ua en

Шановні викладачі, співробітники та студенти Чернігівського національного технологічного університету! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Нехай ці прекрасні зимові дні принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку й благополуччя!

Щасливого Нового року та радісних Різдвяних свят!

Адміністрація університету

 Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток.

Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

З Новим Роком !

 З найкращими побажаннями кафедра економічної теорії.

Шановні колеги!

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках Ваших рідних та друзів, урочистих вітаннях колег, особливій теплоті, радості, що створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.

Зичимо здоров’я, здійснення всіх бажань і надій, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях. Щиро бажаємо, щоб кожен день був наповнений благополуччям та мудрістю, яка допоможе нам разом здолати всі негаразди та наповнити серця впевненістю у завтрашньому дні.

З повагою, деканат фінансово-економічного факультету ЧНТУ

18 грудня 2015 року в рамках курсів підвищення кваліфікації «Економіка рибного господарства та антикорупційне законодавство», які проходять в Чернігівському національному технічному університеті, відбувся галузевий тематичний семінар за участю представників Держрибагентства України, Бюджетної установи «Методично-технологічний центр з аквакультури» та Національного університету біоресурсів і природокористування України.

З побажаннями успіхів звернулися до присутніх учасників семінару перший проректор Новомлинець Олег Олександрович, директор Навчально-наукового інституту управління та адміністрування Стрілець Микола Іванович та заступник начальника Управління аквакультури, використання та відтворення водних біоресурсів – начальник відділу використання водних біоресурсів та ліцензування Державного агентства рибного господарства України Плічко Василь Федорович.


“Польский Еразмус для України” – це міжнародна програма співпраці у сфері вищої освіти, що фінансується Європейськю комісією з метою підвищення мобільності студентів та покращення якості освіти. Завдяки цій програмі студенти фінансово-економічного факультету ЧНТУ Дорош Тарас та Рекун Людмила (група Фмаг-101) вже другий семестр поспіль навчаються у Люблінському Католицькому університеті Іоанна Павла ІІ, що є престижним не лише в Польщі, але й закордоном. Напередодні новорічних свят Тарас та Людмила вийшли з нами на зв'язок, люб’язно поділилися своїми враженнями про проходження програми академічної мобільності і відповіли на запитання декана фінансово-економічного факультету Ремньової Людмили Михайлівни.

22 грудня 2015 року у рамках проекту «Соціально-психологічна підтримка сімей учасників АТО: «Наша сила в єдності!» за підтримки Британської Ради, ГО «Чернігів Європейський», ГО «Жменя» проведено флеш-моб «Чернігівці, єднаймося!».

У ТРЦ «МегаЦентр» студентська молодь факультету соціальної роботи ЧНТУ вишикувалася у вигляді українського прапора, виконуючи патріотичні українські пісні. Усі бажаючі мали змогу долучитися до запропонованої акції. 

16 грудня 2015 року студенти обліково-економічного факультету на чолі з деканом Мариною Євгенівною Юрченко відвідали загальноосвітню середню школу-інтернат І-ІІІ ступенів ім. Ю.М.Коцюбинського.

Завітали обліковці не з пустими руками, а з новорічними подарунками для малечі. Іграшки були зібрані в ході акції «Награвся?! Віддай іншому», що проходила в ЧНТУ протягом листопада-грудня 2015 року.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до акції та допоміг влаштувати діткам свято!

Дякуємо адміністрації школи-інтернату за теплу зустріч. Сподіваємося, що в майбутньому всі дітки знайдуть сім`ї і стануть щасливими!

КПМГ в Україні та Київська Школа Економіки запрошують студентів та молодих спеціалістів взяти участь у конкурсі на найкращу консультацію з міжнародного корпоративного оподаткування!

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ
Студенти 4-6 курсів економічних та юридичних спеціальностей та випускники 2013-2015 років, які:

  • Цікавляться оподаткуванням;
  • Володіють англійською та українською/ російською мовами;
  • Бажають у майбутньому побудувати свою кар’єру в бізнес-консалтингу однієї з найкращих міжнародних компаній;
  • Не є працівниками/стажерами компаній «Великої Четвірки».

Видання the institute IEEE віднесло Petcube (розробку українських стартаперів) до списку семи найкрутіших домашніх гаджетів! Пишаємося випускником кафедри промислової електроніки Чернігівського національного технологічного університету – Ігорем Білорусом, який очолює відділ розробки Petcube.

Колектив Чернігівського національного технологічного університету щиро вітає Садчикова Віктора Сергійовича, асистента кафедри фінансів, банківської справи та страхування ННІ економіки ЧНТУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук!

Спеціальність: 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник: д.е.н., професор Ільчук Валерій Петрович

Захист відбувся 17 грудня 2015 року, о 12-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 79.051.04 у Чернігівському національному технологічному університеті.

 Бажаємо наукових та професійних звершень у майбутньому!!!

В жовтні 2015 року виповнилось 10 років від часу створення студентської творчої (літературно-мистецької) студії “Гаудеамус”.

Творча студія «Гаудеамус» – це творче об’єднання студентської молоді у Чернігівському національному технологічному університеті, основними завданнями якого є виявлення творчо обдарованих студентів та розвиток їх творчого потенціалу засобами художньо-мистецької діяльності, популяризація вітчизняного та зарубіжного мистецтва.

Портал VoxUkraine спільно з компанією «Київстар», Київською школою економіки та за медіапідтримки ЛІГАБізнесІнформ проводить конкурс MindSketch. Це щомісячний конкурс на найкращі есе, в яких аналізуються важливі суспільно-економічні питання. До участі у конкурсі запрошуються економісти, дослідники, науковці, студенти, журналісти, фахівці різних галузей, які здатні аналітично мислити та викладати свої думки у статтях.

Мрієш стати найкращим податковим юристом України?
Бажаєш досягти цього за допомогою КПМГ?
Прагнеш перевірити, що ти знаєш та вмієш?

Візьми участь у конкурсі та отримай шанс здійснити свою мрію, а також отримати пропозицію про стажування в КПМГ та стипендію від Компанії!

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ

Студенти 4-6 курсів, які навчаються за спеціальністю «правознавство» чи «міжнародне право».

Вільне володіння українською мовою та володіння англійською мовою на рівні не нижче «intermediate».

29 грудня запрошуємо всіх викладачів та співробітників університету на новорічні вечорниці.

Початок о 12:30 у холі 2 поверху головного корпусу ЧНТУ (вул. Шевченка, 95)

Навчальний візит відбудеться 11 - 22 квітень 2016 року.

Необхідно подати анкету-заявку через форму Google.

Дедлайн: 4 січня 2016 (включно).

Офіційні результати відбору будуть оголошені шляхом публікації на сторінці проекту на Facebook на початку лютого.

Студентки юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ Конюшковер Катерина та Хитун Марія взяли участь у Всеукраїнському дебатному турнірі «Кубок Одеси», що відбувся 5-6 грудня 2015 року на базі Національного університету «Одеська юридична академія».

Дівчата вийшли у півфінал та увійшли до десятки топ-спікерів треку новачків. Зауважимо, що їхня команда «Життя на Марксі» в дебатах всього лише 2,5 місяці. Тож вітаємо Катерину і Марію зі здобутками та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Колектив Чернігівського національного технологічного університету щиро вітає Базилевича Володимира Марковича, старшого викладача кафедри математичного моделювання та інформаційної безпеки ННІ управління та адміністрування ЧНТУ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук!

Спеціальність: 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Захист відбувся 17 грудня 2015 року, о 14-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К 79.051.04 у Чернігівському національному технологічному університеті.

Бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів у науковій діяльності!

У грудні 2015 року за ініціативи доцентів кафедри економічної теорії ЧНТУ Холявко Н.І., Полковниченко С.О., Мекшун Л.М. було проведено флешмоб, присвячений прийдешнім новорічним святам. Учасниками флешмобу виступили студенти факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення, фінансово-економічного факультету, обліково-економічного факультету, факультету життєдіяльності, природокористування і туризму та інженерно-будівельного факультету університету.

Навчально-науковий інститут технологій ЧНТУ безумовно є найбільшим навчальним закладом нашого регіону в галузі підготовки фахівців інженерних напрямів. Він об’єднує три потужні інженерні факультети – електронних та інформаційних технологій, механіко-технологічний та інженерно-будівельний факультети і проводить підготовку за цілою низкою напрямів, що є традиційно популярними серед абітурієнтів нашого ВНЗ.

З 30 листопада по 4 грудня в університеті проходив тиждень навчально-наукового інституту технологій. В програмі заходів цього року окрім традиційних відкритих лекцій та практичних занять, предметних олімпіад, корисних та пізнавальних екскурсій на підприємства Чернігова та Києва, були проведені тематичні Майстер-класи випускових кафедр інституту.

Молодіжний центр праці при Департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА спільно з Корпусом Миру США в Україні за підтримки Чернігівського національного технологічного університету запрошує волонтерів, представників громадських організацій та активну молодь до участі у тренінгу "Ефективне подолання конфліктів в молодіжному середовищі", який відбудеться 18 грудня 2015 року.

Головна мета: конструктивне вирішенню конфліктних ситуацій, адекватне сприйняття конфліктів та способи їх запобігання.

Тренерами проекту є волонтери Корпусу Миру США в Україні

ОГОЛОШЕННЯ