ua en

«Аналіз політики для демократії» (policy-analysis.org) – це спеціалізований Інтернет ресурс, який має на меті сприяти поширенню в Україні знань, вмінь та поширення досвіду аналізу державної політики.

У суботу на базі Чернігівського національного технологічного університету було проведено перше пробне  ЗНО , під час якого абітурієнти мали можливість пройти пробне тестування з української мови і літератури.

Пробне тестування є добровільним, його мали можливість пройти одинадцятикласники та випускники шкіл минулих років, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів . Головна мета пробного ЗНО – це можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього тестування 2015 року. Зміст сертифікаційних робіт з української мови і літератури базового та поглибленого рівнів визначено на основі  програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Щовесни, коли тануть сніги
і на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо пам'ять Шевченка!

Саме під таким девізом пройшли Шевченківські дні (11-20 березня 2015 року), проведені кафедрою гуманітарних дисциплін ННІ права і соціальних технологій. Заходи, що проводилися, були різноманітними та різноплановими, Шевченківські читання, літературно-мистецький захід “Любіть Україну!”, виставка творчих робіт “Шевченкіана у творчості студентів”, міська студентська конференція та багато іншого, не менш цікавого.

20 березня Україна підписала угоду з Європейським Союзом про участь в рамковій програмі ЄС з наукових досліджень та інновацій "Горизонт 2020". Набуття Україною статусу асоційованого члена у цій програмі було одним із завдань, які стояли перед Міністерством освіти і науки на 2015 рік.

Згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та КНР, а також зважаючи на наміри розширити співробітництво в галузі освіти, у 2015/2016 рр. китайська сторона продовжує виділяти Україні квоту стипендій Уряду КНР на 2015/2016 рр.

Фактична кількість нових стипендій на 2015-2016 навчальний рік: 57 повних стипендій;

Прийом студентів на навчання на рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Згідно з положеннями Угоди МОН має подати пакет документів кандидатів на навчання в китайських ВНЗ Міністерству освіти КНР до 30 березня 2015 року. Відповідно МОН України збиратиме аплікаційні документів заявників.

20 березня у Чернігівському національному технологічному університеті серед студентів провели інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?".

У заході прийняли участь 7 команд. Інтелектуальний «батл» тривав більше двох годин. Гра складалась із двох турів по 15 запитань за темою «Студентство».< /p>

До вашої уваги такі гранти на навчання в Боннській вищій школі економіки (BGSE), ESB Business School (Школа бізнесу) та Campus in El Gouna, на базі Берлінського технічного університету у 2015 році.

Пропонуються стипендії таких видів:

  • стипендії на навчання (рівні бакалавра, магістра та докторанта, ступеневі та програми обміну);
  • стипендії для літніх та зимових шкіл;
  • мобільні гранти для дослідників та академічного персоналу.

Шановні викладачі, студенти , співробітники!

Наукова бібліотека ЧНТУ запрошує всіх бажаючих взяти участь у безстроковій благодійній акції "Залиши про себе згадку в стінах рідного університету.

Ви можете стати продовжувачем традицій благодійності, подарувавши бібліотеці літературу, яка була потрібна вам в навчанні, або нову літературу з різних галузей знань. Ваша участь в акції дає можливість продовжити життя книгам (в будь-якому форматі), що стануть корисними для наступного покоління студентів. Сподіваємося на співпрацю та чекаємо на ваші дарунки в відділах наукової бібліотеки кожного корпусу нашого університету!

Перебіг акції та персональна подяка учасникам висвітлюватиметься на сайті «Наукова бібліотека ЧНТУ» та на сторінці ВКонтакте ( «Наукова-Бібліотека ЧНТУ»).

Благодійна виставка фоторобіт працівників та студентів ЧНТУ, яка проходить у фойє 1 корпусу, наразі зібрала 1021 грн. для лікування бійців АТО, які знаходяться в протиопіковому центрі.

Збір коштів триває.

12-14 березня у м. Київ відбулася Шоста міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015». Чернігівський національний технологічний університет традиційно приймає участь у цьому заході з метою представити майбутнім абітурієнтам повну інформації щодо вищого навчального закладу, напрямів та спеціальностей підготовки, можливостей працевлаштування.

23-24 квітня 2015 року на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбудеться Міжнародний форум студентів, аспірантів і молодих учених.

До участі у Міжнародному форумі запрошуються студенти старших курсів, аспіранти і молоді учені, які отримали значні наукові результати в період 2012-2014 рр.

20 березня 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбудеться інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»
15:00 - Реєстрація команд
15:30 – Початок гри.
Місце проведення: ауд. 426 головного корпусу ЧНТУ (вул. Шевченка, 95).

Не віддаваймо Шевченка минулому,
бо він є провідником у майбутнє
Іван Дзюба

У рамках творчого проекту «Завжди сучасний Шевченко: інтерпретація з перспективи сьогодення» з нагоди відзначення 201 річниці від Дня народження Т.Шевченка кафедра суспільних дисциплін та українознавства підготувала і провела літературно-мистецьке свято, метою якого є вшанування пам’яті поета, художника, мислителя, пророка Тараса Шевченка, популяризація його творчої спадщини, яка завжди буде актуальною.

Великий пророк витворив свою програму порятунку нації, що презентована в поезіях «Кобзаря», який і нині є рупором національного відродження, адже пробуджує національну пам’ять і свідомість українців.

Повідомляємо, що продовжено термін прийому робіт на здобуття Премій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науко-технічних розробок до 25 березня 2015 р.

Перелік документів, що подаються – в прикріпленому файлі.

Шановні студенти, до вашої уваги магістерські програми з економіки, міжнародного бізнесу, енергетики, міського розвитку та гідротехніки які чекають на українських заявників.

Шановні науковці! З метою стимулювання наукової діяльності молодих науковців та ефективного використання наукового потенціалу установ Державний Фонд Фундаментальних досліджень оголошує конкурси наукових проектів.

Чернігівська обласна телерадіокомпанія до Дня землевпорядника презентувала відеосюжет про інженерно – будівельний факультет ЧНТУ. Як відомо, підготовка першокласних фахівців у повній мірі залежить від низки факторів, які яскраво були висвітлені у відео, а саме:

  • Спеціалізовані лабораторії
  • Сучасні прилади та технології
  • Комп’ютерне обладнання
  • Власний навчально - геодезичний полігон

До уваги всіх зацікавлених участю в міжнародній діяльності!

Міжнародний відділ пропонує ознайомитися з підбіркою літніх шкіл, форумів, конкурсів та конференцій.

ОГОЛОШЕННЯ