ua en

З 1 квітня до 31 травня 2015 р. відкрито тестовий доступ до ресурсів міжнародної видавничої компанії Springer, що спеціалізується на виданні академічних журналів та книг з природничо-науковими напрямками , за посиланням http://link.springer.com.

З 1 квітня відкрито доступ до баз компанії EBSCO за посиланням http://search.ebscohost.com.

Міжнародний відділ повідомляє про вихід квітневого випуску дайджесту грантових пропозицій.

Просимо реєструвати подані заявки у міжнародному відділі. Інформацію подавати на електронну пошту intellect.prop@gmail.com. За будь-яких питань звертайтеся: 3-10-77.

Оголошено конкурс Ф66 наукових проектів на здобуття щорічних грантів Президента України докторам наук (віком до 45 років)для здійснення наукових досліджень на 2016 рік

До участі в конкурсі допускаються доктори наук віком до 45 років (не включно) на момент подання запиту. Датою подання запиту вважається дата реєстрації запиту на ресурсі contest.dffd.gov.ua

Грошовий розмір гранту складає – 150 тис. грн.

Увага!

Оголошується конкурс студентських малюнків і фоторобіт, присвячених Дню Матері (10 травня 2015 р.).

Умови конкурсу:

  1. Малюнок може бути виконаний на форматі листка А-3, А-4 акварельними фарбами, олівцями, пастельними крейдами, олійними фарбами та ін.. Фоторобота також формату А-3, А-4.
  2. Творча робота має бути в рамці (роботи після проведення конкурсу повертаються авторам).
  3. На зворотній стороні рамки необхідно вказати наступну інформацію: прізвище, ім’я студента; група, факультет; 2014-2015 н/р; в лапках – назва роботи.

24-26 квітня VoxUkraine, Київська Школа Економіки, Каліфорнійський Університет в Берклі, Піттсбурзький Університет, Стокгольмський Інститут Перехідної Економіки, програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні», Асоціація Порівняльних Економічних Досліджень проведуть симпозіум «Україна: Визволення від Пост-Радянської Спадщини?», присвячений Спеціальному випуску Журналу з Порівняльної Економіки.

Мета симпозіуму - забезпечити глобальну підтримку Україні, підвищити здатність уряду проводити реформи та залучити найкращих економістів та спеціалістів у суміжних областях до пошуку відповідей на виклики, що стоять перед Україною.  Детальніша інформація про симпозіум за посиланням - goo.gl/MJEnFV

Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти і науки Литовської Республіки та Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів на період 2016-2017 років.

Конкурс є відкритим для будь-яких науково-дослідних груп вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ обох країн.

26-27 березня в Подільському державному аграрно-технічному університеті пройшов заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму „Економіка сільського господарства та АПК”.

На конкурс було надіслано 87 студентських наукових робіт з 49 вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації.

Також у конкурсі приймала участь студентка нашого університету обліково-економічного факультету Росохач Олена (гр. БО-131), яка була запрошена на підсумкову науково-практичну конференцію для захисту своєї роботи.

На підсумковій науково-практичній конференції виступили 37 студентів з 26 вищих навчальних закладів України. Робота нашої студентки галузевою конкурсною комісією була визнана однією з кращих і нагороджена дипломом ІІ ступеню.

Щиро вітаємо переможницю і її керівника Полковниченко Світлану Олександрівну, доцента кафедри економічної теорії, і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

Деталі – в інформаційному листі. У разі зацікавлення звертайтеся до міжнародного відділу.

Перші учасниці стажування в Іспанії, студентки спеціальності «Туризм», Тетяна Черномаз та Вікторія Стукало діляться досвідом та незабутнім враженнями після повернення з сонячної країни.

21 і 28 березня 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті було проведено пробне ЗНО з української мови і літератури, англійської мови, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Власні результати учасники пробного ЗНО мають можливість визначити самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного ЗНО після завершення тестування кожен учасник отримує інформацію з правильними відповідями. Результат учасника за виконання тестових завдань визначається за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання.

Під час проведення пробного тестування учасники ЗНО проявили високу активність і намагалися дотримуватися всіх належних процедур і правил поведінки на пункті тестування.

Відповідно до вимог діючого законодавства (Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 30.07.2012  № 390) Адміністрація Чернігівського національного технологічного університету інформує про намір коригування тарифів на теплову енергію та централізоване гаряче водопостачання споживачам від підрозділу університету «Котельня» в квітні 2015 року на планованому рівні:

  • опалення - 2199,65 грн /Гкал,
  • ЦГВП – 105,22 грн/Гкал

25-26 березня 2015 року в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Світове господарство і міжнародні економічні відносини». Наш ВУЗ представляли студентки фінансово-економічного факультету групи ФК-122 Бригунець Олена та Севрюк Ольга, робота яких була високо оцінена конкурсною комісією і відзначена дипломом ІІІ ступеню.

Науковий керівник - доцент кафедри економічної теорії Полковниченко Світлана Олександрівна.

Щиро вітаємо студенток і їх керівника з отриманим високим результатом і бажаємо подальших успіхів!

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники! Відкрито прийом документів для участі у щорічних програмах імені Фулбрайта.

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

7 квітня стартує олімпіада «Кількісні методи в економіці» KSE Brainchamp

«Київська Школа Економіки»(KSE) і «Київстар» запрошують бажаючих взяти участь в студентській олімпіаді «Кількісні методи в економіці» KSE BrainChamp! На учасників чекають цінні призи та можливісті здобуття кращої економічної освіти в Україні!

Команда ЧНТУ зайняла І місце в змаганнях з шахів за програмою ХІІ Універсіади області студентів ВНЗ.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!

25 березня на сцені Міського палацу культури відбулося наймасштабніше свято талантів та краси – шоу-конкурс «Зіркова пара ЧНТУ», участь в якому брали 8 творчих студентських дуетів з усіх навчально-наукових інститутів університету.

Конкурсна частина із 4 етапів. Після феєричного виходу на сцену та знайомством з журі кожна зіркова пара представила на розсуд глядачів свою відео-візитівку. Запальними танцями, влучними жартами та чудовими піснями порадували усіх присутніх конкурсанти у другому конкурсі «Сузір’я талантів». Під час конкурсу «Імпровізація» учасники демонстрували свою ерудицію та кмітливість. А на завершення, зіркові дуети подарували глядачам можливість поринути у незабутню атмосферу темпераментної Іспанії в танцювальному конкурсі «Останній поєдинок».

Команда ЧНТУ зайняла ІІ місце в змаганнях з баскетболу за програмою ХІІ Універсіади області студентів ВНЗ.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!

Уряд Словацької Республіки оголошує про початок подання заявок на здобуття стипендії в 2015/2016 академічному році у вищих навчальних закладах Словацької Республіки.

Останній термін подання заявок 28 травня 2015 року.

27 березня о 14.00 відбудеться семінар з питань академічної мобільності в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+.

Хто може взяти участь? Студенти-бакалаври (4-ий курс) і магістри вищих навчальних закладів України запрошуються для участі в семінарі.

Семінар організовано за ініціативи Інформаційного центру Європейського Союзу Національного авіаційного університету (НАУ).

Шановні студенти!

Навчально-науковий інститут економіки ЧНТУ запрошує Вас до участі у V Міжнародній студентській науково-практичній конференції "Юність науки - 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства", яка відбудеться 22-23 квітня 2015 року.

За підсумками роботи секційних засідань конференції будуть надруковані збірники тез.

ОГОЛОШЕННЯ