ua en

На запрошення Безкоштовних курсів української мови та кафедри філософії і суспільних наук ЧНТУ до нас завітає найулюбленіший казкар українців. 22. 09. 2016 року о 13 годині, у центральному корпусі ЧНТУ (вул. Шевченка, 95,), ауд. 333.

Беріть дітей, хороший настрій або й будь-який, пан Сашко фахівець із корекції кепського настрою, - і гайда до нас.

За ініціативи народного депутата України Анни Романової та при сприянні Чернігіської міської ради викладачами та студентами-волонтерами кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики Чернігівського національного технологічного Університету ініційовано проведення масштабного маркетингового дослідження іміджу м. Чернігова.

В древньому місті над зачарованою Десною серед гостей протягом місяця буде проводитись опитування за допомогою анкет, які складені трьома мовами (українською, англійською та російською), та з використанням онлайн версії. В анкеті враховані основні питання, які допоможуть визначити ставлення туристів до нашого міста.

Шановні колеги!

Викладачі нашого університету підготували проект «Залучення мешканців міста Чернігова до формування громадянського суспільства».

Метою проекту є формування у нашому місті спільноти активних громадян, дієвої громади, яка здатна гідно вести діалог з владою, формувати, контролювати владу, впливати на її рішення з метою захисту прав та задоволення потреб жителів міста.

Проектом передбачена низка просвітницьких заходів спрямованих на підвищення політичної, правової культури, формування активної громадянської позиції мешканців міста.

Проект отримав схвальну оцінку конкурсної комісії міської ради і винесений на загальноміське голосування.

Просимо всіх небайдужих викладачів та студентів університету взяти участь у голосуванні. Проект «Залучення мешканців міста Чернігова до формування громадянського суспільства» видрукуваний у бланку «Громадський бюджет в м. Чернігові 2017р.» (у частині поточних видатків) має порядковий №4, номер за реєстрацією 15.

Секретаріат Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) оголосив про початок розгляду заявок на участь у стипендіальній програмі «Право у галузі охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів», що організовується ЮНЕП спільно з Юридичним центром Джорджтаунського Університету (м. Вашингтон, США).

До участі у програмі запрошуються фахівці з правових питань, які спеціалізуються у вищезазначеній тематиці програми та пов’язаних з нею сферах та працюють у державному секторі.

Корейський національний інститут розвитку міжнародної освіти (NIIED) оголошує відбір студентів на навчання в Кореї. Усі студенти, які відповідають вимогам програми, мають можливість подати документи на розгляд до Консульського Відділу Посольства Республіки Корея в Україні.

Останній термін подання документів на розгляд – 7 жовтня 2016 року.

В Чернігівському національному технологічному університеті в приміщенні читального залу бібліотеки (центральний корпус університету) проходить виставка творчих робіт художниці М.М. Таїшевої, яка проводить заняття з батіку зі студентами – учасниками творчої студії “Гаудеамус”.

Виставка організована за ініціативою мистецької галереї імені В. Багіна та творчої студії “Гаудеамус”.

До Вашої уваги відкриті та очікувані конкурси програми H2020.

Огляд конкурсів.

Детальніше про участь у програмі можна дізнатись у розділі «Наукова діяльність».

Традиційно у рамках проведення тижня фізкультури і спорту, присвяченому Дню фізичної культури, студенти та викладачі Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ організовують спортивно-виховний захід на базі СДЮШОР з лижних видів спорту. Цьогоріч з нагоди Дня здоров’я у заході взяли участь близько 450 студентів.

15 вересня в Чернігівському національному технологічному університеті відбулося урочисте відкриття осіннього семестру курсів професійної перепідготовки військовослужбовців та членів їх сімей в рамках проекту «Україна-Норвегія».

Професійна перепідготовка для військовослужбовців та членів їх сімей в рамках проекту «Україна-Норвегія» здійснюється за програмою «Інформаційні технології і бізнесі та WEB дизайн» у період з 15 вересня 2016 року по 29 грудня 2016 року.

Вітаємо слухачів курсів професійної перепідготовки із початком осіннього семестру і бажаємо творчої наснаги та успіхів у навчанні.

11 вересня розпочалась підсумкова конференція та координаційна нарада за проектом ЄС Tempus «Набуття професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців» (544202-TEMPUS-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPHES - BUSEEG-RU-UA).

Делегатами на даному заході від ЧНТУ є ректор Шкарлет С.М., директор ННІ економіки Гонта О.І., декани Ремньова Л.М. та Пономаренко С.І., а також завідувач кафедри економічно теорії Кирилюк Ю.В.

Сергій Миколайович Шкарлет виступив із вітальним словом до учасників конференції, детально висвітивши у своїй доповіді питання міжнародної активності та охарактеризувавши міжнародні проекти, у реалізації яких активну участь бере наш університет.

Доцент кафедри соціальної роботи ННІ права і соціальних технологій та керівник Інформаційного центру ЄС ЧНТУ Ревко Альона Миколаївна була запрошена до участі у міжнародному форумі “Economic Forum of Young Leaders” (Nowy Sacz), який є частиною світового форуму “Economic Forum” (Krynica), що проходив  5-8 вересня у Польщі.

В рамках статутної діяльності Чернігівський обласний осередок громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський Клуб Баланс», а саме: задоволення інтересів бухгалтерського співтовариства у сфері бухгалтерського обліку відносно сучасної методології бухобліку і оподаткування в Україні, представництво в Чернігівській області, спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Чернігівській області та за підтримки керівництва Чернігівського національного технологічного університету планує провести чергове безкоштовне засідання Клубу бухгалтерів для комерційних підприємств.

ГО «Чернігів Європейський» у партнерстві з Fundacja Aktywni w Europie за підтримки Польсько-Української Ради обмінів реалізовують молодіжний проект «Be social Be active».

Проект відбудеться з 14 по 21 жовтня 2016 року у Віслі, Польща.

Мета проекту: активізація участі молоді у виборах, розширення знань про демократію, права та свободи.

На учасників чекають презентації, дискусії, зустрічі та інші цікаві заходи. /p>

Міжнародний відділ запрошує ознайомитися з вересневим випуском грантових пропозицій та добіркою можливостей для студентів.

У Чернігівському національному технологічному університеті п’ятеро кращих студентів отримали стипендії Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна».

З 2004 року Фонд «Україна» постійно надає особливу підтримку студентам технічних вишів, які готують майбутніх конструкторів, інженерів, винахідників. В такий спосіб Фонд заохочує цікавість молоді до науково – практичних розробок, які б сприяли подальшому розвитку нашої держави.

Міжнародний день грамотності 2016 року святкує свій 50-річний ювілей. Це один із днів, який відзначається у всьому світі під егідою Організації Об'єднаних Націй.

Викладачі циклової комісії мови та літератури Коледжу транспорту та компютерних технологій ЧНТУ організували акцію «Розмовляйте українською правильно».

«Пам’ятка чи пам’ятник?», «Неділя чи тиждень?», «Лікувати чи лічити?», «Бути правим чи мати рацію?»– такими питаннями староста групи УТ-1508 Савенко Ганна зустріла тих, хто переступив поріг Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

6 вересня 2016 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулась підсумкова конференція за проектом ЕС Tempus «Набуття професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців» (544202-TEMPUS-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPHES - BUSEEG-RU-UA). Головними цілями конференції було визначено презентування досягнутих за проектом результатів та обмін досвідом між партнерами.

Засоби масової інформації області висвітлюють яскраві події нашого міста. Так на сайті " Корюківка  наше  місто"   розміщено ФОТОрепортаж  про  святкові заходи Дня знань в Чернігівському національному технологічному університеті.

Запрошуємо переглянути численні світлини та згадати хвилюючі миттевості свята.

Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) оголошує конкурс Ф74 на гранти Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень у 2017 році

Запити приймаються до 20 вересня 2016 року.

До участі в конкурсі допускаються молоді доктори наук віком до 45 років (на час подання запиту).

Грошовий розмір гранту складає – 150 тис. грн.

Гранти можуть бути надані на проведення як нових наукових досліджень, так і тих, що є продовженням попередніх досліджень (у тому числі тих, на проведення яких гранти вже надавались).

1 вересня урочистою лінійкою розпочався новий навчальний рік у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених аудиторій. І звичайно, мелодією закличного першого дзвоника.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє для студентів нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх таких дорослих дітей.

Сподіваємося, що День знань стане для всіх студентів кроком у світ пізнання, початком наполегливої праці, нових емоцій новизни, вражень, приємних несподіванок.

Відповідно до Угоди про співпрацю між Академією суспільних наук та ЧНТУ, є можливість паралельного навчання за спеціальностями польського вишу з отриманням диплому.

Навчання є платним. Цінова політика гнучка.

ОГОЛОШЕННЯ