ua en

З 21 по 24 квітня 2015 року у Івано-Франківському національному технічному університеті нафті і газу відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади зі зварювального виробництва.

Команду Чернігівського національного техноло-гічного університету пред-ставляли чарівні дівчата – студентки спеціальності «Технології та устат-кування зварювання» – Дідовець Марина (ЗВ-101) та Синенко Марія (МЗВ-101). Підготував команду до змагань к.т.н., доцент кафедри зварювального виробництва та автоматизованого проектування будівельних конструкцій Олексієнко Сергій Владиславович.

За результатами комп’ютерного тестування теоретичних знань зі спеціальності та розв’язання практичного завдання ІІ місце в особистій першості виборола Синенко Марія, команда Чернігівського національного технологічного університету посіла ІІІ командне місце, а конкурсна робота Дідовець Марини була відзначена за краще розв’язання технологічного завдання.

Дорогі студенти, викладачі!

Запрошуємо Вас на феєричне свято краси та таланту, що відбудеться 30 квітня в актовій залі головного корпусу ЧНТУ. Початок о 18.00.

На Вас чекають яскраве дефіле учасниць, виступи найяскравіших зірочок нашого вишу. Прийди та пітримай свою фаворитку.

Запрошення у розповсюджувачів або в актовій залі гол.корпусу

23 квітня 2015 року в рамках Міжнародної студентської науково-практичної конференції „Юність науки – 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства” в приміщенні ННІ Економіки ЧНТУ відбулося засідання підсекції фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ, запланованої програмою секції 2 „Фінансова стабілізація: основні чинники, стратегія і тактика”.

До участі в роботі підсекції були представлені тридцять студентських доповідей, в тому числі сім – підготовлених студентами іноземних ВНЗ. Засідання підсекції було відкрите вітальним словом к.е.н., професора, професора кафедри фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ Коваленко Л.О.

23-24 квітня 2015 року кафедра лінгвістики взяла участь у роботі Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Юність науки – 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

Викладачі кафедри підготували до виступу на конференції 18 студентів з науковими доповідями англійською мовою та 4 студенти з доповідями німецькою та французькою мовами. За підсумками роботи підсекції іноземних мов були визначені найкращі доповіді.

З 20 по 24 квітня 2015 року кафедра лінгвістики взяла участь у заходах в рамках Декади ННІ економіки ЧНТУ. За участі студентів різних факультетів у холі І корпусу викладачі кафедри провели вікторину «Вгадай мелодію», конкурс з вирішення кросвордів на розвиток лексичних навичок спілкування у різних сферах повсякденного життя, літературно-музичний захід «Discover your talent» та презентацію особливостей англійської, німецької та французької кухонь.

Заходи зібрали численну аудиторію прихильників іноземних мов, які із задоволенням брали участь у цікавих конкурсах та розвагах. Найактивніші отримали пам‘ятні та смачні призи.

14-16 квітня в Сумському державному університеті пройшла підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у групі спеціальностей «Машинознавство».

З нашого університету у конкурсі приймали участь студенти механіко-технологічного факультету Власенко Олександр (гр. МА-101) та Буленок Ганна (гр. ММА-91), робота яких була нагороджена дипломом ІІІ ступеню.

Наукові керівники – доцент Акимов Олександр Олександрович та завідувач кафедри ОКМ Пилипенко Олег Іванович.

Вітаємо студентів та їх керівників і зичимо подальших наукових досягнень!

24 квітня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка  відбувся успішний захист доцентом кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування і аудиту Сизоненко О.В. міні проекту «Розвиток здатності до працевлаштування студентів» в рамках проекту «Інноваційний університет і лідерство», який було організовано  Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародним благодійним Фондом «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща.

Вітаємо з успішним захистом! Бажаємо плідної реалізації проекту на теренах Чернігівщини!

З міні-проектом можна ознайомитись в презентації.

22 квітня 2015 року в рамках декади Навчально-наукового Інституту Економіки в Чернігівському національному технологічному університеті пройшла лекція к.е.н., доцента кафедри фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ Лук’яшка П.О. приурочена до Дня Землі на тему „Криза сучасної парадигми розвитку людської цивілізації”. Лекція була підготовлена за сприяння ГО „Міжнародний інститут імені князя Острозького”.

Студенти та викладачі ЧНТУ мали можливість прослухати актуальну інформацію та ознайомитися з матеріалами презентації, що торкались найбільш вагомих досягнень розвитку людства та болючих проблем сьогодення.

В рамках декади Навчально-наукового інституту економіки в Чернігівському національному технологічному університеті відбувся другий заключний тур конкурсу бізнес-ідей „Активна молодь – майбутнє України”.

Конкурс проводився в рамках проекту TEMPUS BUSEEG-RU-UA «Набуття професійних та підприємницьких навичок шляхом виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців». Організаторами конкурсу виступила кафедра фінансової діяльності суб’єктів господарювання і державних установ спільно з деканатом фінансово-економічного факультету ННІ економіки ЧНТУ.

Основною метою конкурсу полягала у покращенні компетенцій, необхідних для започаткування та ведення бізнесу, у майбутніх фахівців різного профілю. Всього на конкурс представлено 22 бізнес-ідеї студентів університету, а до участі в другому турі було відібрано 9 найбільш оригінальних і обґрунтованих робіт.

23 квітня 2015 р. відбулося засідання підсекції „Українознавства”. З вітальним словом до учасників конференції звернувся к.і.н., доцент Крук О.І., який відзначив вдалий формат заходу, завдяки якому студенти виступають не в ролі слухачів, а є активними доповідачами та учасниками обговорень.

У роботі підсекції взяли участь студенти I-V курсів. Доповідачі мали змогу продемонструвати свої знання й отримати неоціненний досвід публічних виступів. Під час секційного засідання було заслухано й обговорено більше 20 доповідей, проблематика яких охоплює широке коло й розмаїття наукових інтересів студентів.

23 квітня у ЧНТУ відбулася зустріч студентів та викладачів із відомим українським поетом, лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка, Республіканської премії імені М. Островського, Всеукраїнської премії імені Нечуя-Левицького, Міжнародної української премії імені Г. Сковороди, літературної премії імені М. Коцюбинського, обласної літературної премії імені О. Десняка, головним редактором тижневика «Гарт» Дмитром Івановим. Організатором заходу стала кафедра філософії та соціально-гуманітарних наук.

До уваги науко-педагогічних працівників, аспірантів та студентів! Відділ міжнародного співробітництва повідомляє про вихід чергового випуску дайджесту грантових пропозицій.

21-23 квітня 2015 року у місті Івано-Франківськ на базі юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Правознавства». У змаганнях взяли участь і студентки групи ПР 101 юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ: Поскробка Ірина, Кузьминська Ганна та Самсоненко Людмила.

За результатами командних змагань команда ЧНТУ здобула ІІІ місце. У індивідуальному турі бронзовим призером олімпіади стала Поскробка Ірина, яка виборола ІІІ місце.

28 квітня 2015 року у Чернігівському національному технологічному університеті розпочинає роботу Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі».

Запрошуємо ознайомитись з програмою конференції.

Вже стало доброю традицією проведення напередодні Дня науки Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Юність науки – 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства». Цього року конференція розпочала свою роботу 23 квітня 2015 року у навчально-науковому інституті (ННІ) економіки Чернігівського національного технологічного університету.

Відкрила пленарне засідання директор ННІ економіки, д.е.н., професор Гонта Олена Іванівна, яка привітала учасників і гостей конференції, побажала їм плідної наукової діяльності. Вона оголосила про стратегічні напрями розвитку наукової діяльності студентів, а також зробила наголос на перспективах та можливостях кожного студента отримувати результати від активної участі у транскордонному освітньому просторі.

21 квітня 2015 року на базі Навчально-методичний центру федерації профспілкових організацій Чернігівської області проведено науково-практичний семінар в режимі «круглого столу» на тему: «Стратегічні пріоритети сталого розвитку Чернігівщини: аспекти транскордонної безпеки та активізації підприємницької діяльності».

З вітальним словом виступили:

Чорнорот Петро Григорович — заступник голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області;
Дорожкіна Ірина Василівна
– директор П ”НМЦ” Федерації профспілкових організацій Чернігівської області;
Гонта Олена Іванівна —
директор навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету, професор, доктор економічних наук, позаштатний викладач П ”НМЦ” профспілок.

Українські студенти та аспіранти вищих навчальних закладів можуть претендувати на отримання стипендії для навчання та стажування у ВНЗ Республіки Польща

Відповідно до Угоди про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Міністром національної освіти Республіки Польща польська сторона готова прийняти українських студентів та аспірантів на навчання та стажування до вищих навчальних закладів.

До Дня науки – 2015 Державний фонд фундаментальних досліджень продовжує серію наукових семінарів за пріоритетною тематикою.

13 травня 2015 року о 16-00 відбудеться семінар на тему «Мораль і політика».

Запрошуються вчені, молоді науковці, студенти.

22 квітня в Міському палаці культури відбувся благодійний культурно-мистецький захід пам’яті Андрія Кузьми. В заході взяли участь різні творчі колективи міста, серед яких була і наша випускниця, аспірантка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Христина Штирхун. Кристина виконала дуже енергійну, патріотичну пісню "Cам собі країна" під дефіле чарівних дівчат з Профтехучилища побутового обслуговування.

Загалом атмосфера вечора була дуже теплою, але з великою долею смутку...Музика Андрія торкнулася кожного і дійшла до самого серця. Митці вшанували память Андрія Скрябіна та наголосили: "Поки ми співаємо його пісні, Андрій буде жити. Пам'ятаймо"!

ЦКМР ЧНТУ

23 квітня 2015 року у Чернігівському національному технологічному університеті розпочинає роботу Міжнародна студентська науково-практична конференція «Юність науки – 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

Пленарне засідання:
Час початку роботи: 23 квітня 2015 року, 11.00-12.30.
Місце проведення: читальний зал наукової бібліотеки, ауд. 200, 2-й поверх. Корпус 11, вул. Стрілецька,1

Програма конференції >>

Команда ЧНТУ у складі Євтушенка Віталія, Чередінова Бориса, Піцевича Кирила посіла 1 місце у вправі ПП-3 та 2 місце у вправі МП-6 Чемпіонату України серед студентів в програмі ХІІ літньої Універсіади України з кульової стрільби.

Шахісти ЧНТУ теж відзначились і команда посіла 1 місце в змаганнях з шахів за програмою ХІІ літньої Універсіади України.

Вітаємо переможців та бажаємо успішних виспупів у нових змаганнях!

ОГОЛОШЕННЯ