охріменко Я.В., заступник директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Мілютенко Т.Б., заступник директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Тимощенко К.М.; бізнесу за участі Чернігівської регіональної торгово-промислової палати в особі керівника проекту Шеремети Н.П. та ЗМІ (Чернігівське обласне телебачення, ТРК «Новий Чернігів», газета «Чернігівські відомості»).

6 липня студенти ЧНТУ зустрічали гостей з Лодзького технічного університету. Студенти з Польщі разом із супроводжуючим доктором Яцеком прибули до України для навчально-ознайомчого візиту та проходження виробничої практики. Окрім відвідування столиці у тижневому плані заходів передбачався день для візиту в Чернігів.

Студентами, викладачами та співробітниками ЧНТУ була підготовлена насичена програма для польських гостей.

Відбулася зустріч зі студентами, яку відкрив перший проректор Олег Олександрович Новомлинець, побажавши гостям приємних та незабутніх вражень, а всім студентам - мотивації до участі в міжнародних обмінах, які є важливим стартом для професійного зростання та особистісного розвитку молоді.

Інформаційний освітній ресурс Освіта.ua склав консолідований рейтинг вузів України у 2015 році, який включає 286 вищих навчальних заклади III-IV рівнів акредитації.

Найбільші вузи Чернігова та області розмістилися у рейтингу наступним чином:

  • Чернігівський національний технологічний університет (68 місце);
  • Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (113 місце);
  • Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко (181 місце).

Необхідно відмітити, що в цьому рейтингу Чернігівський національний технологічний університет за рік піднявся на 8 місць (в 2014 році ЧНТУ був на 76 місці).

ОГОЛОШЕННЯ