ua en

У грудні 2015 року за ініціативи доцентів кафедри економічної теорії ЧНТУ Холявко Н.І., Полковниченко С.О., Мекшун Л.М. було проведено флешмоб, присвячений прийдешнім новорічним святам. Учасниками флешмобу виступили студенти факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення, фінансово-економічного факультету, обліково-економічного факультету, факультету життєдіяльності, природокористування і туризму та інженерно-будівельного факультету університету.

Навчально-науковий інститут технологій ЧНТУ безумовно є найбільшим навчальним закладом нашого регіону в галузі підготовки фахівців інженерних напрямів. Він об’єднує три потужні інженерні факультети – електронних та інформаційних технологій, механіко-технологічний та інженерно-будівельний факультети і проводить підготовку за цілою низкою напрямів, що є традиційно популярними серед абітурієнтів нашого ВНЗ.

З 30 листопада по 4 грудня в університеті проходив тиждень навчально-наукового інституту технологій. В програмі заходів цього року окрім традиційних відкритих лекцій та практичних занять, предметних олімпіад, корисних та пізнавальних екскурсій на підприємства Чернігова та Києва, були проведені тематичні Майстер-класи випускових кафедр інституту.

Молодіжний центр праці при Департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА спільно з Корпусом Миру США в Україні за підтримки Чернігівського національного технологічного університету запрошує волонтерів, представників громадських організацій та активну молодь до участі у тренінгу "Ефективне подолання конфліктів в молодіжному середовищі", який відбудеться 18 грудня 2015 року.

Головна мета: конструктивне вирішенню конфліктних ситуацій, адекватне сприйняття конфліктів та способи їх запобігання.

Тренерами проекту є волонтери Корпусу Миру США в Україні

11 грудня 2015 році у Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм пройшов регіональний етап всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України-2015».

Конкурс є чудовою можливістю для активних студентів проявити наукові досягнення, свої таланти та добрі вчинки, зроблені за роки навчання у рідному виші.

Цього року за звання «Кращий студент (комплексна характеристика)» від Чернігівського національного технологічного університету змагалась Марія Гаврик, студентка групи ХТ-141 факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення ННІ управління та адміністрування.

8 грудня у стінах Торгово-Промислової Палати України відбувся урочистий захід з нагоди початку стажування в Німеччині другого покоління стипендіатів «Стипендіальної програми німецької економіки для України».

Зі словами вітання перед студентами та запрошеними гостями виступили: Геннадій Чижиков - голова ТПП України, Мартін Ройтер - координатор Європейського офісу при ТПП України, Штефан Кегебайн - менеджер проекту та Томас Піш - представник посольства Німеччини в Україні. Усі присутні також мали нагоду послухати презентації та враження представників першого покоління стипендіатів, які вже повернулися до дому.

Від Чернігівського національного технологічного університету у 2016 році до провідних підприємтсв Німеччини на стажування поїдуть Роман Грущак (МІ-111) та Яна Іванова (МС-111).

Ще раз вітаємо наших переможців та бажаємо успішного стажування!

Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Боруссія», Коллегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського, запрошують активних студентів з Білорусі, Молдови, України та Російської Федерації (з Калининградської, Новгородської, Ленинградської областей та міста Санкт-Петербург) взяти участь у Програмі Study Tours to Poland (STP).

З 6 по 11 грудня 2015 року International Republican Institute за підтримки уряду Канади організував Poznan Study Trip для найкращих випускників школи політичного лідерства Youth Political Leadership School, де збирались молоді лідери, громадські активісти та політики. Одним з таких учасників стала Сергієнко Юлія, студентка групи ПІ-121 факультету електронних та інформаційних технологій, яка ділиться отриманим досвідом.

Шановні викладачі, співробітники та студенти запрошуємо всіх ознайомитися з буклетом, виготовленим до 55-річчя університету.

Запрошуємо студентів та співробітників ЧНТУ поринути в казкову новорічну атмосферу! Профкоми студентів та викладачів університету організовує подорож до новорічного дива на фабрику ялинкових прикрас та до музею води!

Поїздка відбудеться 26 грудня!

12 грудня 2015 року в рамках Всеукраїнського тижня права на юридичному факультеті Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ було проведено зі студентами та учнями 9-11 класів тематичну зустріч «Калейдоскоп юридичних професій».

Учасники заходу мали змогу познайомитись з історією навчального закладу та юридичним факультетом. В ході зустрічі було продемонстровано відеофільм «Юридичні професії». Учні дізнавались про особливості юридичних професій, спілкуючись з провідними юристами м. Чернігова.

12 грудня 2015 року студенти ННІ права та соціальних технологій ЧНТУ взяли участь у тренінгу з медіаграмотності в межах проекту «Медіакультура у маси або як не потрапити на гачок фейкотворця?» від ГО «Smart Power». Захід довів, що медіаосвіта в Україні має великі перспективи!

10 грудня 2015 року в ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ відбулася зустріч студентів з головним спеціалістом відділу кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівський області Вознюк Марією Володимирівною. Студенти юридичного факультету довідалися про специфіку роботи державного службовця та особливості роботи у сфері трудового права.

В рамках статутної діяльності Чернігівський обласний осередок громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс», а саме: задоволення інтересів бухгалтерського співтовариства у сфері бухгалтерського обліку відносно сучасної методології бухобліку і оподаткування в Україні, представництво в Чернігівській області спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Чернігівській області та за підтримки керівництва Чернігівського національного технологічного університету планує провести чергове

безкоштовне засідання Клубу бухгалтерів для комерційних підприємств 16.12.2015 року (середа), час проведення: з 14.00 до 17.00 (реєстрація з 13.30) у аудиторії 333. “Головний бухгалтер і безпека бізнесу”,

та безкоштовне засідання Клубу бухгалтерів для бюджетних підприємств 18.12.2015 року (п”ятниця), час проведення: з 10.00 до 14.00 (реєстрація з 09.30) у актовому залі : “Особливості оподаткування та нарахування заробітної плати у бюджетній сфері”

11 грудня 2015 року на базі Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету був проведений VІІІ Всеукраїнський правовий VIP-турнір серед юридичних факультетів вищих навчальних закладів України, присвячений Всеукраїнському тижню права.

У турнірі брала участь також команда юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ у складі студентів: Коваленко Аліни (капітан команди), Бабич Дарії, Коржикова Станіслава, Пономаренко Олени та Удовик Яни. За результатами змагань наша команда зайняла ІІІ місце!

Участь у такому заході сприяла розвитку правової культури студентської молоді, вихованню поваги до права в Україні, підвищенню рівня правових знань та вміння застосовувати їх на практиці.

Колектив Чернігівського національного технологічного університету щиро вітає директора ННІ технологій ЧНТУ ЦИБУЛЮ СЕРГІЯ ДМИТРОВИЧА з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук!

Спеціальність: 21.06.01 – екологічна безпека (технічні науки).

Захист відбувся 10 грудня 2015 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.052.05  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Бажаємо невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів!

Наукова бібліотека ЧНТУ пропонує студентам університету прийняти участь в анкетуванні читачів, яке проводиться з метою дослідження якості послуг бібліотеки.

Термін проведення анкетування - з 10 по 30 грудня.

Нам цікава ваша думка, отримана інформація буде використана для покращення якості бібліотечно-інформаційного обслуговування.

Заповнити електронну форму анкети можна за посиланням «Анкета дослідження якості послуг Наукової бібліотеки ЧНТУ»

Запрошуємо до співпраці!

9 грудня 2015 року в рамках Всеукраїнського тижня права на юридичному факультеті Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ за ініціативи кафедри трудового права та права соціального забезпечення спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернігівській області та Управлінням Пенсійного фонду України в м. Чернігові було проведено науково-практичний семінар «Сучасний стан та перспективи реформування пенсійної системи України».

З 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція “16 днів проти насильства”, в рамках якої громадськими організаціями, місцевими структурними підрозділами у справах сім’ї та молоді, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Міжнародна акція “16 днів проти насильства” ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

8 грудня 2015 року для студентів та аспірантів ЧНТУ випала нагода поспілкуватися з «носіями мови» - волонтери Корпусу Миру США провели в ЧНТУ англійський розмовний клуб на тему лідерства.  Захід відбувся в рамках співробітництва ЧНТУ з Молодіжним Центром праці.

ЧНТУ висловлює подяку волонтерам Корпусу Миру за ініціативу в проведенні клубу, Молодіжному Центру праці в особі директора Сімонової І.Ю., завідувачу кафедри іноземних мов професійного спрямування Литвин С.В. та доценту кафедри соціальної роботи Ревко А.М. за організацію заходу, а також усім учасникам за плідну роботу.

«Інститут Масдар» (ІМ) пропонує навчання на магістерських програмах з природничих наук, інжинірингу, космічних систем та технологій, а також на міждисциплінарних програмах в аспірантурі.

Обрані талановиті студенти матимуть змогу отримувати грант, який передбачає повне покриття коштів на навчання, щомісячну стипендію, проживання у гуртожитку, медичне страхування, персональний ноутбук, підручники, щорічне покриття витрат на подорож додому та компенсацію видатків на складання іспитів GRE, TOEFL/IELTS.

Випускники ІМ, окрім диплому університету, отримують сертифікат про проходження навчального курсу, підписаний ІМ та Массачусетським технологічним інститутом (Massachusetts Institute of Technology), який підтверджує, що їхній диплом відповідає стандартам.

Торгово-промислова палата України запрошує стати частиною масштабної події, яка може стати початком вашого власного бізнесу або кардинально змінити його.

Антикризовий стратег і автор бестселерів Джон Вон ЕЙКЕН, за підтримки компанії KPMG та Торгово-промислової палати України організовує унікальний проект з пошуку талановитих підприємців та їх проектів під назвою:«Україна шукає СТАРТАПИ».

Для учасників буде проведений професійний дводенний семінар- тренінг від Джона Вон Ейкена, а також зустрічі з міжнародними інвесторами зі всього світу, які готові профінансувати найкращі проекти, що пройдуть конкурсний відбір, на суму до 2-х мільйонів гривень.

ОГОЛОШЕННЯ