ua en

Автошкола підготовки водіїв категорії «В» та «С» у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ працює з 2000 року.

В автошколі працюють висококваліфіковані викладачі теоретичного курсу та досвідчені майстри виробничого навчання з водіння автомобіля з великим досвідом роботи.

Навчання передбачає теоретичну та практичну підготовку слухачів.

Правила дорожнього руху, теорію водіння автомобіля викладають у спеціально обладнаних аудиторіях з використанням сучасних мультимедійних систем.

Досвідчений майстер з водіння не просто дає розуміння, що таке водіння автомобіля, а й за короткий час дає можливість слухачам курсу відчути себе на дорозі впевнено та самостійно.

11 березня Чернігівським національним технологічним університетом буде проводитись благодійна Масляна 2016.

Запрошуємо доучасті команди від факультетів та структурних підрозділів.

20 лютого в світі відзначають День соціальної справедливості. З цієї нагоди викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Євдокименко Р.І. разом із студентами ІІ курсу факультету соціальної роботи провела наступні заходи:

  1. оформили тематичний стенд
  2. провели диспут на тему: "Соціальна справедливість: міф чи реальність"?
  3. конкурс ессе на тему: "Соціальна справедливість в моєму житті"

В рамках року англійської мови в Україні ЧНТУ проводить низку заходів до яких приєднуються студенти та викладачі. 17 лютого обліково-економічним факультетом було проведено семінар з питань гармонізації технічних стандартів торгівлі до вимог ЄС (доповідач к.е.н., доцент кафедри теоертичної та прикладної економіки Зосименко Т.І.)За результатами доповіді відбулось обговорення та жвава дискусія.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково–практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ», яка відбудеться 26 - 29 квітня 2016 року в м. Чернігові на базі Чернігівського національного технологічного університету.

Первомайський політехнічний інститут Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова запрошує взяти участь у міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Молодь, освіта, наука 2016».

Участь у конференції - безкоштовна, будуть видані збірники тез.

У Чернігівському національному технологічному університеті 10 лютого 2016 р. проходив І етап олімпіади з навчальної дисципліни «Статистика».

Переможницею стала студентка обліково-економічного факультету Шевченко Тетяна (академ. група ОА-131). Студентки Сорока Вікторія (ОА-122) та Атрощенко Анастасія (ОА-131) в індивідуальному заліку зайняли, відповідно, ІІ та ІІІ місця.

Організаційний комітет І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади вітає переможців, бажає їм наполегливості та творчої наснаги у подальшій підготовці, щоб гідно й успішно представити Чернігівський національний технологічний університет 29-31 березня 2016 р. у ІІ турі. А усім іншим учасникам І етапу олімпіади висловлює подяку за активну життєву позицію й участь у навчально-науковому процесі університету.

16 лютого 2016 року був проведений семінар – тренінг «Гендерний аудит» за участю представників Всеукраїнської мережі осередків гендерної освіти ВНЗ, викладачів та студентського активу ЧНТУ, представників громадських організацій та інших навчальних закладів м. Чернігова.

Координаторки мережі Юлія Савельєва та Ніна Світайло ознайомили присутніх з діяльністю Всеукраїнської мережі ОГО ВНЗ, яка здійснюється за підтримки Представництва фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, поділилися досвідом впровадження проектів, пояснили методику проведення гендерного аудиту у вищому навчальному закладі.

15 лютого в Чернігівському національному технологічному університеті відбулося урочисте відкриття весняного семестру професійної перепідготовки військовослужбовців та членів їх сімей в рамках проекту «Україна-Норвегія».

Основну проекту складає професійна перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України та сприяння учасникам проекту у правовій та соціальній адаптації до умов громадянського суспільства.

Вітаємо слухачів професійної перепідготовки із початком весняного семестру і бажаємо творчої наснаги та успіхів у навчанні.

9 лютого 2016 року кафедрою економічної теорії Навчально-наукового інституту економіки Чернігівського національного технологічного університету було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

Студенти різних спеціальностей університету виявили бажання взяти участь в олімпіаді. Учасникам було запропоновано комплексні завдання трьох рівнів складності: тести та задачі з економічної теорії, розроблені науково-педагогічними працівниками кафедри економічної теорії ЧНТУ.

Шановні колеги!

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда оголосила відкритий конкурс на здобуття стипендій для навчання в Республіці Польща у 2016/2017 навчальному році.

Програма адресована громадянам України, Білорусі, Росії, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Молдови, Казахстану та Киргизтану. На новий навчальний рік заплановано обрати 45 найкращих кандидатів, готових використати здобуті в Польщі знання і навички для розвитку своїх країн.

18 лютого 2016 року о 18 годині Факультет проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення, Факультет соціальної роботи і Юридичний факультет Чернігівського національного технологічного університету проводять вебінар «ТВОЯ ОСВІТА-2016»

Запрошуємо учнів 9-11 класів, професійних ліцеїв, коледжів та всіх бажаючих поспілкуватися он-лайн з представниками випускових кафедр за спеціальностями:
Правознавство, Соціальна робота, Менеджмент, Товарознавство і торговельне підприємництво, Харчові технології та інженерія.

9 лютого 2016 року викладачами кафедри іноземних мов професійного спрямування ЧНТУ було започатковано традицію проведення заходів щодо популяризації спілкування англійською мовою у рамках Дня спілкування англійською мовою (English Speaking Day), що відбувається у Чернігівському національному технологічному університеті щовівторка.

У цей день викладачі та студенти ЧНТУ з задоволенням спілкувалися англійською мовою та насолоджувалися англомовними піснями, які лунали на перервах завдяки зусиллям студради університету.

Фундація польської науки (the Foundation for Polish Science) - польська неприбуткова, неурядова організація, основна місія якої підтримка наукових досліджень (офіційний сайт: www.fnp.org.pl/en/o_fundacji/mission-and-statute/), запрошує провідних вчених, дослідників України взяти участь в відкритих Фундацією польської науки нових конкурсах в 2016 році за програмами TEAM та TEAM-TECH. З докладною інформацією по цьому проекту можна ознайомиться за посиланням: www.fnp.org.pl/en/rozpoczelismy/

У рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців було оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2016/2017 академічному році.

Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Шановні колеги!

Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (Consortium for Enhancement of Ukrainian Management Education — CEUME) разом з партнерами та за підтримки Уряду Великої Британії реалізує навчальну програму у рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення» - Досвід впровадження освітніх інновацій, стратегія українських ВНЗ в Європейському просторі вищої освіти"

Регіональний фокус: Підконтрольні Україні частини Донецької і Луганської областей, а також з інших регіонів, де функціонують евакуйовані з Донецької і Луганської областей вищі навчальні заклади. 

Орієнтовані дати стажування: 5 березня 2016 р. - 11 березня 2016 р.

Місце проведення: Львівська область

Запрошуємо студентів старших курсів економічних та юридичних спеціальностей, а також молодих спеціалістів прийняти участь у програмі стажування за наступними вакансіями:

  • Стажер, Група міжнародного оподаткування
  • Стажер, Група трансфертнго ціноутворення
  • Cтажер, Група супроводження корпоративних угод і реструктуризації
  • Стажер, Відділ інвестицій і ринків капіталу

8 лютого 2016 року в стінах ЧНТУ відбулося офіційне підписання Меморандуму про співпрацю між Чернігівським національним технологічним університетом та Державним концерном "Укроборонпром". Співпраця в рамках угоди передбачає проведення спільних робіт для підприємств Державного концерну "Укроборонпром".

5 лютого 2016 року Чернігівський національний технологічний університет підписав договір з Міжнародним фондом соціальної адаптації (МФСА) про залучення університету до проекту «Україна-Норвегія».

Метою проекту є зменшення впливу негативних соціальних наслідків економічних реформ та реформ оборонного сектору України для звільнених у запас військовослужбовців, учасників АТО і членів їх сімей та сприяння розвитку співпраці між двома країнами.

З 15 лютого 2016 року по 15 квітня 2016 року Міністерство освіти і науки України та Академія наук Республіки Молдова оголошують конкурс спільних українсько-молдовських науково-дослідних проектів на період 2017-2018 років.

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

У період з 1 по 3 лютого 2016 року Чернігівський національний технологічний університет відвідала делегація Віденського університету економіки і бізнесу (Австрія) у складі професора Ріхарда Фортмюллера, Шарлотти Канн та Юлії Штромайєр.

ОГОЛОШЕННЯ