ua en

17 травня в приміщенні актової зали Чернігівського ліцею № 15 було проведено батьківський форму «Профорієнтація», ініційований факультетом проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення ЧНТУ за безпосередньої участі громадської організації «Молодіжний центр освіти, кар’єри і соціальних технологій».

18-20 травня 2016 року у НТУУ «Київський політехнічний інститут» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки».

Наш університет був достойно представлений командою студентів факультету електронних та інформаційних технологій у складі Тура Григорія (гр. СК-121), Димерця Андрія (гр. ПЕ-141), Пшеничного Євгенія (гр. КІ-142). У командному заліку наша команда зайняла І місце, а в особистому - ІІ (Димерець А.) і ІІІ місця (Тур Г.).

Підготував студентів старший викладач кафедри електричних систем і мереж Красножон А.В.

Вітаємо студентів та їх керівника і бажаємо наступних перемог та тріумфів!

В рамках традиційної Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Юність науки - 2016» на факультеті проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення 18-19 травня відбулись засідання 2 підсекцій секції «Проблеми та перспективи розвитку менеджменту» - «Менеджменту інноваційної діяльності та державного управління» (голова – д.е.н., проф.. Бутко М.П.) та «Публічного управління та менеджменту організацій» (голова – д.н. з держ.упр., проф. Вдовенко С.М.). Протягом роботи підсекцій було заслухано 23 доповіді, які торкались актуальних питань розвитку менеджменту, публічного управління і адміністрування, інноваційної політики, аналізу досвіду різних країн у боротьбі з корупцією тощо.

Вітаємо студенток ІУ курсу спеціальності «Харчові технології» КОВАЛЕНКО Марину – з перемогою, ТИМКОВУ Ірину – з гідною участю у фіналі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт стипендіальної програми «Завтра. UA” (фонд Пінчука).

Наукові керівники: д.т.н., проф. Сиза О.І., к.т.н., доц. Савченко О.М.

Бажаємо нових наукових звершень!

Шановні студенти та викладачі!
У межах проведення Ярмарку вакансій «Весна-2016» протягом цього тижня відбудуться зустрічі з представниками компаній різного профілю діяльності:

Запрошуємо ознайомитись з каталогом учасників і графіком проведення зустрічей.

В рамках відкриття Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету мали можливість прослухати двотижневий англомовний курс із Соціального підприємництва, Інноваційного менеджменту та Стратегічного менеджменту норвезького професора д-р Ян-Урбан Сандала, засновника та керівника Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute. Прослухавши лекції та склавши іспити із трьох курсів учасники отримали дипломи Школи соціального підприємця ІБС (інновації, бізнес, суспільство).

Даний захід був ініційований ЧНТУ з метою поширення європейського досвіду функціонування та розвитку соціального підприємництва в Чернігівському регіоні.

14 травня 2016р. Студреспубліка провела в Ужгороді суперфінал Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». В центрі події були талановиті учасники-студенти, котрі приїхали з усіх куточків України.

Переможців обирали в різних номінаціях - «Кращий студент України-громадський діяч», «Кращий студент України-дизайнер», «Кращий студент-медійник України», «Кращий студент-науковець України».

У номінації «Кращий студент-науковець України» лауреатом стала студентка обліково-економічного факультету нашого університету Анастасія Іванова. 

Вітаємо Анастасію та бажаємо підкорення нових вершин!

З 18 по 20 травня в Одеському національному політехнічному університеті успішно для нашого університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з технології машинобудування.

Студенти механіко-технологічного факультету кафедри технології машинобудування і деревообробки Цеков Б.В., Гончар О.І., Дорошенко І.І. підтвердили свій статус одних із фаворитів олімпіади, зайнявши ІІI місце в командному заліку, а студентка групи ТМ-121 Гончар О.І. посіла IІ місце в особистому заліку серед 56-ти учасників з 20-ти вищих навчальних закладів України.

У Всеукраїнському конкурсі магістерських дипломних робіт з технології машинобудування робота магістра Курилка Дмитра Вікторовича зайняла ІІ місце. Керівником цієї роботи був к.т.н., доцент кафедри ТМД Чередніков О.М.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу випускних дипломних робіт бакалавра з технології машинобудування стала робота Цекова Богдана Володимировича. Керівником цієї роботи був к.т.н., доцент кафедри ТМД Сапон С.П.

21 травня – День науки в Україні.

Вітаємо з професійним святом науковців, всіх, чиє життя пов’язане з наукою!

Бажаємо вам міцного здоров ’я, щастя, родинного затишку і добробуту, творчої наснаги, наукових відкриттів.

23-24 червня 2016 р. у м. Одесі відбудеться Літній форум молодих учених, організаторами якого є Одеська обласна рада молодих учених за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Ради молодих учених Національної академії наук України, Ради молодих учених Дніпропетровської області, Харківської обласної Ради молодих учених і спеціалістів, Ради молодих учених Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Ради молодих учених Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

18 травня 2016 р. розпочала свою роботу Міжнародна студентська науково-практична конференція «Юність науки -2026: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

Традиційно з вітальним словом та побажанням успіхів на науковій ниві виступили провідні науковці Чернігівського національного технологічного університету: д.т.н. Казимир В.В., д.е.н. Гонта О.І., к.е.н. Ремньова Л.М.

Робота конференції проводилась посекційно (всього працювало 9 секцій). Заплановано виступів близько 600, а до друку збірника матеріалів подано близько 390 тез.

12 травня 2016 року пройшов найочікуваніший захід цієї весни – шоу-конкурс «Міс ЧНТУ 2016».

12 найкрасивіших та найталановитіших студенток Чернігівського національного технологічного університету подарували усім присутнім неймовірний коктейль краси та таланту.

Гостинна сцена Міського палацу культури стала місцем, де запалилися прекрасні зірки – неперевершені конкурсанти, що порадували глядачів і журі цілою плеядою цікавих відео-візиток та вразили усіх присутніх яскравими творчими номерами. А видовищні виходи-дефіле та танцювальні номери у виконанні учасниць не залишили байдужим жодного!

Оскільки 17 травня святкується день незалежності та одночасно день Конституції Норвегії, студенти юридичного факультету вирішили привітати нашого гостя норвезького професора д-р Ян-Урбан Сандала. Молодь презентувала своє бачення співпраці України та Норвегії в особі ЧНТУ та Інституту д-ра Я.-У. Сандала (Норвегія) відповідно, а також наголосили на необхідності та ефективності співпраці з третім сектором (NGO).

Захід проведено з ініціативи ПР-123 та за сприяння ГО «Smart power». Креатив-менеджером виступила студентка ПР-141 Тетяна Дешко.

Вдячні професору за безцінний досвід та співпрацю!

18-19 травня 2016 року в Чернігівському національному технологічному університеті до Дня науки в Україні стартує Міжнародна студентська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Юність науки – 2016: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства».

Вітаємо учасників конференції і бажаємо їм нових наукових досягнень!


Програма конференції
Розклад засіданнь секцій та підсекцій

18-19 травня 2016 року в Чернігівському національному технологічному університеті до Дня науки в Україні розпочинає свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Новітні технології у науковій діяльності і навчальному процесі».

Вітаємо учасників конференції і бажаємо їм плідної роботи!


Програма конференції
Розклад засіданнь секцій та підсекцій

16-17 травня 2016 року в червоному корпусі Київського університету імені Тараса Шевченка, проходить заключна конференція українсько-польського освітньо-наукового форуму "Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІІ".

Форум представлений найкращими університетами України, які діють в сфері інновацій освіти. У проекті, вже 2 рік поспіль представлений і ЧНТУ. В минулому році, перемогу у гранті на участь, здобула доц. О. Сизоненко. У нинішній фазі бере участь зав. кафедри цивільного, господарського права і процесу, доц. О. Хименко.

Цьогорічний проект, реалізований О. Хименком "Компетентності юристів - крок до інновації вищої юридичної освіти в Україні " був успішно захищений на коференції 16 травня 2016 року.

Переможниця конкурсу ЧНТУ «Сонячні промені» в номінації краще есе на тему «Моє місто – моя турбота» Маргарита Плахута, учениця 8-В класу гімназії гуманітарно-естетичного профілю, стала автором проекту соціальної дії «СтадіOn: Розфарбуємо спортивні мрії разом!». Даний проект реалізується ГО «Чернігів Європейський» в рамках програми «Активні громадяни» за підтримки Британської Ради.

12 травня 2016 року в приміщенні ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ відбулася презентація даного проекту.

14 травня в Центральному парку культури та відпочинку в рамках національного проекту відбувся профорієнтаційний інтерактивний захід «Місто Професій», в якому взяли участь і представники Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

Факультет проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення, спільно з ГО «Молодіжний центр освіти, кар’єри та соціальних технологій» за підтримки Управління освіти Чернігівської міської ради запрошує всіх бажаючих до участі у батьківському форумі «Профорієнтація».

Метою заходу є посилення взаємозв’язків університету з абітурієнтами та їхніми батьками, роз’яснення щодо особливостей вибору абітурієнтами професій, ефективного профорієнтаційного вибору, особливостей вступної кампанії 2016 р.

Нещодавно в ефірі обласного телебачення відбулася розмова між старшим редактором Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії Іриною Воробей і викладачами нашого університету Оленою Зеленською (кафедра фінансів, банківської справи і страхування) та Наталією Алєшугіною (кафедра туризму). Йшлося про особливості формування споживчого кошику в Україні, а також про два проекти соціальної дії, які реалізуються в університеті за підтримки Британської Ради – «Мій Чернігів – моя Європа» та «Чернігівське узороччя: краса, що зникає».

Детальніше у відео.

16 травня 2016 р. о 10.30 (ауд. І-224 ЧНТУ), в рамках візиту норвезького професора д-р Ян-Урбан Сандала, засновника та керівника Інституту д-ра Я.-У. Сандала (Норвегія), студенти та викладачі Чернігівського національного технологічного університету мають можливість прослухати з подальшим обговоренням лекцію на тему: «THE NEW SOCIAL CLASS SYSTEM»

Даний захід ініційований ЧНТУ з метою поширення європейського досвіду функціонування та розвитку соціального підприємництва в Чернігівському регіоні.

ОГОЛОШЕННЯ