ua en

Згідно Договору про співпрацю Таллінський технологічний університет очікує список номінантів на навчання у ІІ семестрі до 10 листопада.

Дедлайн подачі пакету документів на навчання на весняний семестр - 15 листопада. Термін весняного семестру - 01.02.16-18.06.16.

Увага!!! Обліково - економічний факутьтет до свята Святого Миколая проводить традиційну благодійну акцію для вихованців загальноосвітньої середньої школи – інтернату І-ІІІ ступенів ім. Ю.М.Коцюбинського, м.Чернігів. Просимо долучатися до акції всім небайдужим.

Асистент кафедри БРАС Косенко Роман Анатолійович, який навчається за програмою подвійної аспірантури в ЧНТУ та Талліннському технічному університеті отримав відзнаку "Most Creative Participant" на міжнародній конференції RTUCON2015, яка проводилась в Ризі.

Увага!!!! В університеті розпочато збір макулатури, зібрані кошти від здачі якої підуть на закупівлю саджанців дерев. Ми кидаємо виклик Львіській політехніці, куди передамо ці саджанці. Львівська політехніка іншому вузу і т.д.Таким чином ми зробимо свій внесок у збереження довкілля. Зробимо з мертвих дерев живі!!! Акція підтримується програмою Завтра.ua та ініційована стипендіатами програми Куслій І. та Мітько А.

Місяця збору визначені в кожному корпусі університету.

28 жовтня 2015 року об 11 год. 15 хв. в лекційному залі № 2 (корпус №8 Чернігівського національного технологічного університету за адресою 50 років ВЛКСМ, 1а) відбудеться зустріч з Глузманом Семеном Фішелевичем, громадським діячем, дисидентом, бувшим політв'язнем, правозахисником, головою Асоціації психіатрів України на тему: «Жертви тоталітаризму: вчора і сьогодні» та Лесею Харченко, PR-менеджером ГО «Турбота про літніх людей в Україні» в рамках проекту «Соціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади міста Чернігова».

Ласкаво запрошуємо всіх небайдужих до участі в цікавому діалозі.

Команда проекту

Консорціум проекту HUMERIA запрошує до участі у третьому конкурсі мобільності. Проект HUMERIA пропонує короткострокові (6-місяців) програми мобільності для докторантів та аспірантів.

Загалом передбачено 15 стипендій для аспірантів (PhD) та 7 стипендій для докторантів, науковців, дослідників (Post-Doctoral researchers ) пост-докторські дослідників.

Проект Prometheus відкриває реєстрацію на безкоштовні онлайн-курси з підприємництва та громадянської освіти.

Детальніше – в листі.

22-24 жовтня 2015 році на базі Чернігівського національного технологічного університету відбулись курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за надзвичайно актуальною темою «Освітні інновації в сучасних вищих навчальних закладах». У програмі курсів взяли участь близько 50 професорів, доцентів провідних ВНЗ Києва, Харкова, Львова, Черкас та, звичайно, Чернігова. З вітальним словом до слухачів курсів звернувся ректор ЧНТУ, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Шкарлет С.М.

17 жовтня профспілками ЧНТУ для студентів та викладачів було організовано подорож до центральної Україні. А саме – до дендрологічного парку «Софіївка» в м. Умань та до м.Вінниця.

Це був дійсно насичений вихідний день за який ми встигли багато чого побачити, дізнатись нового, отримали багато вражень. Дякуємо всім учасникам подорожі за чудову компанію та теплі спогади.

Профспілки працівників та студентів ЧНТУ й надалі планує організовувати мандрівки. Просимо допомогти нам з напрямками, які були б цікавими для нашого університету! Саме для цього ми проводимо опитування!!!!!

ГО «Чернігів Європейський» у партнерстві з ЧНТУ розпочинає набір учасників до проекту, підтриманого Британською Радою, «Навчи друзів жити стало».

Особливо вітається участь студентів коледжів та початкових курсів, тих, хто є вихідцями з сільської місцевості, які хотіли б більше дізнатися про сталий розвиток.

Проект реалізовуватиметься протягом трьох днів у форматі тренінгу з цікавими вправами та майстер-класами з 20 по 22 листопада 2015 року в м. Чернігів за адресою: вул. 50 років ВЛКСМ, 1.

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на чотирнадцяту сесію Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine).

Чотирнадцята сесія відбудеться 18 – 22 листопада 2015 року в Ірпені та буде зорієнтована на учасників із центральних регіонів України.

19 жовтня 2015 року до Чернігівського національного технологічного університету завітали професор Тору Аокі та студенти Університету Шіцуока (Японія) у супроводі колег з Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У рамках програми візиту студенти познайомились з діяльністю університету, відвідали лабораторії факультету інформаційних та комп’ютерних технологій та на власні очі побачили наукові розробки університету.

Запрошуємо до участі у IV Міжнародній науково-технічній конференції молодих учених та студентів «АКТУАЛЬНІ ЗАДАЧІ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ».

Конференція буде проходити в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя 25-26 листопада 2015 року.

Кафедра фінансів та банківської справи Хмельницького національного університету запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених та студентів «Фінансові аспекти розвитку економіки України : теорія, методологія, практика».

Відбулися Відкриті обласні змагання з легкоатлетичного кросу пам’яті В.Ф. Філіпова, збірна команди ЧНТУ в цих змаганнях посіла II місце.

Спортклуб ЧНТУ

Вітаємо студента групи АТ-132 Крючкова Олександра із зайнятим ІI місцем в Кубку України з “Війсково-спортивного багатоборства”.

Спортклуб ЧНТУ

15 жовтня 2015 року в межах проведення тижня ННІ права і соціальних технологій кафедрою філософії та соціально-гуманітарних дисциплін була організована зустріч студентів та викладачів з воїнами - учасниками АТО Черешко Альбертом Івановичем (колишній боєць 41 батальйону), Сидоруком Олегом Васильовичем (офіцер групи по роботі з особовим складом облвоєнкомату, колишній боєць 13 батальйону).

Зустріч була присвячена Дню захисника України. Захід пройшов у щирій, доброзичливій атмосфері. Студенти та викладачі проявили великий інтерес до бесіди, задавали багато запитань.

12-16 жовтня 2015 року в рамках проведення Тижня ННІ права та соціальних технологій, протягом якого було проведено чимало цікавих заходів, відбулась і виставка творчих робіт студентів та випускників інституту, організована спільними зусиллями кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін та творчої студії “Гаудеамус”.

В експозиції було представлено декілька тематичних композицій, як-от: “Рідна Україна”, “Українське село”,“У світі скляної феєрії”, всього близько 50 виробів, виконаних у техніці батіку, вишивки бісером, хрестиком, техніці флористики, а також витвори зі шкіри, льону, тканини, традиційні для української народної культури ляльки-мотанки та ін.

В цьому році ця, по суті, традиційна до Тижня інституту виставка, особлива для студії, адже проводиться в рік десятої річниці від заснування творчої студії “Гаудеамус”.

Вітаємо команду ЧНТУ за зайняте І місце в міських змаганнях зі стрілецького поєдинку серед учнівської молоді міста, присвяченого дню захисника України.

Склад команди:

  • Гоголь Ганна гр. ФК-132
  • Євтушенко Віталій гр. МР-141
  • Малка Владислав гр. КІ-132
Спортклуб ЧНТУ

Шановні, науковці, викладачі вищих учбових закладів, аспіранти, фахівці-практики, підприємці та студенти. Інформуємо Вас про проведення 11 грудня 2015 року на базі Чернігівського національного технологічного університету I Міжнародної науково-практичної конференції “Бухгалтерський облік,оподаткування, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку” (заочна форма), з нагоди 55-річчя Чернігівського національного технологічного університету.

22-23 жовтня 2015 року у Києві відбудеться Національний форум «Бізнес і університети», який є майданчиком для налагодження діалогу між компаніями та вищими навчальними закладами.

Цього року метою форуму є привернути увагу до ролі університетів в економічному розвитку країни. У форумі візьмуть участь представники університетів, бізнесу, органів влади, зарубіжні та вітчизняні експерти.

ОГОЛОШЕННЯ