ua en

У рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців було оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2016/2017 академічному році.

Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Шановні колеги!

Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (Consortium for Enhancement of Ukrainian Management Education — CEUME) разом з партнерами та за підтримки Уряду Великої Британії реалізує навчальну програму у рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення» - Досвід впровадження освітніх інновацій, стратегія українських ВНЗ в Європейському просторі вищої освіти"

Регіональний фокус: Підконтрольні Україні частини Донецької і Луганської областей, а також з інших регіонів, де функціонують евакуйовані з Донецької і Луганської областей вищі навчальні заклади. 

Орієнтовані дати стажування: 5 березня 2016 р. - 11 березня 2016 р.

Місце проведення: Львівська область

Запрошуємо студентів старших курсів економічних та юридичних спеціальностей, а також молодих спеціалістів прийняти участь у програмі стажування за наступними вакансіями:

  • Стажер, Група міжнародного оподаткування
  • Стажер, Група трансфертнго ціноутворення
  • Cтажер, Група супроводження корпоративних угод і реструктуризації
  • Стажер, Відділ інвестицій і ринків капіталу

8 лютого 2016 року в стінах ЧНТУ відбулося офіційне підписання Меморандуму про співпрацю між Чернігівським національним технологічним університетом та Державним концерном "Укроборонпром". Співпраця в рамках угоди передбачає проведення спільних робіт для підприємств Державного концерну "Укроборонпром".

5 лютого 2016 року Чернігівський національний технологічний університет підписав договір з Міжнародним фондом соціальної адаптації (МФСА) про залучення університету до проекту «Україна-Норвегія».

Метою проекту є зменшення впливу негативних соціальних наслідків економічних реформ та реформ оборонного сектору України для звільнених у запас військовослужбовців, учасників АТО і членів їх сімей та сприяння розвитку співпраці між двома країнами.

З 15 лютого 2016 року по 15 квітня 2016 року Міністерство освіти і науки України та Академія наук Республіки Молдова оголошують конкурс спільних українсько-молдовських науково-дослідних проектів на період 2017-2018 років.

Конкурс відкритий для наукових лабораторій, науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ і підприємств обох країн.

У період з 1 по 3 лютого 2016 року Чернігівський національний технологічний університет відвідала делегація Віденського університету економіки і бізнесу (Австрія) у складі професора Ріхарда Фортмюллера, Шарлотти Канн та Юлії Штромайєр.

01 лютого 2016 року стартував проект соціальної дії «Чернігів екологічний», ініційований ГО «Чернігів Європейський» за підтримки Британської Ради у рамках програми «Активні громадяни». Партнером даного проекту є Чернігівський національний технологічний університет та ГО «Інститут інноваційного розвитку суспільства».

У рамках проекту до Всесвітнього дня Землі, який відзначається у день весняного рівнодення та припадає на 20 березня, відбудеться еко-виставка «ECO.ist», мета якої – розвиток творчого потенціалу та створення умов для самореалізації молодих громадян, а також привернення уваги громадськості до сучасних екологічних проблем.

Шановні колеги!

12 лютого 2016 року з 10-00 до 11-00 за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16, к. 312 відбудеться методичний семінар ДФФД для бажаючих взяти участь у конкурсі Ф70 «Гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених».

Під час роботи семінару учасники матимуть можливість отримати докладну інформацію щодо оформлення запиту, необхідних документів та процедури оформлення он-лайн реєстрації та запиту на конкурсному ресурсі ДФФД.

29 сiчня 2016 року в актовому залі ЧНТУ відбулася церемонія вручення дипломів магістрам. Успішно дійшовши до фінішу студентського життя, дипломи про вищу освіту отримали 257 магістрів, які навчалися за 8 сучасними магістерськими програмами. Відмінникам навчання дипломи вручав ректор університету д.е.н., професор Сергій Миколайович Шкарлет. Ректор надав мудрих порад всім магістрам для подальшого особистого та кар’єрного зростання, побажав удачі, процвітання, миру та злагоди.

Увага!

У лютому - червні 2016 року Представництво Європейського Союзу в Україні проводить низку заходів в рамках проекту "ЄС: вибір української молоді". Зокрема:

  • Всеукраїнська онлайн Євровікторина: 2 лютого - 2 березня 2016 р.
  • Конкурс відео: 4 лютого - 15 березня 2016 р.
  • Конкурс аудіо: 9 лютого - 25 квітня 2016 р.
  • Фото конкурс: 5 лютого - 28 березня 2016 р.
  • Конкурс блогів: 11 лютого - 20 травня 2016 р.
  • Дискусійні клуби по всій Україні: лютий - червень 2016 р.

Усі деталі на сайті: euroquiz.org.ua.

Долучайтеся!!!

Відділ міжнародного співробітництва сповіщає про черговий випуск дайджесту грантів, що містить гранти на реалізацію проектів, наукові стажування та можливості для студентів.

09 лютого 2016 р. о 1430 в ауд. 11-203 відбудеться І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

Запрошуються студенти ІІ-ІІІ курсів економічних спеціальностей бажаючі взяти участь в олімпіаді.

Прохання: заповнити заявку учасника (за формою додатка 1) та надіслати її на адресу kafekonomteor@ukr.net до 05 лютого 2016 р.

Запрошуємо 10 лютого 2016 р. 900–1100 год. в ауд. 308 корпусу ІІІ (вул. Шевченка, 95) взяти участь у І етапі олімпіади зі Статистики. До участі запрошуються бакалаври, підготовка яких ведеться за напрямами галузей знань 0305 «Економіка та підприємництво» і 0306 «Менеджмент і адміністрування».

Відповідно до останніх даних, за інтегральним показником ЧНТУ посідає 60 місце в світовому рейтингу Webometrics серед 292 університетів України. За показником Presence (тобто представленість у Web-просторі) ЧНТУ посідає 1839 місце в світі серед більш ніж 12 000 університетів.

Департаментом науково-технічного розвитку МОН України відповідно до наказу МОН від 26.01.2016 року №18/4-7-16 оголошується конкурс на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених.

На здобуття стипендій висуваються молоді вчені, які мають значний науковий доробок та можливість проводити наукові дослідження.

Документи претендентів на здобуття стипендій необхідно подати до 20 лютого 2016 року.

Подвиг студентів став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.

Збережемо пам’ять про боротьбу за волю України.

СЛАВА ГЕРОЯМ!

Згідно з умовами двосторонньої угоди між Україною та КНР китайська сторона виділила Україні квоту стипендій Уряду КНР на 2016/2017 роки.

Фактична кількість нових стипендій на 2016-2017 навчальний рік: 44.

Прийом громадян України здійснюватиметься до вищих навчальних закладів КНР на рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.

Термін подачі заявок – 11 березня 2016.

У серпні 2016 року у місті Ессен (Федеративна Республіка Німеччина) Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) буде організована літня школа для молодих дослідників з Республіки Білорусь, Республіки Польща та України.

Головною метою програми є презентація системи європейської освіти та обговорення таких тем, як наукова теорія, інтернаціоналізація, гендерна рівність та інше.

Термін подачі заявки на участь у літній школі до 05 лютого 2016 року.

28 січня 2016 року Університет зустрічав студентів з переселених вузів, які прибули до м. Чернігова в рамках Навчального візиту за програмою "Активні громадяни", організованого ГО "Чернігів Європейський" за фінансової підтримки Британської ради в Україні.

У візиті беруть участь 30 учасників-студентів переселених вузів, які вимушені були переїхати до інших міст України через події на сході країни. Наразі дуже важливо показати студентській молоді, що саме вони можуть сприяти соціальним змінам і забезпеченню сталого розвитку нашого суспільства. Це можливо шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій на засадах рівних можливостей, поваги до різноманіття, довірливої взаємодії між людьми та безконфліктного діалогу.

Розпочав роботу новий сайт Наукової бібліотеки http://library2.stu.cn.ua/

ОГОЛОШЕННЯ