ua en

11 грудня 2015 року на базі Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету був проведений VІІІ Всеукраїнський правовий VIP-турнір серед юридичних факультетів вищих навчальних закладів України, присвячений Всеукраїнському тижню права.

У турнірі брала участь також команда юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ у складі студентів: Коваленко Аліни (капітан команди), Бабич Дарії, Коржикова Станіслава, Пономаренко Олени та Удовик Яни. За результатами змагань наша команда зайняла ІІІ місце!

Участь у такому заході сприяла розвитку правової культури студентської молоді, вихованню поваги до права в Україні, підвищенню рівня правових знань та вміння застосовувати їх на практиці.

Колектив Чернігівського національного технологічного університету щиро вітає директора ННІ технологій ЧНТУ ЦИБУЛЮ СЕРГІЯ ДМИТРОВИЧА з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук!

Спеціальність: 21.06.01 – екологічна безпека (технічні науки).

Захист відбувся 10 грудня 2015 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.052.05  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Бажаємо невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів!

Наукова бібліотека ЧНТУ пропонує студентам університету прийняти участь в анкетуванні читачів, яке проводиться з метою дослідження якості послуг бібліотеки.

Термін проведення анкетування - з 10 по 30 грудня.

Нам цікава ваша думка, отримана інформація буде використана для покращення якості бібліотечно-інформаційного обслуговування.

Заповнити електронну форму анкети можна за посиланням «Анкета дослідження якості послуг Наукової бібліотеки ЧНТУ»

Запрошуємо до співпраці!

9 грудня 2015 року в рамках Всеукраїнського тижня права на юридичному факультеті Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ за ініціативи кафедри трудового права та права соціального забезпечення спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернігівській області та Управлінням Пенсійного фонду України в м. Чернігові було проведено науково-практичний семінар «Сучасний стан та перспективи реформування пенсійної системи України».

З 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція “16 днів проти насильства”, в рамках якої громадськими організаціями, місцевими структурними підрозділами у справах сім’ї та молоді, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Міжнародна акція “16 днів проти насильства” ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

8 грудня 2015 року для студентів та аспірантів ЧНТУ випала нагода поспілкуватися з «носіями мови» - волонтери Корпусу Миру США провели в ЧНТУ англійський розмовний клуб на тему лідерства.  Захід відбувся в рамках співробітництва ЧНТУ з Молодіжним Центром праці.

ЧНТУ висловлює подяку волонтерам Корпусу Миру за ініціативу в проведенні клубу, Молодіжному Центру праці в особі директора Сімонової І.Ю., завідувачу кафедри іноземних мов професійного спрямування Литвин С.В. та доценту кафедри соціальної роботи Ревко А.М. за організацію заходу, а також усім учасникам за плідну роботу.

«Інститут Масдар» (ІМ) пропонує навчання на магістерських програмах з природничих наук, інжинірингу, космічних систем та технологій, а також на міждисциплінарних програмах в аспірантурі.

Обрані талановиті студенти матимуть змогу отримувати грант, який передбачає повне покриття коштів на навчання, щомісячну стипендію, проживання у гуртожитку, медичне страхування, персональний ноутбук, підручники, щорічне покриття витрат на подорож додому та компенсацію видатків на складання іспитів GRE, TOEFL/IELTS.

Випускники ІМ, окрім диплому університету, отримують сертифікат про проходження навчального курсу, підписаний ІМ та Массачусетським технологічним інститутом (Massachusetts Institute of Technology), який підтверджує, що їхній диплом відповідає стандартам.

Торгово-промислова палата України запрошує стати частиною масштабної події, яка може стати початком вашого власного бізнесу або кардинально змінити його.

Антикризовий стратег і автор бестселерів Джон Вон ЕЙКЕН, за підтримки компанії KPMG та Торгово-промислової палати України організовує унікальний проект з пошуку талановитих підприємців та їх проектів під назвою:«Україна шукає СТАРТАПИ».

Для учасників буде проведений професійний дводенний семінар- тренінг від Джона Вон Ейкена, а також зустрічі з міжнародними інвесторами зі всього світу, які готові профінансувати найкращі проекти, що пройдуть конкурсний відбір, на суму до 2-х мільйонів гривень.

8 грудня о 19:00 у Києві відбудеться майстер-клас про IELTS, освіту за кордоном та еміграцію.

Ви часто думали про навчання за кордоном, роботу в престижній іноземній компанії або міграції в іншу країну, але все ніяк не можете зібратися і почати діяти?

Тоді ми пропонуємо вам зробити перший крок на шляху до мрії і прийти на наш майстер-клас «IELTS: освіта за кордоном та еміграція!». Здача тесту IELTS – це перший крок у потрібному вам напрямку! Сертифікат IELTS є обов'язковим при вступі до більшості бізнес-шкіл та університетів світу, а також для міграції в такі країни як Канада, Великобританія, Австралія і Нова Зеландія.

Чернігівський національний технологічний університет вітає Романа Грущака, студента групи МІ-111 факультету електронних та інформаційних технологій з проходженням фінального відбору для участі у Стипендіальній програмі німецької економіки для України.

Бажаємо успішного стажування!

До уваги науковців ЧНТУ та студентів - грудневий випуск дайджесту грантів. Збірка містить гранти на реалізацію проектів, стипендії та стажування для науковців, а також розділ можливостей для участі студентів.

Міністерство освіти і науки України, Державна агенція з розвитку освіти Латвійської Республіки проводять конкурс спільних українсько-латвійських науково-дослідних проектів на період 2016-2017 років.

Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ обох держав.

Колектив Чернігівського національного технологічного університету щиро вітає доцента кафедри трудового права та права соціального забезпечення ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ Пузирного Вячеслава Феодосійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук!

Спеціальність: 12.00.07 - адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Захист відбувся 02 грудня 2015 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Національної академії прокуратури України.

Бажаємо творчого натхнення, успіхів в роботі та науковій діяльності!

12 грудня 2015 року о 12.00 юридичний факультет Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ в рамках Всеукраїнського тижня права запрошує учнів 9-11 класів на тематичну зустріч "Калейдоскоп юридичних професій".

У програмі:

  • Корисна інформація про юридичні професії та поле професійної діяльності юриста.
  • Зустріч з провідними фахівцями в галузі права Чернігівської області.
  • Презентація юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ.
  • А також цікаві знайомства, конкурси та призи!

Вкотре ЧНТУ виступив партнером соціальної ініціативи ГО «Чернігів Європейський». Цього разу це проект соціальної дії «Sustainable Сhallenge: Навчи друзів жити стало", підтриманий Британською Радою в рамках програми «Активні громадяни».

«Зазвичай громадська думка виходить зі стереотипів мислення про молодь як пасивну групу, не здатну впливати на суспільне життя та ініціювати соціальні дії. Своїм проектом ми хотіли зламати цей стереотип та показати, що серед молодих людей завжди знайдеться когорта ініціативних активістів, небайдужих, яким хочеться бачити свою локальну громаду та державу в цілому в кращому світлі, привабливу зовні, екологічно безпечну та економічно процвітаючу. Мета проекту: налагодити взаємодію «молодь-громада», що сприятиме популяризації “сталого” стилю життя в молодіжному середовищі, розвитку молодіжного руху з підтримки цінностей сталого розвитку та впровадженню сталих ідей в громаді» - відзначають автори ідеї та менеджери проекту Анна Вербицька та Ольга Количева.

Колектив студентів, науково-педагогічних працівників та співробітників Чернігівського національного технологічного університету висловлює подяку Благодійному фонду «Поліський оберіг» та особисто голові правління Владиславу Анатолійовичу Атрошенку за постійну підтримку університету та подарунок до 55-річчя – звукову апаратуру для актової зали.

Така підтримка є свідченням небайдужого ставлення до молодого покоління та прагненням розвитку його наукового і творчого потенціалу.

Бажаємо всім співробітникам, голові правління фонду здоров'я, процвітання і побільше тепла на життєвому шляху. Нехай Ваші добрі справи не залишаються непоміченими.

19 листопада 2015 року в приміщенні Міського палацу культури відбувся масштабний святковий шоу-концерт студентів «Планета ЧНТУ» з нагоди 55-річчя Чернігівського національного технологічного університету.

Разом із ведучими усі глядачі та гості свята вирушили в космічну подорож та відвідали планету «Діти добра», де розмістився ННІ права та соціального забезпечення, планету «Економікс», де всіх привітно зустрічав ННІ економіки, планету «Іватеракай», на якій проживали жителі ННІ технологій, та планету «Матулямттуз», що знаходилась у володінні ННІ управління та адміністрування.

Лодзький технічний університет (Польща) надає можливість безкоштовного навчання за всіма спеціальностями з березня 2016 року для студентів ЧНТУ, які походять з територій проведення антитерористичної операції (Луганська, Донецька області) та з Автономної Республіки Крим.

29 листопада Чернігівський національний технологічний університет гостинно відкрив двері для своїх майбутніх студентів. У актовій залі політеху зібрались майбутні абітурієнти, їх батьки та гості нашого ВНЗ щоб дізнатись:

  • про спеціальності,
  • про переваги навчання в нашому університеті,
  • про веселе студентське життя
  • і ще багато цікавого.

Очікування їх не були марними. І про університет дізнались, і про перспективи, і про нововведення приймальної кампанії 2016 року почули.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Чернігівського національного технологічного університету, професор, доктор економічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України Шкарлет Сергій Миколайович.

Як відмітив Сергій Миколайович: «Наш університет проводить підготовку більш ніж за 40-ка спеціальностями та спеціалізаціями. Тому сьогоднішня наша зустріч побудована таким чином, щоб Ви могли якомога краще зрозуміти сутність кожного освітнього напряму і зробити правильний вибір своєї майбутньої професії. Наш університет – найбільший в регіоні вищий навчальний заклад, який добре відомий не тільки в Україні, а й за кордоном».

2 грудня о 12.40 виставкова галерея ім. Багіна наукової бібліотеки запрошує всіх бажаючих на відкриття виставки творчих робіт студентів, випускників та керівників мистецьких секцій творчої студії "ГАУДЕАМУС".

Виставка експонується за адресою: вул. Шевченко 95, корп. 1, к.137./ чит.зал № 1 /Вхід вільний.

26 листопада 2015 року з нагоди Всесвітнього Дня філософії на базі кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін ЧНТУ було проведено міждисциплінарний науково-практичний семінар «Філософсько-методологічні проблеми інженерно-технічної освіти в контексті євроінтеграції». Метою семінару став розвиток наукового і творчого потенціалу молодих дослідників та обговорення стану і перспектив розвою якості технічної і гуманітарної галузей знання у вищих навчальних закладах України в умовах інтеграції у європейський науково-освітній простір.

У роботі семінару, проведеного у конференц-залі (корпус № 1), взяли участь студенти, магістранти, аспіранти, викладачі та всі охочі до філософії.

Відкрив роботу семінару і виступив з привітальним словом завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін к.і.н., доцент Крук Олександр Іванович. Доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Шакун Наталія Валеріївна представила доповідь «Філософія як світоглядна і методологічна основа інженерно-технічної освіти». Окремі аспекти технології мудрості були розглянуті у виступі доцента кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Киселиці Світлани Володимирівни.

ОГОЛОШЕННЯ