ua en

23.11.2015- 02.12.2015 планується проведення декади ННІ Управління та адміністрування. Запрошуємо всіх бажаючих!

До вашої уваги План заходів декади ННІ Управління та адміністрування 23.11.2015- 02.12.2015

Минулого тижня Чернігівський національний технологічний університет долучився до найбільшої міжнародної технологічної організації – IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers). Можливість безкоштовної реєстрації для 55 кращих аспірантів та студентів ЧНТУ була надана представництвом IEEE в Україні – IEEE Ukraine Section, що стало приємним подарунком до 55-річного ювілею Чернігівського національного технологічного університету. Співпрацюючи зі світовими лідерами з галузі науки і технологій, ЧНТУ підтверджує свій високий статус освітньо-технологічного лідера Чернігівської області.

17 листопада з нагоди Міжнародного дня студента вітали всю студентську родину Чернігівського національного технологічного університету.

Ректор університету Сергій Миколайович Шкарлет, а також Народний депутат України Владислав Анатолійович Атрошенко привітали всіх студентів зі святом і побажали натхнення та мудрості в цей нелегкий для країни час.

Для привітання та оголошення переможців конкурсу «Кращий студент - 2015» були запрошен і випускники нашого університету та відомі особистості.

Міжнародний інформаційний центр надає можливість студентам та випускникам пройти стажування на підприємствах Європи, Америки, Австралії.

Основними вимогами для участі в програмі є базові знання іноземної мови (англійська, німецька), бажання та можливість проходити стажування за кордоном.

Міністерство освіти і науки інформує, що з листопада 2015 року започаткована міжнародна програма для аспірантів та наукових дослідників з України, які бажають пройти тримісячні курси в спеціалізованих ВНЗ Румунії з різних дисциплін на 2015/2016 навчальний рік.

Навчання та розподіл відповідних стипендій відбувається під керівництвом Університетського агентства Міжнародної організації Франкофонії.

Шановні студенти, магістранти, аспіранти та всі охочі до філософії!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міждисциплінарного семінару «Філософсько-методологічні проблеми інженерно-технічної освіти в контексті євроінтеграції», присвяченого Всесвітньому дню філософії.

Мета семінару: обговорення стану і перспектив розвою якості технічної та гуманітарної галузей знання у вищих навчальних закладах України в умовах інтеграції в європейський науково-освітній простір.

17.11.2015 року в Міжнародний день студентів відбулася зустріч шеф-редактора РГ «Все про бухгалтерський облік» СТЕПОВОГО Олександра Георгійовича зі студентами спеціальності «Облік і аудит» обліково-економічного факультету ННІ економіки Чернігівського національного технологічного університету!

Шеф-редактор газети Степовий Олександр Георгійович та менеджер зі зв'язків з громадськістю Наумець Наталія Олександрівна вручили грамоти за сумлінне навчання, активну життєву позицію та цілеспрямованість студентам спеціальності (напряму підготовки) «Облік і аудит», які досягли успіхів у навчальній та науковій роботі, брали активну участь у студентських науково-практичних конференціях, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і олімпіадах з бухгалтерського обліку, оподаткування, аудиту, статистики, страхової справи.

12 та 13 листопада 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті був проведений Ярмарок вакансій «Осінь-2015».

Учасниками Ярмарку були представники підприємств різних напрямів діяльності, серед яких: ПрАТ Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», ТОВ «Український кардан», ПрАТ «Чернігівський механічний завод», Датаскоуп системз лтд. (Datascope Systems Ltd.), Приватне багатопрофільне підприємство "ВИМАЛ", ТОВ «Чернігівські Інсталяційні системи», Перша міжнародна рекрутингова компанія ІСТ-ВЕСТ, ПАТ «Полікомбанк», КК «Вердикт», Чернігівський міський центр зайнятості, ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД» Мережа супермаркетів «Сільпо», Чернігівська філія СГ «ТАС», Чернігівське відділення ПАТ «САН ІнБев Україна», ТОВ “Еколл”, Компанія «Soft Industry , ТОВ «КОМПАНІЯ ВІВАТ», ТОВ «М.Б.А. Фінанси», ПАТ МЕГАБАНК, ПАТ «Альфа-Банк», Молодіжний центр праці при Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області, ТОВ «Чернігівський ковальський завод», Компанія «Astound Commerce», ТОВ «Костал Україна».

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) – це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки.

Учасники програми навчатимуться протягом одного семестру без отримання ступеня в Сполучених Штатах за будь-якими спеціальностями. Окрім того, вони зобов'язані пропрацювати не менш 20 годин у якості волонтерів.

З нагоди Міжнародного дня студента щиро вітаємо вас з професійним святом!

Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Від вашої небайдужої громадянської позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента.

Бажаємо вам успіхів у навчанні, творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років.

Щастя, злагоди й миру, дорогі студенти!

Адміністрація університету

Час проведення: 20 листопада 2015 року об 11:00.

Місце проведення: Чернігівський національний технологічний університет
за адресою: вул. Шевченка 95, корпусу № 1, аудиторія 224.

Мета – створити майданчик для діалогу молоді, представників освіти і наукових кіл, влади, громадських організацій навколо проблем розвитку політичної свідомості та соціалізації сучасної молоді, її політичної участі та громадської активності; постановка проблемних питань в ході дискусії і пошуки продуктивних шляхів їх вирішення.

Протягом жовтня в рамках реалізації проекту «Чернігів віртуальний» ми збирали ідеї від творчої молоді для участі у конкурсі на кращий сценарій відеороликів за напрямами: «Чернігів-історичний», «Чернігів-туристичний», «Чернігів-молодіжний». Організаторами проекту є ГО «Чернігів європейський», партнерами виступають Чернігівській національний технологічний університет, Управління культури Чернігівської міської ради. Фінансова підтримка проекту – Британська Рада.

Хочемо повідомити, що прийом сценаріїв на конкурс закінчено. Дуже дякуємо всім, хто прийняв участь!!! Ваші ідеї - дуже оригінальні, іноді - несподівані, та однозначно цікаві та вражаючі.

Відбулося фінальне засідання конкурсної комісії. Обговорювали конкурсні сценарії, обирали найкращі. Виявилося, що думки всіх членів конкурсної комісії збігаються, і тепер ми можемо впевнено заявити: МАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ. І це - ОЛЕКСАНДР КОВАЛЬ!!!

З метою поліпшення інформаційного забезпечення роботи органів студентського самоврядування ЧНТУ в листопаді 2015 року був проведений конкурс на кращий стенд студентської ради факультету.

Найбільш високу оцінку журі отримали стенди студентських рад фінансово-економічного, інженерно-будівельного факультету та факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення.

Однією із найважливіших подій у плеяді заходів із нагоди святкування Дня української писемності та мови в Чернігівському національному технологічному університеті стала IV Міжвузівська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих науковців „Українська мова: історія, сучасний стан, перспективи розвитку”.

Активну участь у роботі конференції взяли студенти та аспіранти Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, курсанти юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України, яких об'єднувало спільне розуміння, що рідна мова – це не просто засіб комунікації і не тільки знаряддя формування думок, а значно більше – духовний скарб нації. Тому теми доповідей, які виголошувалися на секційному засіданні, були змістовними, цікавими і сприяли жвавому обговоренню.

10 листопада кафедра філософії та соціально-гуманітарних дисциплін разом зі студентами провела цікавий захід, присвячений Дню української писемності й мови "До рідного слова торкаюсь душею".

Щиро, невимушено звучали слова : «і як боляче усвідомлювати, що ми, живучи на своїй, Богом нам даній землі, у час, коли постала, як благословення Боже, вимріяна Шевченком незалежна Україна, у час, коли ми маємо здійснювати мрію Кобзаря — об’єднатися в одну велику сім’ю, ім’я якій — українська нація, усе ще зрікаємося мови наших пращурів, а значить, і свого національного коріння» .

Кафедра вищої та прикладної математики обліково – економічного факультету відзначають, що в олімпіаді для першокурсників з нагоди 55-річчя ЧНТУ взяло участь понад 90 студентів, які навчаються на 7-ми факультетах навчально-наукових інститутів технологій, економіки, управління та адміністрування.

Високий рівень знань показали студенти Вертійко А. (обліково- економічний ф-т), Козловська С. (фінансово-економічний ф-т), Кулинич Д. (ф-т проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення), Храмушин Ф. (ф-т життєдіяльності, природокористування і туризму).

Цілком прогнозовано, що дві третини учасників представляли інститут технологій, а переможець визначився серед потужного загалу ФЕІТ-у. Ним став Марцевий Ю. (гр. КІ-151). На другому місці – Фокін К. (гр. ПІ-151), а третє і четверте місця поділили Прибитько М. та Нехорошков Д. (гр. КІ-151).

Вітаємо переможців та всіх учасників олімпіади!

Кафедра ВПМ

11 листопада 2015 року Університет зустрічав пані Інну Ахтирську, що представляє відділ міжнародного співробітництва Лодзького технічного університету в Польщі.

Візит був насиченим та результативним. Пані Інну зустрічав міжнародний відділ ЧНТУ. Колеги обговорили можливості співпраці за напрямком мобільності студентів та науково-педагогічних працівників, а також сучасні пріоритети проектної діяльності.

11 листопада 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті було проведено конференцію за підсумками конкурсу «20 років аграрній реформі в Україні: досягнення та проблеми», організаторами якої були Інститут стратегічних оцінок при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» та ЧНТУ.

Серед учасників конференції були присутніми: Гайдуцький Павло Іванович,  директор Інституту стратегічних оцінок та Мельничук Валентин Васильович, заст. голови Чернігівської обласної ради. З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор університету Шкарлет Сергій Миколайович, який відмітив значимість аграрної реформи Л.Д. Кучми для розвитку сільського господарства країни.

Компанія Chemical Abstracts Service (CAS), що займається збором інформації з галузі хімії та суміжних дисциплін (біохімія, органічна, неорганічна, фізична хімія і тд.), пропонує випробувати пошукову систему SciFinder .

Опція також включає в себе доступ до PatentPakTM – нової запатентованої технології, яка доступна в якості доповнення до SciFinder. PatentPak дає користувачам миттєвий доступ до важкодоступних матеріалів з хімії в повнотекстовому варіанті безпосередньо в SciFinder.

ОГОЛОШЕННЯ