ua en

Науковці, студенти та аспіранти запрошуються до участь у ІІ МІЖНАРОДНОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ ФОРУМІ «New economics», який відбудеться 1-11 листопада 2015 р. (Краків-Париж-Відень) з місією розвитку міжнародного наукового та ділового співробітництва, обміну ідеями, науковим і практичним досвідом, створення спільних проектів.

Тема Форуму – «ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА РЕФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ»

26 вересня 2015 року представники студентського активу університету відвідали мальовниче містечко на Черкащині – м. Канів.

Метою подорожі стали відвідини музею та місця поховання на Чернечій горі відомого на весь світ діяча української культури Тараса Григоровича Шевченка.

Європейський Інститут Інновацій та Технологій (European Institute of Innovation and Technology - EIT) опублікував нову презентацію конкурсів Knowledge and Innovation Сommunities - КІС на 2016.

Презентація включає ключові дати конкурсу та іншу інформацію.

Новий досвід в галузі інформаційно-комп`ютерних технологій отримали студенти ЧНТУ факультету електронних та інформаційних технологій Альона Шепель, Олексій Кисіль та Андрій Потапенко протягом тижневої практики в Польщі на факультеті електротехніки, електроніки, інформатики та автоматики в рамках програми обміну з Лодзінським технічним університетом. Групу інформатиків окрім чернігівських студентів доповнили студенти Київського національного авіаційного університету. У практиці також приймали участь майбутні екологи Харківського національного університету ім. Каразіна.

Програма практики була насиченою: включала лекції та практикуми, презентації, ознайомчі візити, знайомство з лабораторіями та потужностями Лодзінського технічного університету, а також програму культурного розвитку.

Викладачі навчально-наукового інституту економіки прийняли участь у Міжнародній конференції «ЄС як на долоні: як угода про Асоціацію може працювати на Вас», яка відбулась 21 вересня 2015 р. Конференція проводилась Інститутом європейської політики (ІЄП) та Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень.

З ключовою доповіддю «Як Асоціація з ЄС може працювати на Вас?» виступив доповідями виступив пан Вольфганг Біндзаль, постійний заступник Посла, Радник Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні. Доповіді до панельної дискусії проголосили пані Наталія Гнидюк, заступник Міністра Кабінету Міністрів України – директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції при Кабінеті Міністрів України; доктор Матіас Йопп, директор Інституту європейської політики (м. Берлін); пан Геннадій Максак президент Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень.

Ці доповіді дали підставу провести ґрунтовну панельну дискусію за темою міжнародної конференції.

21 вересня Чернігів святкує 72-гу річницю визволення міста від німецько-фашистської окупації. Така подія є вагомою не тільки для нашого славного міста, оскільки остаточна перемога у Великій Вітчизняній війні складалась із цілої низки малих і великих перемог.

У низькому поклоні та в пошані чернігівці схилять голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя в тій війні, перед ветеранами, яких із кожним роком залишається з нами все менше. Тож нехай пам’ять нам ніколи не зрадить по дорозі до священного вогню…

ГО «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб» у рамках багаторічної програми «Фінансова грамотність країни» проводитиме в усіх містах України черговий Всеукраїнський конкурс «Кращий бухгалтер України»

Запрошуємо Вас підтримати 3-й Всеукраїнський конкурс «Кращий бухгалтер України», який проводитиметься в період з 1 вересня до 30 листопада 2015 року у вигляді онлайн-тестування на сайті http://ua-award.org/, а також масштабної рекламної кампанії.

У конкурсі візьмуть участь близько 5 000 учасників, а інтерактивний інформаційний потік охопить 30 000 учасників - бухгалтерів і фінансових директорів. Сама подія висвітлюватиметься на сайті конкурсу, сайтах партнерів і в ЗМІ.

12 вересня 2015 року на території бази відпочинку «Юність» в с.Шестовиця була проведена посвята в студенти усіх першокурсників ЧНТУ.

Наймолодші представники університетської родини поклялися у вірності студентському богу, подолали смугу перешкод, представили факультетські девізи та продемонстрували свої численні таланти. Хороший настрій підтримали запальними піснями та влучними жартами старшокурсники і випускники, що завітали на посвяту. Після святкового концерту усі учасники заходу дружньо насолоджувались приємним спілкуванням та відпочинком на природі.

Вітаємо усіх наших першокурсників та бажаємо їм незабутніх студентських років!

Наукова бібліотека ЧНТУ запрошує всіх бажаючих на відкриття виставки живопису Надії Мартиненко, яке відбудеться 22 вересня о 12.40 в виставковій галереї ім. В.Багіна (вул. Шевченко 95, І корпус, к.137, читальний зал №1 ) .

Довідки за тел. 3-03-30, 3-40-79

Наукова бібліотека ЧНТУ висловлює щиру подяку студентам гр. ПМ -121, які прийняли участь в акції "Залиши про себе згадку в стінах рідного вузу" та подарували одинадцять примірників методичних видань "Організація праці менеджера".

Умови включення публікацій до Електронного архіву ЧНТУ:

 1. Заповнити авторський договір про передачу невиключних прав на використання твору, який розміщено на сайті Електронного архіву ЧНТУ (http://ir.stu.cn.ua).
 2. Передати Договір та Додаток до Договору у паперовому вигляді на абонементи Наукової бібліотеки ЧНТУ за адресами у відповідності до вашого місцезнаходження: вул. Шевченко, 95
  вул. Стрілецька, 1
  вул. 50 років ВЛКСМ, 1
  вул. Бєлова, 4
  просп. Миру, 44 корпус №1.
 3. Надіслати на електронну пошту Наукової бібліотеки ЧНТУ (library92@ukr.net) в електронному вигляді: наукові праці, електронний варіант авторського договору про передачу невиключних прав, електронний варіант Додатку до авторського договору та відомості про автора. Форма договору, авторська довідка розміщені на сайті Електронного архіву ЧНТУ (http://ir.stu.cn.ua).
 4. З усіх питань звертатися: Наукова бібліотека ЧНТУ, вул. Стрілецька, 1, кімната 103, тел. 5-69-81.

На базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету буде проведено Всеукраїнський конкурс дипломних проектів студентів ВНЗ зі спеціальності «Економіка підприємства» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр.

В рамках статутної діяльності Чернігівський обласний осередок громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс», а саме: задоволення інтересів бухгалтерського співтовариства у сфері бухгалтерського обліку відносно сучасної методології бухобліку і оподаткування в Україні, представництво в Чернігівській області за підтримки керівництва Чернігівського національного технологічного університету проводить чергове безкоштовне засідання.

12 вересня на базі відпочинку "Юність" в с.Шестовиця відбудеться посвята в першокурсники.

Деканам факультетів та кураторам груп 1-го курсу організувати 12.09.2015 р. з 830 до 900 посадку студентів у автобуси за наступними адресами:

 • студентів навчально-наукового інституту (ННІ) права і соціальних технологій вул. 50 років ВЛКСМ, 1а, корпус №8;
 • студентів факультету життєдіяльності, природокористування і туризму ННІ управління та адміністрування вул. 50 років ВЛКСМ, 1а, корпус №8;
 • студентів факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення ННІ управління та адміністрування вул. Шевченка, 95, корпус №1;
 • студентів Інженерно-будівельного факультету ННІ технологій вул. Бєлова, 4 корпус №22;
 • студентів механіко-технологічного факультету та факультету електронних та інформаційних технологій ННІ технологій вул. Шевченка, 95, корпус №1;
 • студентів ННІ економіки вул. Шевченка, 95, корпус №1.

За дорученням Міністерства освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що Рада німців України разом з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH проводить Міжнародний молодіжний проект «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжна співпраця у країнах Східного партнерства», у рамках якого відбудеться Міжнародний творчий конкурc для молоді на тему «Моя країна в європейській сім’ї».

Центр довузівської підготовки Чернігівського національного технологічного університету запрошує учнів 10-11-х класів на підготовчі курси на 2015-2016 н.р.

Підготовчі курси готують абітурієнтів до проходження зовнішнього незалежного оцінювання з наступних предметів: української мови і літератури, математики, фізики, історії України, географії , хімії, біології, англійської мови.

У Чернігові відкрився торгово-розважальний центр "Голівуд", який має стати одним з потужних центрів міського економічного і культурного життя, а також проведення дозвілля.

Чернігівський національний технологічний університет протягом 4, 5 та 6 вересня презентував свої розробки в ТРЦ Hollywood.

Представлені експонати були студентськими розробками та дипломними проектами випускаючих кафедр, проектами соціального спрямування та досягненнями студентів і співробітників університету у науковій діяльності.

Черговий випуск дайджесту грантів містить відкриті конкурси по програмі Горизонт 2020, гранти на реалізацію проектів, наукові стипендії та стажування.

15- 16 жовтня, м. Київ
Платформа для діалогу молодих вчених, бізнесменів, політиків, громадськості
України та Європи для стимулювання сталого розвитку України
в рамках євроінтеграційних процесів

ОГОЛОШЕННЯ