ua en

11 листопада 2015 року Університет зустрічав пані Інну Ахтирську, що представляє відділ міжнародного співробітництва Лодзького технічного університету в Польщі.

Візит був насиченим та результативним. Пані Інну зустрічав міжнародний відділ ЧНТУ. Колеги обговорили можливості співпраці за напрямком мобільності студентів та науково-педагогічних працівників, а також сучасні пріоритети проектної діяльності.

11 листопада 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті було проведено конференцію за підсумками конкурсу «20 років аграрній реформі в Україні: досягнення та проблеми», організаторами якої були Інститут стратегічних оцінок при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» та ЧНТУ.

Серед учасників конференції були присутніми: Гайдуцький Павло Іванович,  директор Інституту стратегічних оцінок та Мельничук Валентин Васильович, заст. голови Чернігівської обласної ради. З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор університету Шкарлет Сергій Миколайович, який відмітив значимість аграрної реформи Л.Д. Кучми для розвитку сільського господарства країни.

Компанія Chemical Abstracts Service (CAS), що займається збором інформації з галузі хімії та суміжних дисциплін (біохімія, органічна, неорганічна, фізична хімія і тд.), пропонує випробувати пошукову систему SciFinder .

Опція також включає в себе доступ до PatentPakTM – нової запатентованої технології, яка доступна в якості доповнення до SciFinder. PatentPak дає користувачам миттєвий доступ до важкодоступних матеріалів з хімії в повнотекстовому варіанті безпосередньо в SciFinder.

Шановні вчені і практики у сфері статистики, викладачі вищих навчальних закладів, наукові працівники науково-дослідних установ, докторанти, аспіранти, слухачі магістратури, студенти, представники органів державної влади і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, фінансових та інших установ та усі зацікавлені особи запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції „Статистичне забезпечення управління сталим розвитком економіки та соціальної сфери”, що відбудеться 5 грудня 2015 року. Конференція присвячена до Дня працівників статистики та 55-річчя Чернігівського національного технологічного університету.

Нагадуємо, що 12 листопада 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «Осінь-2015».

Основне місце проведення заходу - вул. Шевченка, 95, корпус №1, хол 2-го поверху.

Відповідно до плану заходу:
10.30 - Відкриття заходу за участі директорів інститутів, деканів факультетів, голови студради, голови профспілки студентів, співробітників ВППП та ЗГ і представників компаній, які подали заявки на участь у Ярмарку. (корпус №1, 2-й поверх, ауд. 224)
10.50 - 12.00 Зустріч студентів старших курсів/випускників університету з роботодавцями. Самопрезентація учасників заходу. Проведення попередніх співбесід (корпус №1, хол 2-го поверху).
11 год. 15 хв. - зустріч з директором та співробітниками Молодіжного центру праці, семінар-тренінг з ефективного пошуку роботи та написанню резюме (корпус №1, читальний зал бібліотеки).
Час за домовленістю - Проведення круглих столів на випускових кафедрах за участю представників бізнесових кіл, професорсько-викладацького складу кафедр та студентів старшихкурсів (час проведення зустрічей та аудиторії визначаються відповідальними деканами факультетів та будуть повідомлені у додатковому оголошенні).

11 листопада 2015 р. об 10:00 в актовому залі Чернігівського національного технологічного університету відбудеться КОНФЕРЕНЦІЯ та УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ за підсумками конкурсу на тему: "20 років аграрній реформі в Україні: досягнення і проблеми"

Оргкомітет

Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку – це міжнародне свято, яке відзначається щорічно 10 листопада. У 2001-му році на загальній конференції міжнародної організації ЮНЕСКО було прийнято рішення - офіційно заснувати «Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку». Вперше в глобальному масштабі Всесвітній день науки було відзначено 2002 року.

Сердечно вітаємо зі святом усіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам!

Навчально-науковий інститут економіки Чернігівського національного технологічного університету запрошує Вас взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції студентів і молодих учених «Інноваційний розвиток і транскордонна безпека: економічні, екологічні, правові та соціокультурні аспекти», яка відбудеться 21 грудня 2015 року.

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді вчені.

У рамках проекту «Людина – не товар» ГО «Чернігів Європейський» за підтримки Національної тренерської мережі Ла Страда-Україна у партнерстві з Чернігівським національним технологічним університетом оголошує конкурс есе «Торгівля людьми: хто винен і що робити?»

Конкурс триває з 16 по 30 листопада 2015 року.До участі запрошуються студенти.

Доценти кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін ННІ права і соціальних технологій Ємець Наталія Анатоліївна та Шакун Наталія Валеріївна взяли участь у Всеукраїнській конференції за результатами проекту «Гендерний мейнстрімінг у вищих навчальних закладах України», що відбулася 29 жовтня 2015 року в м. Суми.

Учасниці заходу мали можливість ознайомитись з досвідом Сумського державного університету по реалізації проекту з проведення гендерного аудиту у вищих навчальних закладах, що фінансується Посольством Фінляндії в Україні. Результати гендерного моніторингу представили 20 ВНЗ з 10 регіонів України, окресливши основні напрямки утвердження гендерної рівності в українських вищих навчальних закладах.

Нетлінним скарбом століть називають національну мову і літературу - скарбом, що передається від покоління до покоління, що об’єднує минуле й прийдешнє. Вольтер писав, що всі основні європейські мови можна вивчити за шість років, а свою рідну мову треба вивчати все життя.

Мова — живий організм, вона розвивається за своїми законами, а тому треба у чистоті берегти цей нетлінний скарб.

Якщо Ви – студент останніх курсів чи випускник економічних або фінансових спеціальностей, знаєте основи бухгалтерського обліку та аудиту, вільно володієте англійською мовою та мрієте про кар’єру в успішній міжнародній компанії,– поспішайте подати заявку в КПМГ на вакансію асистента аудитора

6 листопада відбудеться перша лекція в рамках курсу «Економіка державного сектору» на тему «Роль держави в економіці країни». Спікер події – експертка з досліджень міського розвитку аналітичного центру CEDOS Тетяна Коломієць – розповість про те чим саме займається економіка державного сектору, які проблеми вона має на меті вирішити, яка роль держави в цьому та чому прийняті державою рішення здається не завжди змінюють ситуацію на краще.

В наступних лекціях, окрім ролі держави в нашому житті, лекторкою будуть підняті такі теми як участь громадян в управлінні містом та бюджет участі, добробут суспільства, причини провалів ринку, характеристики та особливості надання публічних благ, типи екстерналій та їх наслідки для суспільства, а також роль асиметрії інформації у формуванні державної політики.

Студенти ННІ Управління та адміністрування, факультету життєдіяльності природокористування і туризму, напряму підготовки «Агрономія» 28 жовтня відвідали Міжнародну виставку рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАГРО».

На виставці були представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

Чернігівський національний технологічний університет вітає Яну Іванову, студентку групи МС-111 факультету електронних та інформаційних технологій з проходженням фінального відбору для участі у Стипендіальній програмі німецької економіки для України.

Бажаємо успішного стажування!

Кого ми шукаємо:

Студентів-економістів останніх курсів та випускників 2013-2015 років, які:

  • Мають базові знання бухгалтерського обліку та податкової системи України.
  • Вільно володіють англійською та українською/російською.
  • Цікавляться M&A між великими міжнародними корпораціями та хочуть долучитися до цих процесів.
  • Прагнуть активного розвитку та швидкого зростання кар’єрними сходами КПМГ.

Чим ми займаємося:
Допомагаємо міжнародним інвесторам здійснювати інвестиції в український бізнес шляхом його придбання.

3 листопада відбулася перша зустріч в рамках Відкритого лекторію ЧНТУ «Бюджет. Деміфізація» на тему «Популізм і соціальні очікування», ініційованого Радою молодих вчених ЧНТУ з метою започаткування публічної дискусії щодо існуючих проблем та стереотипів, пов’язаних з бюджетним процесом, оподаткуванням та фіскальною політикою із залученням студентів, викладачів, представників громадського сектору та просто активних громадян.

Причиною створення Відкритого лекторію є низький рівень обізнаності громадян (активної їх частини зокрема) в сфері публічних фінансів, що породжує стереотипи та необґрунтовані думки, активно поширювані суспільством, роблячи його вразливим та нереалістичних та популістських закликів. Розуміння сутності, процедурних аспектів та реальної ролі бюджету в житті громади має сприяти посиленню контролю за бюджетними потоками та підвищенню ефективності перерозподілу ресурсів через публічні фінанси.

3 листопада в ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ відбулася зустріч студентів з представником навчальної програми «Молодіжний працівник», що запроваджується Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, старшим науковим співробітником відділу національно-патріотичного та громадського виховання Анною Остріковою.

Дана програма в Україні реалізовується за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН в Україні).

У рамках зустрічі обговорювалися інноваційні напрямки соціальної роботи, можливості участі студентів факультету соціальної роботи в програмі «Молодіжний працівник», а також подальші перспективи студентів та професійні компетенції, які будуть сформовані у молоді після участі в базовому тренінгу. Кожен проект ООН для молоді містить інновації. У проекті молодіжний працівник цим інноваційним інструментом є неформальна освіта.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році» від 13.10.2015 р. за №1079 та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.02.2012 р. №202, проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

2 листопада 2015 р. до Чернігівського національного технологічного університету завітала делегація з Військової академії «Г.С. Раковскі» (м. Софія, Болгарія), яку очолював професор, доктор юридичних наук Ілія В. Ілієв.

У ході зустрічі були обговорені кроки щодо налагодження співпраці між двома вищими навчальними закладами та укладено договір про наукову та академічну співпрацю.

У Чернігові напередодні святкування дня працівника соціальної сфери 30 жовтня 2015 року за ініціативи кафедри соціально-психологічної допомоги населенню ННІ права та соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету відбулося відкриття Клубу соціально-психологічної підтримки літніх людей «Чернігівське надвечір`я».

Метою роботи Клубу є покращення емоційного, психологічного та духовного стану літніх людей, налагодження взаєморозуміння між поколіннями та зміна стереотипного мислення молоді про старість. Головними завданням «Чернігівського надвечір`я» стало створення спеціального простору для зустрічей людей похилого віку зі студентською молоддю, покращення якості їхнього життя та залучення до активного дозвілля.

ОГОЛОШЕННЯ