ua en

Чернігівський молодіжний центр праці при ДСМС Чернігівської ОДА спільно з Чернігівською молодіжною громадською організацією «Міський молодіжний центр «ЖМЕНЯ» організували серію тренінгів для молоді.

Запрошуємо на черговий тренінг "Успішна співбесіда. Секрети, технологія, практика".

Участь в тренінзі безкоштовна!!!
Поспішіть, кількість місць обмежена!!

Для реєстрації, відправляйте особистим повідомленням https://vk.com/mcp2000 свої контактні дані і телефон

Активісти центру культурно-масової роботи ЧНТУ долучилися до благодійної акції "Надійний тил", що проводиться "Єдиним волонтерським центром". Мета акції - зібрати продукти харчування для наших бійців, що перебувають в АТО та кошти для сімей загиблих військовослужбовців з Чернігова.

Студенти протягом суботи стояли біля магазинів та пропонували покупцям допомогти нашим хлопцям, що знаходяться в АТО.

Активісти результатами задоволені, проте наголошують, що потрібні ще волонтери, адже людей не вистачає!

Центр культурно- масової роботи виражає подяку НК "Richmond" за подарунок - репітер, завдяки якому, з понеділка в актовій залі буде wi-fi !!!

Норвезький центр міжнародної співпраці у вищій освіті повідомляє про гранти Уряду Норвегії студентам для навчання в норвезьких вузах (Quota Scheme, державна програма квот).

Мета державної програми квот - інтернаціоналізація норвезької вищої освіти та допомога іноземним студентам в отриманні освіти, яка корисна для їхніх рідних країн.

Програма передбачає підтримку студентів, які навчаються за програмами бакалаврата, магістратури й аспірантури.

Оголошено конкурс заявок представників молоді України для участі у Молодіжному форумі Економічної і соціальної ради ООН (ECOSOC) щодо ролі молоді у програмі розвитку після 2015 року, що відбудеться 2-3 лютого 2015 року (м. Нью-Йорк, США).

Форум буде присвячено ролі молоді у формуванні та визначенні пріоритетів розвитку після 2015 року.

17 листопада 2014 року, студенти кафедри Програмної інженерії, прийняли участь (online) в науково-практичній конференції для молодих вчених та студентів «Захист інформації в комп’ютерних та телекомунікаційних системах і мережах».

Захід відбувся на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка .

Від ЧНТУ зі своїми доповідями виступили:

 • ст. III курсу, Вітер В.О. – «Сучасне ПЗ та новітні засоби захисту інформації в комп’ютерних системах і мережах»
 • ст. II курсу, Баришполь В.В. – «Вероятные угрозы безопасности передачи данных по протоколу tcp/ip».

Оголошується конкурс на створення емблеми (герба) Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

На переможців чекають цінні подарунки.

Роботи (ескізи) Ви можете надсилати за адресою tarodi_volk@mail.ru . Контактна особа – Децюк Тетяна Миколаївна.

Білефельдська аспірантська школа з історії та соціології (BGHS) щорічно запрошує аспірантів з-за кордону на 4-місячне перебування у аспірантській школі з метою підтримки наукового та культурного обміну з іншими країнами. Стипендіати отримують можливість під час перебування у BGHS інтенсивно працювати над дисертацією, взяти участь у аспірантській програмі аспірантської школи та встановити контакти з науковцями, які працюють у аспірантській школі.

До 5 грудня 2014 року студенти та науковці в галузі гуманітарних, соціальних наук та права з України можуть подавати заявки на навчання та дослідження в Європейському університеті Віадріна. В рамках проекту HERMES (Erasmus Mundus Action 2) кожне перебування забезпечується повною стипендією.

Шановні студенти!

Центр культурно-масової роботи запрошує студентів приєднатися до нашого волонтерського центру!

41 чернігівському батальйону потрібна Ваша допомога по збору продуктів харчування!
Якщо Вам:

 • - не байдуже,
 • - ви хочете допомогти,
 • - маєте вільний час у вихідні дні,
 • - долучайтеся до команди волонтерів ЧНТУ!

ЗІБРАННЯ: четвер ( 20.11), актова зала ЧНТУ, 14.10

Довідки за тел. 093 90 991 97 Руслана Леонардівна

Цього року студенти Чернігівського національного технологічного університету вирішили з користю відсвяткувати своє професійне свято – Міжнародний день студента.

17 листопада біля головного корпусу університету розташувалися 5 ярмаркових вулиць благодійного студентського ярмарку «СИЛА В ЄДНОСТІ».

Кульмінацією ярмарку став фінал наймасштабнішої благодійної акції «СИЛА В ЄДНОСТІ». Студенти, викладачі та працівники Чернігівського національного технологічного університету, а їх зараз близько 12000 осіб, протягом вересня-листопада збирали по 1 металевій гривні.

Представники 13 факультетів та 2 коледжів під час урочистої та символічної церемонії зсипали зібрані металеві гривні до спільного мішечку, який виявився, до речі, вагою більш ніж 100 кг.

Дорогі студенти!

Центр культурно-масової роботи запрошує активну та небайдужу молодь долучитися до проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом!

Хто має ідеї, пропозиції, або просто може чимось допомогти, запрошуємо до актової зали в ЧЕТВЕР (завтра) о 14.10!
Довідки: 093 90 991 97 Руслана Леонардівна.

Крайній термін подачі заявок на отримання стипендії - 31 січня 2015 року.

Коледж Європи заснований у 1949 році в Брюгге (Королівство Бельгія) і в 1992 році в Натоліні (Варшава, Республіка Польща), є найстарішим і найпрестижнішим вищим навчальним закладом Європейського Союзу.

Кандидати, які є громадянами України, можуть подати заявку на повну стипендію. Ця стипендія покриває академічні витрати, проживання, харчування та транспортні витрати.

Центр культурно-масової роботи вітає переможців щорічного конкурсу "Містер ЧНТУ-2014", що відбувся в нашому університеті 13 листопада.

За підсумками журі, переможцями стали:

 • "Містер ЧНТУ -2014" - Степанян Армен
 • "Віце-Містер ЧНТУ" Гапоненко Владислав
 • "Містер глядацьких симпатій - Фокін Руслан

Вітаємо учасників з гарним виступом!

Нагадуємо, що завершується строк подачі документів на конкурс Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» - «Стипендіальна програма «Завтра.UA».

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно пройти реєстрацію в електронному вигляді на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua та подати електронний пакет документів на CD-диску в кім. 227 (2 поверх) першого корпусу ЧНТУ (вул. Шевченка, 95) до 30 листопада 2014 року.

Умови проведення конкурсу та вимоги до конкурсних робіт розміщені на сайті Програми www.zavtra.in.ua та в прикріплених файлах.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» від 21.10.2014 р. за №1193 та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.02.2012 № 202, проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

За підсумками І туру будуть відібрані кращі наукові роботи студентів, які будуть надіслані в базові ВНЗ для участі у ІІ турі Конкурсу.

Програма Л. Кіркланда - це двосеместрове післядипломне навчання. Стипендіальна програма триває 9,5 місяців та починається з орієнтовно-ознайомчої програми. Її метою є підготовка стипендіатів до перебування у Польщі через освоєння мови та наближення до повсякденного життя, а також згуртування учасників з різних країн, з різним досвідом, освітою та поглядами.

Після закінчення орієнтовної програми стипендіати проводять два семестри в одному з п'яти академічних центрів, реалізуючи індивідуальну науково-освітню програму. Невід'ємним елементом академічної програми є також курси польської мови, організовані в окремих містах.

Відкрито дедлайн для подачі заявок для отримання грантів НАТО “Наука заради миру та безпеки”:1 березня 2015 року.

Пріоритетні напрямки програми:

 • - протидія тероризму,
 • - енергетична безпека,
 • - кібернетична оборона,
 • - безпека навколишнього середовища та ін.

Шановні колеги!

Компанія ROST Publishing запрошує до участі у міжнародній науково-практичній конференції WORLD Science «Наука і освіта – наше майбутнє» (24 – 26 листопада 2014 р.). До публікації наукових робіт у збірці, яка видається за результатами конференції, запрошуються як досвідчені вчені, так і аспіранти, магістранти і студенти. Збірка включається у наукометричну базу даних Russian Science Citation Index – RSCI.

Детальніше про конференцію можна дізнатися на сайті www.ws-conference.com.

29 листопада в театрі ім.Т.Г.Шевченка відбудеться IV загальноміський конкурс краси серед студенток вишів міста "Miss University2014".

Студентки нашого навчального закладу: Марина Надточей, Альона Дарнопих, Наталія Полтавець та Ганна Іванцова, успішно пройшли кастинг та представлятимуть ЧНТУ на конкурсі в Драмтеатрі.

Центр культруно-масової роботи звертається до всіх студентів, викладачів - давайте підтримаємо наших учасниць!
Квитки в центрі культурно-масової роботи та в студраді!

29 листопада, Драмтеатр, початок о 18.10!

Шановні студенти! Щиро вітаємо вас з професійним святом - Міжнародним днем студента!

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Від вашої небайдужої громадянської позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента.

Бажаємо вам успіхів у навчанні, творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років.

Щастя вам, злагоди й любові!

АДМІНІСТРАЦІЯ
ОГОЛОШЕННЯ