ua en

Вітаємо професора кафедри менеджменту ТКАЛЕНКО Наталію Валеріївну з успішним захистом докторської дисертації!

Бажаємо нових успіхів та натхненної праці!

Ректорат

Київська школа економіки спільно з Майкрософт-Україна запрошує викладачів українських вищих навчальних закладів на семінар «Вдосконалення викладацької майстерності: ІТ інновації», який відбудеться 5 червня з 10 до 17 години.

13 червня відбудеться студентська конференція TEDxKNEU. Цю подію варто внести у свій календар, якщо ви: цінуєте новий досвід та ідеї, прагнете постійно покращувати своє життя, є агентом позитивних змін на будь-якому рівні, любите проводити з користю свій час і розширювати коло знайомств.

Компанія GrowthUP проводить стажування для того, щоб поповнити команду людьми, компетенції яких знаходяться в сфері:

  • аналітична робота (пошук та систематизація інформації, аналіз інформації, виявлення трендів)
  • комунікаційна робота (розвиток Нетворку компанії, збір відвідувачів на заходи, пошук інвеcторів, формування груп за інтересами, маркетингові активності)
  • робота з контентом (переклади, написання статей, постів, SMM)
  • робота в рамках короткотермінових проектів.

Міждисциплінарна німецько-польсько- українська літня академія дає молодим вченим можливість представити свої актуальні наукові проекти в міждисциплінарному оточенні та обговорити аспекти історії і сьогодення Польщі, Німеччини, України та міждержавних відносин в європейському контексті. Вони будуть супроводжуватися трьома науковими фахівцями Німецького інституту Польщі. Доповнять програму семінари, доповіді та культурні заходи; також надається можливість роботи в бібліотеці та архіві Німецького інституту Польщі. Метою заходу є об’єднання молодих вчених з трьох країн за допомогою нетрадиційних підходів та прагнення викликати інтерес щодо комплексу німецько-польсько-українських відносини.

Долучайтеся до ініціативи Міністерства освіти і науки! Допоможіть своїй рідній школі, рідному місту чи селу!

Мета проекту «Літні мовні табори» – підвищити рівень володіння англійською мовою серед учнів усіх шкіл країни, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов в Україні, привернути увагу суспільства до цієї теми.

Пропонується трансформувати оздоровчі табори, в яких учні перебувають після закінчення навчального року, на літні школи вивчення англійської мови. Проведення дво- або тритижневої літньої школи передбачається на базі загальноосвітніх навчальних закладів протягом червня.

Уряд Сирійської Арабської Республіки надає громадянам України гранти на навчання:
-  5 грантів для отримання ступеню бакалавра з будь-якої спеціальності;
-   2 гранти для навчання в магістратурі чи аспірантурі.           

Студенти вищих навчальних закладів України запрошуються до міжнародної літньої школи «Солідарність за мир – 2015», яка відбудеться у м. Краків/Добчице (Республіка Польща) у період з 28 червня по 7 липня 2015 року.

14-16 травня на базі Тернопільського національного економічного університету пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота», в якому взяли участь студенти з Києва, Умані, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Кам’янця-Подільського, Львова, Херсону, Хмельницького, а також студентка нашого університету, факультету соціальної роботи, Носач Тетяна.

Учасники писали індивідуальні письмові роботи з теоретичних аспектів соціальної роботи та виконували практичні завдання.

У ході виконання конкурсних завдань НОСАЧ ТЕТЯНА показала високий рівень теоретичної та практичної підготовки і за рішенням журі олімпіади була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Готували студентку до олімпіади Коленіченко Тетяна Іванівна, завідувач кафедри соціальної роботи, та викладач кафедри Острянко Тетяна Сергіївна.

Вітаємо Тетяну та її керівників, які додали до скарбниці успіхів університету ще одну нагороду, і зичимо їм подальших нових перемог
і досягнень на професійному шляху!

20-22 травня 2015 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу була проведена V Міжнародна науково-практична конференція “Теорія і практика стратегічного управління розвитком галузевих і регіональних суспільних систем”.

Участь у конференції взяли науковці як з України, так і з-за кордону (Польщі, Німеччини, Канади, Казахстану). Співорганізаторами заходу виступили Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка та Чернігівський національний технологічний університет.

На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт 26 травня під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом та студентською молоддю Чернігівського національного технологічного університету.

У зустрічі також взяли участь відповідальний від Адміністрації Президента України за Чернігівську область Сергій Березенко, ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Шкарлет.

Міністр освіти і науки України розповів викладачам і студентам вищого навчального закладу про реформи, законодавчі новації та шляхи їх реалізації.

За словами Сергія Квіта, українську систему вищої освіти, чекає низка позитивних змін, що наблизять її до європейських стандартів.

«Для того, щоб наші університети стали конкурентноздатними на глобальній арені, необхідно ще більше уваги приділяти саме дослідженням. В усіх рейтингах головний критерій якості сучасного університету - це результати наукових досліджень, які виражаються в публікаціях провідних видань, наукових базах тощо», -  підкреслив Міністр.

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (м. Луцьк, Україна) спільно з Соціальною Академією “Сaritas in Veritate” (м. Київ, Україна) запрошують студентів та аспірантів взяти участь у II Літній Міжнародній Школі – 2015 “Демократія та Лідерство”, яка буде проходити з 20 липня по 6 серпня 2015 року на базі практик табору «Гарт».

Мета Літньої Школи – поглиблене вивчення сутності сучасних політичних процесів в морально-етичному та духовному вимірах, формування науково-методичних навиків аналізу цих процесів та шляхів безпосередньої участі у вирішенні поточних і перспективних питань становлення, розвитку та реалізації демократичних засад суспільного життя.

Цього року Чернігівщина прийняла від Черкащини естафету проведення Міжнародного Шевченківського літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій», яке проводиться в Україні з 1981 року. 

Багато уродженців Чернігівщини – поетів і письменників, науковців і архітекторів – удостоєні найвищої творчої відзнаки України за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва. Наразі Чернігівщина має 37 лауреатів Шевченківської премії.  Цьогорічне свято відбувалося за участю багатьох видатних письменників, Шевченківських лауреатів, знаних літераторів з усіх областей України та закордону, які приїхали на Придесення.

До ЧНТУ на запрошення кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін завітав поет, творчість якого відома далеко за межами України, Анатолій Кичинський, який зустрівся зі студентами ННІ технологій.

19-21 травня в Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичних основ електротехніки, в якому команда студентів факультету електронних та інформаційних технологій у складі Ятченка Євгенія, Тура Григорія, Солов’я Івана і Борисова Дмитра зайняла І місце, обійшовши команди з технічних університетів Києва, Харкова, Львова, Одеси, Сум, Чернівців та Кременчука.

Керівник команди – старший викладач кафедри електричних систем і мереж Красножон Андрій Васильович.

Щиро вітаємо переможців і керівника та бажаємо успіхів у навчанні, науковій роботі і нових перемог!

20-22 травня на Чернігівщині проходило Міжнародне Шевченківське літературно-мистецьке свято «В сім’ї вольній, новій», яке проводиться в Україні з 1981 року. Спершу заходи в його рамках відбувалися в Києві та на Черкащині, а з 1988 року – з метою вшанування пам’яті поета, художника, мислителя Тараса Шевченка, популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря та задля уникнення формалізації у святкуванні – урочистості стали проводити щороку в одній із областей. Цього року Чернігівщина прийняла естафету проведення від Черкащини.

Така творча зустріч відбулася і в стінах Навчально-наукового інституту економіки ЧНТУ. Студенти ННІ економіки і ННІ права та соціальних технологій мали можливість послухати вірші у авторському виконанні та поспілкуватися з українським поетом, науковцем Олександром Богдановичем Гордоном і білоруською поетесою Антоніною Хотенко.

В рамках фінального етапу конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука учасники генерували і розробляли суспільно корисні ідеї і працювали над планами їх реалізації. Наразі команди розробників ідей шукають донорів для підтримки їх проектів.

З нашого університету в Програмі прийняли участь 6 студентів (Гордієнко Анна, Іванова Анастасія, Коваленко Марина, Куслій Ірина, Назарова Світлана, Митько Анастасія).

З 9 по 23 серпня 2015 року в Університеті Бухаресту буде проведено Міжнародну літню школу з економічних та суміжних дисциплін.

Традиційно організатори Школи надають на конкурсній основі ряд грантів (стипендій) для повного або часткового покриття витрат на участь у програмі. Всього буде надано 10 повних та 10 часткових стипендій.

Прийняти участь можуть студенти бакалаврату та магістратури або аспіранти з будь-якої країни.

20 травня 2015 року в стінах Чернігівського національного технологічного університету відбулася нарада-семінар Чернігівської обласної державної адміністрації та науковців університету.

Традиційно зустріч розпочалася з вітального слова ректора Шкарлета Сергія Миколайовича, який окреслив сучасні тенденції та майбутні перспективи розвитку університету.

Нараду-семінар відкривав перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сахневич Леонід Володимирович.

Учасники заходу заслухали виступ проректора з наукової роботи Чернігівського національного технологічного університету Казимира Володимира Вікторовича, який презентував основні наукові досягнення університету.

20 травня 2015 року в ЧНТУ відбулася зустріч «Перспективи та можливості вищої освіти Литви». ЧНТУ відвідали почесні гості з Вільнюського технічного університету імені Гедімінаса: Інна Гуієне, представник міжнародного центру освіти, та Йоланта Сабайтите, докторант факультету бізнес-менеджменту, а також партнери нашого університету, представники агенції «Joinup.agency»: директор Бірюк Вячеслав, менеджер розвитку Воробей Ірина та маркетинг директор групи компаній Studentland Євгенія Черкасова.

На зустрічі студенти ознайомилися із системою вищої освіти Литви на прикладі Вільнюського технічного університету імені Гедімінаса та дізналися про стипендії для навчання на магістратурі для громадян України від Міністерства освіти і науки Литовської Республіки.

Активна, ініціативна та життєрадісна студентка Марина Коваленко, яка є учасницею програми Польський Еразмус, приїхавши на канікули до України, завітала до міжнародного відділу, щоб розповісти про відмінності українського та польського навчання.

«Вже майже три місяці навчаюсь за програмою "Польський Еразмус для України". Мене запитують, як я потрапила на цю програму. Досить просто: лише заповнила анкету на сайті МОН України і відправила копію залікової книжки та дипломів. Після чого мене запросили на співбесіду і через деякий час повідомили про позитивний результат.

Підведено підсумки фінального етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Цього року за результатами фінального етапу Конкурсу серед студентів ВНЗ IІІ – IV рівнів акредитації негуманітарного профілю студенти факультету електронних та інформаційних технологій Журко Дмитро і Ткачук Надія зайняли ІІІ місце.

Вітаємо студентів і Гаценко Ірину Олександрівну, доцента кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, яка їх готувала, й бажаємо подальших творчих здобутків!

ОГОЛОШЕННЯ