ua en

Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти і науки Литовської Республіки та Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів на період 2016-2017 років.

Конкурс є відкритим для будь-яких науково-дослідних груп вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ обох країн.

26-27 березня в Подільському державному аграрно-технічному університеті пройшов заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму „Економіка сільського господарства та АПК”.

На конкурс було надіслано 87 студентських наукових робіт з 49 вищих навчальних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації.

Також у конкурсі приймала участь студентка нашого університету обліково-економічного факультету Росохач Олена (гр. БО-131), яка була запрошена на підсумкову науково-практичну конференцію для захисту своєї роботи.

На підсумковій науково-практичній конференції виступили 37 студентів з 26 вищих навчальних закладів України. Робота нашої студентки галузевою конкурсною комісією була визнана однією з кращих і нагороджена дипломом ІІ ступеню.

Щиро вітаємо переможницю і її керівника Полковниченко Світлану Олександрівну, доцента кафедри економічної теорії, і бажаємо підкорення нових вершин у науковій сфері!

Деталі – в інформаційному листі. У разі зацікавлення звертайтеся до міжнародного відділу.

Перші учасниці стажування в Іспанії, студентки спеціальності «Туризм», Тетяна Черномаз та Вікторія Стукало діляться досвідом та незабутнім враженнями після повернення з сонячної країни.

21 і 28 березня 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті було проведено пробне ЗНО з української мови і літератури, англійської мови, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

Власні результати учасники пробного ЗНО мають можливість визначити самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного ЗНО після завершення тестування кожен учасник отримує інформацію з правильними відповідями. Результат учасника за виконання тестових завдань визначається за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання.

Під час проведення пробного тестування учасники ЗНО проявили високу активність і намагалися дотримуватися всіх належних процедур і правил поведінки на пункті тестування.

Відповідно до вимог діючого законодавства (Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 30.07.2012  № 390) Адміністрація Чернігівського національного технологічного університету інформує про намір коригування тарифів на теплову енергію та централізоване гаряче водопостачання споживачам від підрозділу університету «Котельня» в квітні 2015 року на планованому рівні:

  • опалення - 2199,65 грн /Гкал,
  • ЦГВП – 105,22 грн/Гкал

25-26 березня 2015 року в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана відбулась підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Світове господарство і міжнародні економічні відносини». Наш ВУЗ представляли студентки фінансово-економічного факультету групи ФК-122 Бригунець Олена та Севрюк Ольга, робота яких була високо оцінена конкурсною комісією і відзначена дипломом ІІІ ступеню.

Науковий керівник - доцент кафедри економічної теорії Полковниченко Світлана Олександрівна.

Щиро вітаємо студенток і їх керівника з отриманим високим результатом і бажаємо подальших успіхів!

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники! Відкрито прийом документів для участі у щорічних програмах імені Фулбрайта.

Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

7 квітня стартує олімпіада «Кількісні методи в економіці» KSE Brainchamp

«Київська Школа Економіки»(KSE) і «Київстар» запрошують бажаючих взяти участь в студентській олімпіаді «Кількісні методи в економіці» KSE BrainChamp! На учасників чекають цінні призи та можливісті здобуття кращої економічної освіти в Україні!

Команда ЧНТУ зайняла І місце в змаганнях з шахів за програмою ХІІ Універсіади області студентів ВНЗ.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!

25 березня на сцені Міського палацу культури відбулося наймасштабніше свято талантів та краси – шоу-конкурс «Зіркова пара ЧНТУ», участь в якому брали 8 творчих студентських дуетів з усіх навчально-наукових інститутів університету.

Конкурсна частина із 4 етапів. Після феєричного виходу на сцену та знайомством з журі кожна зіркова пара представила на розсуд глядачів свою відео-візитівку. Запальними танцями, влучними жартами та чудовими піснями порадували усіх присутніх конкурсанти у другому конкурсі «Сузір’я талантів». Під час конкурсу «Імпровізація» учасники демонстрували свою ерудицію та кмітливість. А на завершення, зіркові дуети подарували глядачам можливість поринути у незабутню атмосферу темпераментної Іспанії в танцювальному конкурсі «Останній поєдинок».

Команда ЧНТУ зайняла ІІ місце в змаганнях з баскетболу за програмою ХІІ Універсіади області студентів ВНЗ.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових перемог!

Уряд Словацької Республіки оголошує про початок подання заявок на здобуття стипендії в 2015/2016 академічному році у вищих навчальних закладах Словацької Республіки.

Останній термін подання заявок 28 травня 2015 року.

27 березня о 14.00 відбудеться семінар з питань академічної мобільності в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+.

Хто може взяти участь? Студенти-бакалаври (4-ий курс) і магістри вищих навчальних закладів України запрошуються для участі в семінарі.

Семінар організовано за ініціативи Інформаційного центру Європейського Союзу Національного авіаційного університету (НАУ).

Шановні студенти!

Навчально-науковий інститут економіки ЧНТУ запрошує Вас до участі у V Міжнародній студентській науково-практичній конференції "Юність науки - 2015: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства", яка відбудеться 22-23 квітня 2015 року.

За підсумками роботи секційних засідань конференції будуть надруковані збірники тез.

31 березня (вівторок) об 11.00 В читальному залі бібліотеки (І корпус університету) відбудеться зустріч з нумерологом, психоаналітиком Тамарою Щепкіною "Як розпізнати людину?"

Запрошуються всі бажаючі. Довідки за тел. 3-03-30, 166.

17 березня 2015 р. в Чернігівському національному технологічному університеті відбулася Міжвузівська конференція молодих учених, аспірантів та студентів „Постать Тараса Шевченка у світовому й національному культурологічному контексті”, присвячена 201-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Участь у конференції взяли понад 40 молодих науковців, які представляли різні навчальні заклади Чернігова.

Організаторами конференції стали кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін та кафедра гуманітарних дисциплін, викладачі яких доклали чимало зусиль для проведення заходу такого рівня.

19-20 березня 2015 року у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відбувся заключний тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних та гуманітарних наук, “Історичні науки”, в якому брав участь студент І курсу юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій Конопля Ярослав (гр. ПР 144).

Тема наукового дослідження: “Історія роду Розумовських: минуле і сучасність” (науковий керівник – к. пед. н., доцент кафедри гуманітарних дисциплін І.Г. Карпова).

Конопля Ярослав нагороджений дипломом ІІІ ступеню.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових досягнень!

«Аналіз політики для демократії» (policy-analysis.org) – це спеціалізований Інтернет ресурс, який має на меті сприяти поширенню в Україні знань, вмінь та поширення досвіду аналізу державної політики.

ОГОЛОШЕННЯ