ua en

Команда аспірантів та асистентів кафедр інформаційних та комп’ютерних систем і програмної інженерії ЧНТУ (Бальченко І.В., Михайлюк І.В., Сімакін Ю.С., Посадська А.С.) отримала диплом III ступеню в конкурсі на кращий інноваційний проект в агропромисловій сфері «Твій агро Start-up», що був проведений корпорацією «Сварог Вест Груп» (м. Хмельницький).

12 січня 2015 року в Києві корпорація «Сварог Вест Груп» провела урочисте нагородження переможців конкурсу на кращий інноваційний проект в агропромисловій сфері «Твій агро Start-up» за участі представників Міністерства аграрної політики та продовольства України, аграрних та технічних вишів, науковців, конкурсантів та ЗМІ. Всього на конкурс «Твій агро Start-up» було подано 73 проекти, а преміальний фонд складав 250 тис. гривень.

Молоді науковці під керівництвом д.т.н., професора, завідуючого кафедрою програмної інженерії Литвинова Віталія Васильовича у складі:

  • асистент кафедри інформаційних та комп’ютерних систем Бальченко Ірина Володимирівна;
  • аспірант кафедри інформаційних та комп’ютерних систем Михайлюк Іван Володимирович;
  • асистент кафедри програмної інженерії Сімакін Юрій Сергійович;
  • аспірант кафедри інформаційних та комп’ютерних систем Посадська Аліна Сергіївна

за проект "Система автоматизації управління процесами рослинництва" отримали диплом III ступеню та грошову винагороду у розмірі 20 тис. гривень.

20 січня 2015 р. в ННІ економіки ЧНТУ відбулося засідання робочої групи в рамках проекту ЄС ТЕМПУС BUSEEG-RU-UA «Набуття професійних та підприємницьких навичок шляхом виховання підприємницького духу та консультацій підприємців-початківців», на якому було обговорено наповнення робочих програм навчальних дисциплін з включенням передбачених в рамках проекту змістовних модулів та концепцію створення в ЧНТУ консультаційного центру підприємців-початківців.

22 січня український народ святкує День Соборності України. Саме в цей день у 1919 році дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу.

Нині, у нелегкий час випробувань для нашої країни, дуже важливо пам’ятати: де б ми не народилися - на Поліссі чи на Донбасі, Слобожанщині чи Галичині – ми є українцями. Любов до своєї Батьківщини, готовність працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя, є запорукою розквіту України.

Зі святом вас, українці! Нехай не згасає у ваших серцях надія на світле майбутнє! Бажаємо усім добра, миру та щастя!

Уряд Франції пропонує стипендії для навчання:

  • у магістратурі (Master 2) за будь-якою дисципліною, тривалістю 9 місяців (615 євро)
  • в аспірантурі під французько-українським подвійним науковим керівництвом для роботи над дисертацією (три наукові стажування по 4 місяці впродовж 3 років, 767 євро)
  • за магістерською програмою COPERNIC (12 місяців, 767 євро) для фахівців економічної та інженерної галузей; www.cdi.fr/copernic

У співпраці з міською радою Гдині організація «Центр співпраці молоді» реалізує проект «Навчальні візити до Гдині», в рамках якого молоді люди з Молдови, України, Білорусі та Росії (Калінінградська область) можуть відвідати місто Гдиня у форматі двотижневої навчальної поїздки.

Навчальний візит відбудеться з 1 квітня по 31 травня 2015 року. < /p>

Норвезько-Українська Торгова Палата в партнерстві з Університетом Нордланд та Київською Школою Економіки запускає повністю фінансовану освітню бізнес програму: «Молоді підприємці – розвиток норвезько-українського бізнесу».

Цілі програми:
Учасники програми візьмуть участь у процесі норвезько-українського обміну знаннями, і тим самим внесуть свій вклад в розвиток міжнародної економіки та демократії. Крім того, зможуть познайомитися з видатними викладачами з Норвегії та України, представниками компаній, молодими підприємцями. Завдяки програмі можна отримати цінний досвід у вирішенні реальних бізнес-кейсів з акцентом на можливостях, проблемах, культурних відмінностях і діючих бізнес-інструментах.

15 січня в рамках тижня лабораторії промислової екології, яка відкрита в рамках проекту TEMPUS-IEMAST відбулась екскурсія школярів міста Чернігова до ЧНТУ, де вони змогли ознайомитись з роботою лабораторії та провести ряд дослідів. Така співпраця між вузом та школами популяризує екологічні знання та формує екологічне мислення у підростаючого покоління.

Шановні науковці! Пропонуємо ознайомитися з грантовими можливостями лютого-березня.

За результатами проведення благодійної акції "В єдності - сила", студентською радою ЧНТУ було закуплено балаклави, маскуючі халати та спеціальні рукавиці. В грудні активісти університету передали всі ці речі особисто добровольчому батальйону "Чернігів", який в котре проводив ротацію та відправляв бійців на схід. Студенти висловили слова вдячності хлопцямта побажали, щоб всі повернулись живими та здоровими.

Шановні студенти та викладачі!

Британська Рада організовує безкоштовні онлайн курси англійської мови, які розпочнуться 2-го лютого 2015 р.

Кожного тижня будуть надходити відео на різні теми для розвитку навичок аудіювання, писання і говоріння. Курс включатиме також короткі вікторини та обговорення у письмовій формі на сайті курсу. В кінці проходження курсу учасники зможуть отримати відповідний сертифікат.

Онлайн реєстрація вже відкрита!

7 і 8 лютого 2015 року компанія STUDY.UA проводить найбільшу в Україні освітню виставку. Цього року до нас приїжджають навчальні заклади з Великобританії, Канади, США, Німеччини, Голландії, Швейцарії, Італії, Іспанії і ще 30 шкіл, коледжів та університетів з 15 країн світу. Тільки на виставці компанії STUDY.UA в Києві представлені провідні університети і коледжі Канади! Список учасників продовжує збільшуватися!

International Cultural and Academic Meeting of Engineering Students - міжнародні змагання проектів в галузі інженерії, які проводяться щорічно в травні Босфорському університеті Туреччини.

ICAMES запрошують до участі усі інженерні проекти передового рівня. Програма передбачає проведення академічного семінару, а також різноманітну діяльність, яка представляє культурний обмін між різними країнами та культурами. Крім презентації проектів до програми входять такі види діяльності як «Вечір культур», присвячений країнам учасників, Босфорський тур, Вечір Туреччини, турнір з боулінгу, вікторини, спортивні турніри та фінальний музичний концерт.

St. Gallen Symposium глобальна зустріч лідерів теперішнього та майбутнього, яка відбувається щорічно в травні в університеті St. Gallen, Швейцарія. Організовується міжнародним студентським комітетом університету.

До участі запрошуються: магістранти та аспіранти, які народилися в 1985 та пізніше.

Залишилось три місяці до подання проекту на конкурс за напрямком ІКТ у програмі Горизонт 2020. Ця інформація адресується особам та організаціям, які зацікавлені у розвитку міжнародної співпраці у сфері ІКТ.

Єврокомісія 15 жовтня 2014 року оголосила новий конкурс програми Горизонт 2020 у сфері ІКТ з кінцевим терміном подання проектів до 14 квітня 2015 року.

ACTIVE – стипендіальнарограма, яка фінансується Європейським Союзом в рамках програми Еразмус+, спрямована на обмін знаннями та досвідом серед людей на рівні вищої освіти у сфері технічних наук.

Стипендії пропонуються студентам та працівникам ВНЗ. Більше 200 стипендій буде надано на 1-36 місяців, залежно від типу мобільності / академічному рівні.

Реєстрація вже розпочалася і триватиме до 31 січня 2015.

Шановні колеги!

З 19 січня для співробітників університету починають діяти курси підвищення кваліфікації за програмою «Економіка довкілля та природних ресурсів», спеціалізація «Промислова екологія». Ви зможете ознайомитися з методикою викладання дисциплін напряму «Промислова екологія» та вивчити європейський досвід освітньої діяльності з цього напряму.

Курси проводяться у рамках проекту TEMPUS-IEMAST

Бажаючим звертатися на кафедру теоретичної та прикладної економіки – І корпус, ауд. 400.

Шановні колеги, студенти!

Запрошуємо вас з 12 по 16 січня 2015 р. ознайомитися з роботою лабораторії промислової екології, яку відкрито в рамках проекту TEMPUS-IEMAST.

Бажаючим звертатись на кафедру теоретичної та прикладної економіки – корпус, ауд. 400.

Шановні студенти, зверніть увагу! Оновлено інформацію щодо участі у другому етапі стипендіальної програми «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік.

Кінцевий термін подачі заявок продовжено до 12 січня 2015 р!

6 – 8 лютого 2015 року у м. Благоєвград (Бельгія) проходитиме BLIMUN 2015 - інтерактивна імітація органів Організації Об'єднаних Націй. Конференція збирає близько 100 іноземних студентів з різних наукових областей, які беруть роль глав держав-членів ООН і проводять дискусій з актуальних тем політичної сцени.

Шановні викладачі, співробітники та студенти Чернігівського національного технологічного університету! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Нехай ці прекрасні зимові дні принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку й благополуччя!

Щасливого Нового року та радісних Різдвяних свят!

Адміністрація університету

Саме під таким гаслом відбулася благодійна акція по збору теплого одягу та речей першої необхідності переселенцям із зони АТО в Навчально-науковому інституті права і соціальних технологій ЧНТУ. Протягом трьох місяців студенти та викладачі приносили теплий одяг, іграшки, засоби гігієни, дитяче харчування та інші необхідні речі. Її головними організаторами виступили Студентська соціальна служба та волонтерський центр «Довіра» факультету соціальної роботи.

29 грудня всі зібрані речі волонтери передали Єдиному волонтерському центру м. Чернігова.

ОГОЛОШЕННЯ