ua en

«Навчальні візити до Гдині» - проект, в рамках якого молоді люди з України, Білорусі та Молдови можуть відвідати Гдиню (Поморське воєводство, Польща) у форматі двотижневої навчальної поїздки.

Мета проекту - показати делегатам розвиток Польщі від моменту падіння комунізму до перетворення на повноцінну європейську країну.

Чернігівський національний технологічний університет (ЧНТУ) звертає увагу роботодавців на нову форму диплома на додатка до нього випускників університету 2015 року.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про вищу освіту» вищі навчальні заклади самостійно виготовляють та видають документи про вищу освіту.

Отже, питання пов’язані із визначенням технічного опису бланків документів про вищу освіту (наукові ступені), їх дизайну, способу та місця виготовлення, визначаються вищими навчальними закладами самостійно. 

Громадська організація «Чернігів Європейський» у партнерстві з Чернігівським національним технологічним університетом та «Інститутом інноваційного розвитку суспільства» запрошує жителів міста Чернігова на тренінг у рамках програми Британської Ради в Україні «Активні громадяни». Проект орієнтований на розбудову мережі активних лідерів, соціальні зміни та забезпечення сталого розвитку.

Відповідно до правил прийому у 2015 році Чернігівський національний технологічний університет запрошує на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст, магістр більш ніж за 40 напрямами і спеціальностями.

Більше інформації >>>

8 липня 2015 року в ЧНТУ відбулася публічна лекція на тему «Сталий розвиток в Україні: міф чи реальність?». Захід відбувся у рамках мережевого навчального візиту за програмою Британської Ради «Активні громадяни» за ініціативи Громадської організації «Чернігів Європейський» у партнерстві з Британською Радою в Україні, Чернігівським національним технологічним університетом, Чернігівським ОПВ проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», Громадською організацією «Інститут інноваційного розвитку суспільства».

Захід об`єднав представників мережі «Активні громадяни» за програмою Британської Ради з усієї України; науковців Чернігівського національного технологічного університету; активістів студентського самоврядування; громадські організації міста Чернігова (Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Ліга ділових та професійних жінок, «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та ін.) представників місцевої влади, яку представляли директор Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Кот А.А., начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму Атрощенко Б.Ф., начальник управління з питань розвитку підприємництва та інвестиційної діяльності Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Полторацька С.І., заступник начальника управління з питань зовнішніх зносин, торгівлі та цінової політики Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Охріменко Я.В., заступник директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Мілютенко Т.Б., заступник директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Тимощенко К.М.; бізнесу за участі Чернігівської регіональної торгово-промислової палати в особі керівника проекту Шеремети Н.П. та ЗМІ (Чернігівське обласне телебачення, ТРК «Новий Чернігів», газета «Чернігівські відомості»).

6 липня студенти ЧНТУ зустрічали гостей з Лодзького технічного університету. Студенти з Польщі разом із супроводжуючим доктором Яцеком прибули до України для навчально-ознайомчого візиту та проходження виробничої практики. Окрім відвідування столиці у тижневому плані заходів передбачався день для візиту в Чернігів.

Студентами, викладачами та співробітниками ЧНТУ була підготовлена насичена програма для польських гостей.

Відбулася зустріч зі студентами, яку відкрив перший проректор Олег Олександрович Новомлинець, побажавши гостям приємних та незабутніх вражень, а всім студентам - мотивації до участі в міжнародних обмінах, які є важливим стартом для професійного зростання та особистісного розвитку молоді.

Інформаційний освітній ресурс Освіта.ua склав консолідований рейтинг вузів України у 2015 році, який включає 286 вищих навчальних заклади III-IV рівнів акредитації.

Найбільші вузи Чернігова та області розмістилися у рейтингу наступним чином:

  • Чернігівський національний технологічний університет (68 місце);
  • Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя (113 місце);
  • Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко (181 місце).

Необхідно відмітити, що в цьому рейтингу Чернігівський національний технологічний університет за рік піднявся на 8 місць (в 2014 році ЧНТУ був на 76 місці).

Мета Програми – надати молодим громадянам України можливість узяти безпосередню участь у законодавчому процесі, набути досвіду роботи в єдиному законодавчому органі країни і таким чином створити передумови для їх подальшого професійного зростання й успішної суспільно-політичної діяльності.

Учасники Програми – інтерни протягом 8–9 місяців проходять стажування в секретаріатах комітетів, підрозділах Апарату ВРУ, Європейському центрі інформаційної підтримки ВРУ, офісі Уповноваженого ВРУ з прав людини. Протягом періоду стажування інтерни співпрацюють з постійними працівниками зазначених підрозділів, помічниками-консультантами народних депутатів України, народними депутатами України.

Федеральне міністерство освіти та досліджень Німеччини оголосило конкурс пропозицій зі створення та розвитку інноваційних науково-дослідних мереж між партнерами в країнах Дунайського регіону. Наукові установи, університети, інноваційні малі та середні підприємства з України можуть бути залученими до таких мереж в якості одного із учасників консорціумів.

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Повідомляємо Вам, що КАФЕДРА ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ (1 корпус, ауд. 316) проводить набір на нову магістерську програму за спеціальністю 8.18010014 ,,УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВО- ЕКОНОМІЧНОЮБЕЗПЕКОЮ”.

Долучитися до магістерської програми можуть ВСІ БАЖАЮЧІ, незалежно від спеціальності вже отриманої базової вищої освіти (рівень бакалавра) та повної вищої освіти (рівень спеціаліста, магістра).

Протягом квітня - травня 2015 Норвезько-Українська Торгова Палата в партнерстві з Університетом Нордланд та Київською Школою Економіки запустив повністю фінансовану освітню бізнес програму: "Молоді підприємці - розвиток норвезько-українського бізнесу". З-понад 100 аплікантів були відбрані 16 молодих підприємців, що стали частиною україно-норвезької співпраці, серед них і випускник ЧНТУ - Олександр Лозіцький.

У рамках мережевого навчального візиту за програмою Британської Ради «Активні громадяни» Громадська організація «Чернігів Європейський» у партнерстві з Чернігівським національним технологічним університетом, Громадською організацією «Інститут інноваційного розвитку суспільства» та Британською Радою в Україні організовує публічну лекцію із подальшою дискусією на тему: «Сталий розвиток в Україні: міф чи реальність?»

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування запрошує ВСІХ БАЖАЮЧИХ на навчання за магістерської програмою "Управління фінансово-економічною безпекою". Дізнайтесь детально про переваги обраної спеціальності.

З 1 липня по 31 серпня 2015 року Міністерство освіти і науки України та Державний комітет з питань науки і технологій Республіки Білорусь оголошують конкурс спільних українсько-білоруських науково-дослідних проектів на період 2016-2017 років.

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

30 червня в приміщені обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відбулося урочисте вручення дипломів спеціалістів студентам Чернігівського національного технологічного університету.

Цього року вперше вручення дипломів відбулося в стінах театру та складалося з двох частин - вручення дипломів студентам Навчально-наукового інституту економіки разом зі студентами Навчально-наукового інституту управління та адміністрування та вручення дипломів студентам Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій разом з Навчально - науковим інститутом технологій і це не випадково, адже цього року університет випустив більше 700 спеціалістів!

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Кафедра теоретичної та прикладної економіки запрошує всіх бажаючих на навчання за сучасною магістерською програмою “Економіка довкілля та природних ресурсів”. Ця програма з’явилася за сприяння європейського проекту Темпус “Establishing Modern Master-level Studies in Industrial Ecology”, координатором якого є Королівський технологічний інститут Швеції (детальну інформацію про проект та його учасників можна отримати на сайті www.iemast.info), і уособлює найсучасніші тенденції світових трендів розвитку освіти та суспільства.

Здобути вищу економічну освіту в магістратурі за спеціальністю “Економіка довкілля та природних ресурсів” зможуть всі бажаючі з базовою (освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр”) та повною (освітньо-кваліфікаційного рівня “спеціаліст” і “магістр”) вищою освітою економічного, екологічного, природничого та технічного спрямування.

Державний Фонд Фундаментальних Досліджень України та Японське товариство сприяння науці  оголошують конкурс спільних українсько-японських науково-дослідних проектів за такими напрямами:

  • Гуманітарні науки;
  • Соціальні  науки;
  • Природничі науки.

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ обох країн.
 Документи приймаються  до 8 вересня 2015 року.

26 червня в затишному сімейному колі куратори Сизоненко Олена Володимирівна та Гнедіна Катерина Володимирівна вручили  бакалаврам спеціальності "Облік і аудит" незвичайні Дипломи - Дипломи Магістрів майбутніх періодів.

Отримати диплом можна було  лише склавши невеличкий "іспит": студенти співали в караоке, ставили міні-вистави, розгадували ребуси та інше. Слід відзначити, що студенти не залишили без уваги і викладачів кафедри. І кожному з них вручили дипломи з відзнакою, які засвідчували результат чотирьох років спільної співпраці.

Це були півтори години моря позитивних емоцій, посмішок та радості. Всіх випускників-бакалаврів чекаємо вже 1 вересня в статусі студентів для отримання дипломів спеціалістів чи магістрів.

ICT event 2015 – це представлення зі сторони Єврокомісії пріоритетів нової програми ІКТ (2016-2017) у програмі Горизонт 2020; це інтерактивна виставка нових досягнень в ІКТ; це ряд семінарів і тематичних зустрічей на яких можна знайти партнерів для спільних проектів; це брокерські індивідуальні зустрічі Face to Face з попереднім плануванням та формуванням графіку зустрічей

Представники українських організацій та бізнесу можуть отримати підтримку від кластеру проектів EECA2HORIZON та EAST-HORIZON для участі у ICT event 2015 з метою представлення власних проектних ідей та налагодження особистих контактів з потенційними партнерами, більш детального ознайомлення з тематикою конкурсів та навчання і консультацій щодо підготовки проектів.

Нагадуємо, що 30 червня в театрі ім. Т.Г.Шевченка відбудеться урочисте вручення дипломів спеціалістів.  Крім цього на Вас чекає: Гіга-Панда, міми, ходулісти, фото-зона, сюрприз від нашого Водного партнера ТМ "Миргородська" та багато іншого..

Запрошення на випускний знаходяться в деканатах кожного з факультетів! 

Студенти, які навчаються в Навчально-науковому інституті економіки та Навчально-науковому інституті управління та адміністрування  запрошуються до театру 30.06.2015  о 12.00, урочисте шикування -  12.45, вручення дипломів - 13.00.

Студенти, які навчаються в Навчально-науковому інституті права і соціальних технологій та Навчальн-науковому інституті технологій запрошуються до театру 30.06.2015 о 14.30, урочисте шикування -15.15, вручення дипломів 15.30.

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування запрошує всіх бажаючих на навчання за магістерською програмою,Управління фінансово-економічною безпекою”, долучитися до якої можуть всі студенти , незалежно від спеціальності вже отриманої базової вищої освіти (рівень бакалавра) та повної вищої освіти (рівень спеціаліста, магістра).

ОГОЛОШЕННЯ